Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

Ja po każdym otwarciu którychkolwiek drzwi w domu jestem już na nogach, (a Akashi jeszcze straszył mnie, że Wiedźmin może nie pójść na moim Radku 9600) Ciekawe kto zapłaci za psychoterapeutę (ew. psychiatrę)... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Daj spokój, co to ma zmienić- nie jestem takim typem człowieka jak Ty, żeby sie burzyć zawsze i wszędzie i byle o co- wszystko zależy tak jak mówiłem od ludzi i kierasa danej placówki- niestety to częsta praktyka, a donos na policję da mi tylko więcej problemów niż już mam- korzystam z usług poczty, albo Pocztexu i jest ok, ja sie nie powieszę, jak poczekam parę dni na paczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:00, Budo napisał:

Problem w tym, że wszystkie firmy są po jednych pieniądzach... wszystko zależy od kierownika
i załogi, morthi np nie narzeka na DHL, a ja mam tam kumpla i mi opowiada jak otwierają paczki
i grają nimi w piłkę...


Mój kumpel pracował w TNT w Anglii i też słyszałem jak z kolegą ze zmiany rzucali sobie paczkami z naklejką "Ostrożnie Szkło". Jak coś spadło i się stłukło - trudno, trzeba było nadać przesyłkę ubezpieczoną. Takie jaja dzieją się nie tylko w Polsce.

Jeśli o mnie chodzi to najmniej problemów miałem z Pocztą Polską, na którą wszyscy najwięcej narzekają. Żadnych opóźnień - priorytet otrzymywałem 2-3 dni po wpłaceniu pieniędzy, listonosz nawet przynosił mi paczki następnego dnia gdy wcześniej nikogo nie zastał.

Przez Allegro kupowałem już kilkadziesiąt razy i problem z przesyłką był tylko raz - kiedy kupujący uparł się, że przedmiot zostanie wysłany kurierem, bo tak będzie szybciej i pewniej. Przedmiot szedł trzy tygodnie, a kurier nawet nie pofatygował się wjechać na moje osiedle. Twierdził uparcie, że takiej ulicy nie miał na mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:12, Klimos napisał:

Jeśli o mnie chodzi to najmniej problemów miałem z Pocztą Polską, na którą wszyscy najwięcej
narzekają. Żadnych opóźnień - priorytet otrzymywałem 2-3 dni po wpłaceniu pieniędzy, listonosz
nawet przynosił mi paczki następnego dnia gdy wcześniej nikogo nie zastał.


Ja z pocztą mam czasami problem, ale dłużej niż tydzień paczka nie szła mi nigdy- przeważnie jest to 2-3 dni (też z gram.pl, z allegro, ze sklepów internetowych) i wiem, że nikt tym w piłkę nie grał. Też preferuję pocztę, kuerierzy to masakra (a żebyś wiedział jakiego miałem stracha jak zamawiałem monitor 22u calowy, konieczna była wysyłka kurierem x_X)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie wstrzymali wszystkie przesyłki jak leci (o Wiedzmina chodzi). Nie wazne czy dobrze zaadresowana czy zle. Nie chcialo im sie zaglebiac. Po prostu wstrzymali i juz. Pełny profesjonalizm. Sie dowiedziałem na koncu ze moze jutro dojdzie. Moze. Juz wole poczte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie.

Dzwonie do ML, co z moja paczka: nie dojedzie, ponieważ w większych miastach coś padło i paczki są cofane.
Dzwonie do DOK: z twoja paczka jest wszystko dobrze, powinna dojść.
Dzwonie do ML i mowie ze z moja paczka jest wszystko ok: Ale mamy dyspozycje, że paczki mają być cofnięte.
Dzwonie do działu interwencji ML, dlaczego nie dostane mojej paczki: Bo jest odgórny nakaz.
Dzwonie do DOKu i sie dowiaduję że ten odgórny nakaz został cofnięty jakiś czas temu (a w ogóle to był nadany tylko dla niektórych paczek).
dzwonie do ML: Trudno, kurier nie przyjedzie, gdyż takie są odgórne zalecenia. Jeśli chce pan wiedzieć coś więcej, prosimy zadzwonić do DOKu

Ekstra.

Ludzie. Powiedzcie mi, jak tu zachować cierpliwość? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:19, Sephirath napisał:

Podsumowanie.

Dzwonie do ML, co z moja paczka: nie dojedzie, ponieważ w większych miastach coś padło i paczki
są cofane.
Dzwonie do DOK: z twoja paczka jest wszystko dobrze, powinna dojść.
Dzwonie do ML i mowie ze z moja paczka jest wszystko ok: Ale mamy dyspozycje, że paczki mają
być cofnięte.
Dzwonie do działu interwencji ML, dlaczego nie dostane mojej paczki: Bo jest odgórny nakaz.
Dzwonie do DOKu i sie dowiaduję że ten odgórny nakaz został cofnięty jakiś czas temu (a w ogóle
to był nadany tylko dla niektórych paczek).
dzwonie do ML: Trudno, kurier nie przyjedzie, gdyż takie są odgórne zalecenia.

Ludzie. Powiedzcie mi, jak tu zachować cierpliwość? :/

Dokładnie mam ta sama sytuacje. Ide se pograc w cos innego. Moze dojdzie do piatku. Ale cos czuje ze przez gram.pl i masterlink to nie kupie gry. Wole miec czarnobiala instrukcje ale miec pewnosc ze to za co zaplacilem do mnie dojdzie i w nienaruszonym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi powiezdieli w dpd dzis nikt nic w wawie nie dostanie :( taki maja prikaz wiec jesli ktos z rana nie dostal to watpie czy dostanie. Ciekawe kto dal du@# z wypelnianiem tych listow przewozowych ale stawiam na cdp co potwierdzaja moje poprzednie doswiadczenia z zamawianiem przez gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:25, CyC_Benito napisał:

z tego co mi powiezdieli w dpd dzis nikt nic w wawie nie dostanie :( taki maja prikaz wiec
jesli ktos z rana nie dostal to watpie czy dostanie. Ciekawe kto dal du@# z wypelnianiem tych
listow przewozowych ale stawiam na cdp co potwierdzaja moje poprzednie doswiadczenia z zamawianiem
przez gram.pl


A najśmieszniejsze jest to, że w sumie w Wawie powinno być najszybciej, w końcu z Wawy wysyłali...Coś nam się sypie nasza stolica... Najpierw problem z oświetleniem, potem problem z wyborami, a teraz problem z Wiedźminem...

Mnie za pierwszym razem powiedzieli (po 13), że powinno dojść do 16. Dopiero jak po 16 zadzwoniłem, to pani raczyła zauważyć, że przesyłka z CD-Projekt i dzisiaj nie dojdzie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:33, dryzga napisał:

siema wiecie moze czy w kielcach wiedzmin jest dowozony pozdrawiam


Mnie powiedzieli, że prawdopodobie nie dojdzie bo się kurierowi samochód popsuł... :/
Jak nie przyślą mi jutro to sama się do nich pofatyguję na tą Rolną czy gdzie tam mają tą siedzibę. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o 9:32 moja paczka ponoc wyjechala w miasto, mieszkam 10 minut drogi od ich bazy wypadowej( 15 minut przy korkach) jest 16:36 do tej pory niemoga dojechac!! poprostu masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:/ i d**a, nikt nic nie wie ponoc kurier zwial paczke kilka godzin temu a jakos ejszcze je nie ma... A jak tym razem cos spie... tak jak z herosem5 (poobijany kuferek) to juz nigdy wiecej nie wezme masterlinka :P. Nawet poczta ostatnio lepiej chodzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komputer mojej mamy był dostarczany przez DHL i przyszedł z urwanym wiatrakiem, urwane były uchwyty z płyty głównej, SUPER po prostu, Masterlink u mnie zawsze na czas, w nienaruszonym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:32, Budo napisał:

/.../

Seph, to tylko gra, może cos poczytaj, albo idź na basen? ;]

Budo, nie w tym rzecz, że jeszcze dzień poczekam. Chodzi mi o to, że np. DOKowi jest głupio i stara się coś załatwić. A kobieta, która pracuje w firmie KURIERSKIEJ jeszcze prawie co leci na mnie z pyskiem że śmiem się dopytywać o własną paczkę, notabene bezprawnie cofniętą na tak długi czas. ML traktuje klientów jak ludzi, którzy im przeszkadzają w pracy. Tylko o to mi chodzi. To może wnerwić, really.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe a co ja mam powiedziec jak nieliczne osoby z lodzi juz podostawaly swoje paczki a tu godzina wiadoma a ja dalej czekam ...... a pre-order to podobno pewnosc dostania gry na 2 dni przed oficjalna premiera ........ N/C dla CPD i gramow bo moja paczka z tego co widze na stronie dalej jest u nich w firmie...... wiec jak ja wogole dostane to sie bede Cieszyl (a tak szczerze to w tej chwili zal mi juz tej kasy bo jak bym wiedzial ze beda z tym takie klopoty to bym sobie poszedl do sklepu i kupil w dniu premiery). Pozdro 600 dla CDP i Gramow......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować