Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2007 o 15:33, PAVL0 napisał:

Dla mnie zamówienie Wiedźmina jest ostatnią próbą zamówienie czegokolwiek poprzez tandem Gram/Masterlink.
Na około 5 czy 6 zamówień tylko 2 dotarły w terminie - pozostałe minimum po 2 dniach. Albo
Gram pisało niepełny adres albo kurier nawalał... Gdyby nie to, że z reguły zamawiam tak żeby
nie płacić za przesyłkę to bym ich nie odebrał.
Jednak ostatnim razem to już było przegięcie - wysłałem zamówienie w środę - z samego rana
- przesyłka miała być w czwartek - gdy zadzwoniłem do Masterlinka okazało się że był wpisany
niepełny adres i kurier mnie nie znalazł - zgodziłem się na dostawę w piątek - i co? - kurier
zapomniał zabrać paczki - została w magazynie. Zadzwoniłem do Masterlinka i powiedziałem że
mogą sobie już darować dostarczanie tej paczki bo i tak jej nie odbiorę... Tego samego dnia
pojechałem do Empiku i kupiłem tam...
Widzę ze mój Wiedźmin jest już w Masterlinku - jeżeli jutro do mnie nie trafi to na pewno nie
zapłacę pełnej kwoty za dostawę - w końcu płace więcej po to żeby mieć grę po 24h a nie po
np. 48...


Adres doręczenia przesyłki w zamówieniu jest wpisywany przez zamawiającego - więc nie ma mowy o błędzie ze strony gram.
Natomiast opóźnienia w dostawie zdarzają się - kurierzy też są tylko ludźmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:41, Tiffani napisał:

> Dla mnie zamówienie Wiedźmina jest ostatnią próbą zamówienie czegokolwiek poprzez tandem
Gram/Masterlink.
> Na około 5 czy 6 zamówień tylko 2 dotarły w terminie - pozostałe minimum po 2 dniach.
Albo
> Gram pisało niepełny adres albo kurier nawalał... Gdyby nie to, że z reguły zamawiam tak
żeby
> nie płacić za przesyłkę to bym ich nie odebrał.
> Jednak ostatnim razem to już było przegięcie - wysłałem zamówienie w środę - z samego
rana
> - przesyłka miała być w czwartek - gdy zadzwoniłem do Masterlinka okazało się że był wpisany

> niepełny adres i kurier mnie nie znalazł - zgodziłem się na dostawę w piątek - i co? -
kurier
> zapomniał zabrać paczki - została w magazynie. Zadzwoniłem do Masterlinka i powiedziałem
że
> mogą sobie już darować dostarczanie tej paczki bo i tak jej nie odbiorę... Tego samego
dnia
> pojechałem do Empiku i kupiłem tam...
> Widzę ze mój Wiedźmin jest już w Masterlinku - jeżeli jutro do mnie nie trafi to na pewno
nie
> zapłacę pełnej kwoty za dostawę - w końcu płace więcej po to żeby mieć grę po 24h a nie
po
> np. 48...

Adres doręczenia przesyłki w zamówieniu jest wpisywany przez zamawiającego - więc nie ma mowy
o błędzie ze strony gram.
Natomiast opóźnienia w dostawie zdarzają się - kurierzy też są tylko ludźmi :)

to dlaczego moja paczka wedlug waszej strony jest jeszcze w waszej firmie ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nawet zabawne już trochę - DOK gram.pl twierdzi, że cofnięto tylko małą część paczek, a reszta jest dostarczana normalnie. Jak się dopytałem to się też dowiedziałem, że jest gwarancja dostarczenia w dniu jutrzejszym, jeśli dziś nie dojdzie.

A w Masterlinku mówili, że cofają wszystkie, czy dobre są, czy złe i dziś nie dostarczą wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2007 o 16:45, RA86 napisał:

to dlaczego moja paczka wedlug waszej strony jest jeszcze w waszej firmie ?????????


z tego prostego powodu ze CDP oraz dostarczyciel ich paczek niejaki Masterlink nie potrafia sobie poradzic z takim zainteresowaniem i zapotrzebowaniem na produkt

co wieksza premiera to placz i nieporozumienia... szkoda gadac - ale tego nie zmienimy
co najwyzej CDP moze zmienic dostawce

albo my mozemy kupowac w empiku czy gdziekolwiek indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze, ze chyba kazdy musi "przerobic" swoje z firma ML. Ja dzisiaj dostalem ''wiedzmina'' bez problemow (oczywiscie okrojona wersje EK:( i chwala im za to, ale ja swoje tez mialem z rzeczona firma kiedy pojawila sie zlota wersja diablo 2, na dostawe czekalem 2 tygodnie. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo, tylko troszkę dłużej się jednej i drugiej strony pytałem o co biega.

Innymi słowy Masterlink zwyczajnie lekceważy klienta.

Propozycja dla sklepu.gram.pl
-> Urządźcie w większych miastach punkty osobistego odbioru paczek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym mieście w którym jest sortownia możesz sam odebrać paczkę :P
Wystarczy zadzwonić do Masterlink rano i się umówić na konkretną godzinę - wtedy paczka do kuriera nie trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:50, Arclight napisał:

W każdym mieście w którym jest sortownia możesz sam odebrać paczkę :P
Wystarczy zadzwonić do Masterlink rano i się umówić na konkretną godzinę - wtedy paczka do
kuriera nie trafi.

Wiem, że można, przy czym sortownia ML jest na tak skrajnym zarzeczu w Warszawie, że dojazd tam by mi zajął z półtorej godziny. W obie strony ze 3. Nie mam tyle czasu.

A jak widać kurier nie musi zajechać, jeśli ma paczkę. Bo tak uznał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli wychodzi na to ze PAVLO ma racje bo to z Gram.pl zamawialem gre czyli to ona ponosi odpowiedzialnosc za przesylke a przesylka miala byc zagwarntowana w ciagu 24h wiec wychodzi na to ze skoro nie doszla w okreslonym czasie to tak jak z pizza powyzej 30 min oczekiwania pizza gratis ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta.

Kupiłem za 14.90 usługę dostarczenia przesyłki firmą kurierską następnego dnia.
Przesyłka została wysłana wczoraj, na co mam dowody w postaci maila z CDP i rekordów systemu śledzącego przesyłki firmy kurierskiej.

Sprzedano mi towar niezgodny z opisem = Domagam się zwrotu pobranej
opłaty a co najmniej różnicy między podwyższoną opłatą za kuriera
a przesyłką pocztową.

Jeśli CDP popełniło błąd w wypełnianiu listów przewozowych, rozumiem, że weźmie to na siebie. Aha - dorzucenie każdemu 10 wirtualnych złotych do konta w gram.pl niekoniecznie musi zadziałać - zgodnie z prawem zrobiony w balona musi wyrazić zgodę na taki sposób rekompensaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:54, RA86 napisał:

czyli wychodzi na to ze PAVLO ma racje bo to z Gram.pl zamawialem gre czyli to ona ponosi odpowiedzialnosc
za przesylke a przesylka miala byc zagwarntowana w ciagu 24h wiec wychodzi na to ze skoro nie
doszla w okreslonym czasie to tak jak z pizza powyzej 30 min oczekiwania pizza gratis ?? :D



Zgadzam się :D !
Ale wolałbym np drugą grę gratis albo coś równie fajnego...hmm Figurkę Geralda XD

..........
Ale EJ Jestem zły ;/ myślałem że dzisiaj przejrzę sobie opakowanie i pójdę spać z Geraldem :P.. A tu kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:57, mjaw napisał:

Sprawa jest prosta.

Kupiłem za 14.90 usługę dostarczenia przesyłki firmą kurierską następnego dnia.
Przesyłka została wysłana wczoraj, na co mam dowody w postaci maila z CDP i rekordów systemu
śledzącego przesyłki firmy kurierskiej.

Sprzedano mi towar niezgodny z opisem = Domagam się zwrotu pobranej
opłaty a co najmniej różnicy między podwyższoną opłatą za kuriera
a przesyłką pocztową.

Jeśli CDP popełniło błąd w wypełnianiu listów przewozowych, rozumiem, że weźmie to na siebie.
Aha - dorzucenie każdemu 10 wirtualnych złotych do konta w gram.pl niekoniecznie musi zadziałać
- zgodnie z prawem zrobiony w balona musi wyrazić zgodę na taki sposób rekompensaty.


CD project nie powinien zawieść tym bardziej jeśli chodzi o taką grę....Zresztą Polską...

ps: To tak samo jak z kawą w Macu... jest napisane że gorąca a się okazuje że lekko ciepła (w najleprzym wypadku) .
Trzeba czekać... TT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hey, wytłumaczy ktoś o co chodzi z tym oznaczeniami dotyczącymi przesyłki wiedźmina? bo tam jest coś dziwne napisane i nie wiem w końcu czy dziś przyjdzie czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRAM.PL
mnie olało. zamówienie złożyłem 14.10. 19 patrzę się i mam 2 paczki rozdzielone - jedną z wiedźminem drugą z produktem który miał być dostępny w ciągu 5 dni.zadzwoniłem poprosiłem o złączenie paczki, z zamianą na produkt w innym kolorze, z tą zaletą, że miał być wysłany razem z wiedźminem. I co się stało??? któryś dzień mam pakowane i przygotowywane do wysyłki, z tą różnicą, że od wczoraj mam datę wysłania na dzisiaj. Godzina 17, a oni dalej tego nie wysłali - to ja się pytam kiedy to ma dojść??? i Kiedy wogule planują to wysłać??? Jak na pierwsze zamówienie wrażenia bardzo negatywne.... jedyne co ich w moich oczach ratuje to cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo miła Pani od DPD powiedziała przez telefon, że to CDP kazał wycofać przesyłki, a więc rozumiem, że problem chyba nie wynikł ze strony "kurierów". Czyż byście znowu coś narozrabiali? Przynajmniej ja to tak rozumiem. Oj nie ładniej, najpierw afera z EK teraz z dostarczaniem... Płace za dostarczenie mi paczki w ciągu 24h od wysłania, a nie tak jak w poczcie, że gierka wędruje 2-4 dni.

PS. Zastrzegam, że mogę rozumieć źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy jeśli nie mogę się dodzwonić do oddziału DPD w moim mieście, to czy zadzwonienie na ich normalną infolinię coś da? Chciałbym się spytać co z moją paczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:03, pizmak666 napisał:

hey, wytłumaczy ktoś o co chodzi z tym oznaczeniami dotyczącymi przesyłki wiedźmina? bo tam
jest coś dziwne napisane i nie wiem w końcu czy dziś przyjdzie czy nie...


1 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 10:47:44 Przesyłka wychodząca z sortowni GDN
przesylka opuszcza sortownie w Twoje okolicy (u mnie Gdansk - GDN). Czyli kurier juz jest w drodze ^^
2 Przyjęcie linehaul 23/10/2007 08:21:36 Przesyłka wchodząca do sortowni GDN
przesylka wchodzi do sortowni w Twoje okolicy
3 Utworzenie kwitu importowego DPD 22/10/2007 21:43:37 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
Przesylka jest w drodze z W-wy do Twojej okolicy
4 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 13:55:06 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1
Przesylka wchodzi od CDP do sortowi w W-wie

Opisane na moim wlasnym przykladzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować