Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

1 Magazyn: wydanie kurierowi 24/10/2007 08:13:18 Przesyłka wychodząca z sortowni OLS
2 Magazyn: przyjęcie od kur. 23/10/2007 20:39:13 Przesyłka wchodząca do sortowni OLS
3 23/10/2007 20:28:00 Przechowanie paczki w magazynie OLS
4 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 08:32:05 Przesyłka wychodząca z sortowni OLS
5 Linehaul: przyjęcie 23/10/2007 03:43:25 Przesyłka wchodząca do sortowni OLS
6 Utworzenie kwitu importowego DPD 23/10/2007 00:54:15 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
7 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 14:07:58 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1


Czyli paczuszka już na 100% dziś będzie u mnie :) Yey :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykonałem już telefon do ML, wszystkie paczki, które są aktualnie w sortowni będą wysyłane dzisiejszego dnia, czyli około godziny 9:00 - 10:00 można sprawdzać status na ich stronie, czy przesyłka została wydana kurierowi. Tylko nieliczna część zostanie zwrócona do nadawcy z powodów już wszystkim znanych, podkreślam tylko nieliczna część. Zatem jeżeli udało się Wam dodzwonić do CDProjektu i dowiedzieć czy z Waszą paczką jest wsio ok, tzn że dziś ją otrzymacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także chciałbym zaapelować [mimo, iż było to już mówione], że premiera gry jest za 2 dni i to, że CDP zaczął wysyłać paczki dzień wcześniej powinno być raczej powodem do pochwał i radości a nie takich...zamieszek na forum ;) Choć fakt, nie do końca im wyszło.

Magazyn: wydanie kurierowi 24/10/2007 08:01:05 Przesyłka wychodząca z sortowni WA1

Pozostaje czekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co ciekawe

jak zwykle nie moge sie dodzwonic do centrali w warszawie - wiec nie wiem co jest a czego nie ma

albo zajete albo nikt nie odbiera...

szkoda mi czasu na czekanie na niewiadome...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 09:41, Thing666 napisał:

Odradzam dzwonienie do Warszawskiej centrali - wydasz kupę pieniążków a i tak nikt nie odbierze.



juz stracilem

z czego co sie wieczorem wczoraj dowiedzialem - na infolini pracowaly... 2 osoby (smiech na sali)
ale dzisiaj ma prawocac wiecej - na razie nic tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co, w poniedziałek zamówiłem w merlinie 3 płyty z muzyką, wybrałem bezpłatną dostawę kurierem, i wczoraj (wtorek) o 21:00 zapukał kurier i mi ja wręczył. W gram.pl zamówiłem 2 czy 3 tygodnie temu 4 płyty z grami, i wczoraj (wtorek) paczka ... wróciła do sortowni.

Mieszkam trzy przystanki tramwajem od CD Projekt, tyle że po drugiej stronie Wisły …

Heheh lekka różnica klas między tymi sklepami, nie uważacie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 21:42, racucharc napisał:

http://www.masterlink.pl/trackandtrace_pokaz.asp?przycisk=Wyszukaj&p1=MG731392KA65


Mieszkam we Wrocławiu :)

Widzicie, przesyłka poprzez Warszawę, Sieradz.... trafiła do Szczecina!



tak tylko widzisz ta przesyłka wedle wszystkiego jest moja (taki sam numer przewozowy) i miała dotrzeć do mnie (mieszkam niedaleko Szczecina) i sie cofnęła z powrotem do Warszawy (hehe a była juz tak blisko) PARANOJA nigdy juz nie zamówie nic ze sklepu gram same nerwy mam przez ten sklep , chyba wcześniej ta gra pojawi sie w empiku niż u mnie kurier masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nareszcie dodzwoniem sie do PDP i oswiadczono mi ze cala seria paczek zostala cofnieta z powodu blednego nr listu przewozowego i wroci do nadawcy.
Zaraz zadzownie do CDP i dowiem sie co sie stanie z moja paczka.
Pani PDP powiedizala ze oni wysla znow te paczki do nas.
Szkoda ze mi napisali ze odmowilem przyjacia paczki(lecz kuriera u mnie nie bylo) a koledze z kilc napisali ze ma zly adres.

( http://www.masterlink.pl/trackandtrace_pokaz.asp?przycisk=Wyszukaj&p1=MG731392IF25)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja przesyłka wróciła dzisiaj koło 9 do sortowni. Podejrzewam , że jestem jednym z tych"szczęśliwców" do których gram.pl źle zaadresował paczki. Jeżeli przesyłka nie dojdzie do piątku to nie zamierzam jej odbierac. Kupie Wiedźmina w empiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Magazyn: przyjęcie od kur. 23/10/2007 19:20:15 Przesyłka wchodząca do sortowni KRK
2 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 09:14:42 Przesyłka wychodząca z sortowni KRK
3 Linehaul: przyjęcie 23/10/2007 07:23:05 Przesyłka wchodząca do sortowni KRK
4 Utworzenie kwitu importowego DPD 23/10/2007 00:54:53 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
5 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 14:02:07 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

Ja na przykład ciągle mam tak - mieszkam na przedmieściach Krakowa i w każdej firmie kurierskiej kurierom często po prostu nie chce się do mnie pofatygować(może problem leży w tym, że dojazd jest drogą gruntową przez jakieś 100m?). Teraz też nie wygląda to na problem z zaadresowaniem paczki. Masterlink i tak jest moim zdaniem najlepszą firmą kurierską, często zamawiam w Merlinie, wysłają tam przez Stolice/UPS, kurier przynosi paczke kilka dni po terminie, więc nie ma mnie wtedy akurat w domu, później dzwoni do mnie i umawia się na jakiś termin. Wszystko byłoby dobrze gdyby nie to że NIGDY nie pojawił się za pierwszym razem w umówionym terminie. Często na przesyłki wysyłane przez stolice czekam aż do dwóch tygodni. Wynika z tego, że wszystko zależy od lokalnego działania JEDNEGO CZŁOWIEKA, która akurat roznosi paczki w danym rejonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja sie pytam co to ma znaczyc ?


1 Zdublowane numery listów 23/10/2007 19:40:00 Zwrot przesyłki do nadawcy WBA
2 Magazyn: przyjęcie od kur. 23/10/2007 18:34:14 Przesyłka wchodząca do sortowni WBA
3 wstrzymane na polecenie nadawcy 23/10/2007 11:00:00 Odmowa przyjęcia przesyłki WBA
4 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 10:32:14 Przesyłka wychodząca z sortowni WBA
5 Linehaul: przyjęcie 23/10/2007 08:39:51 Przesyłka wchodząca do sortowni WBA
6 Utworzenie kwitu importowego DPD 23/10/2007 00:53:55 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
7 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 14:12:58 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1


żenada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem tak
w PDP mowia ze cofneli paczki do nadawcy
w CDP mowia ze zadnych paczek nie beda cofac tylko w bazach PDP beda sprawdzane adresy...
dzownie znow do PDP i mowi ze sa wyslane a to co mowi CDP ich nie ochodzi...i ze to jest inforamacja z wczoraj i ja dzisiaj paczek bede mial
niech ktos cos z tym zrobi... bo naprawde jest urwanie glowy... jakbym zamowil poczta to pewnie juz mialbym gre a nie to co sie dzieje w PDP to jest skandal... zaraz zadzownie do CDP i powiem ze pani w PDP twierdzi ze oni wysalai...
ja juz wysiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja przesyłka ciągle w magazynie:) Ciekawe czy w ogóle raczą panowie z ML dzisiaj ją z magazynku wyciągnąć i dowieźć mi do domku czy sobie oleją sprawę i tyle:) He he no chyba, że czekają, na jakiś mój kontakt bo niby zostawili awizo w drzwiach:D Z tym, że nikt w domu "tego" awizo nie widział:D Tak, że mam nadzieję, że ktoś raczy sie pospieszyć:D A jak nie to zadzwonię do ML a potem do CDP, żeby oni też do ML zadzwonili i pośpieszyli ich bo paczka była wysłana już przed wczoraj, a kurde wydaje mi się, że szkoda płacić te 14 zł skoro nikt nie ruszy (sorki za wyrażenie) dupska i jej nie podwiezie do mnie:) Listonosz jakoś codziennie może podejść pod skrzynkę z nawet 1 głupim listem to oni chyba mogliby podwieźć mi tą paczuszkę za która na dodatek więcej kasy sobie życzą... no nie?? A CDP radze zmienić firmę kurierską, albo dodać opcję wyboru z jakiej firmy kurierskiej chcemy skorzystać... CDP lepiej poważnie pomyślcie nad tym bo to co robi ML to jajca są, które niestety odbijają się także na was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie sytuacja wyglądała tak: wczoraj kurier zadzwonił i umówił się na godzinę. Jako, że nikogo nie było w domu, postanowiłem odebrać osobiście w firmie. Straciłem dwie godziny, myśląc, że odbiorę grę. Okazało się, że cofnęli paczki. No nic, postanowiłem wiec przekierować paczkę na adres mojej pracy. Dogadałem sie miło z kurierem i myślałem, że będzie ok. Dziś do godziny 10 widziałem paczkę w sortowni, toteż zadzwoniłem do masterlinka. Powiedziano, że dziś mi nie dostarcza paczki, bo kurier, który w tym rejonie jeździ już wyjechał. Mimo, że jestem spokojnym człowiekiem, tego już nie zniosłem. Kazałem masterlinkowi odesłać paczkę do nadawcy, oraz wysłałem maila do DOK aby zwrócili mi moje wPLN, które zainwestowałem. Wolę już kupić te grę w piątek i za 4 zł więcej niż gra wraz z przesyłką kurierska niż pozwolić sobie na lekceważenie mojej osoby. Gdyby to nie była polska produkcja to nie fatygowałbym sie do sklepu w piątek, a zaprzyjaźnił sie z torrentem, ale mam szacunek do ludzkiej pracy, wiec mój protest ograniczy sie do kupienia w empiku oraz nie zamawiania żadnych gier w gram.pl do zmiany firmy kurierskiej. Wiem, że jednostka nie wiele może, ale jak z czasem poczują odpływ klientów to może coś z tym zrobią.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 10:24, WickedChildren napisał:

a ja wam powiem tak
w PDP mowia ze cofneli paczki do nadawcy
w CDP mowia ze zadnych paczek nie beda cofac tylko w bazach PDP beda sprawdzane adresy...
dzownie znow do PDP i mowi ze sa wyslane a to co mowi CDP ich nie ochodzi...i ze to jest inforamacja
z wczoraj i ja dzisiaj paczek bede mial
niech ktos cos z tym zrobi... bo naprawde jest urwanie glowy... jakbym zamowil poczta to pewnie
juz mialbym gre a nie to co sie dzieje w PDP to jest skandal... zaraz zadzownie do CDP i powiem
ze pani w PDP twierdzi ze oni wysalai...
ja juz wysiadam


Mnie pani z z CDP zapewniła że paczkę dziś dostane, ale po tym co Ty piszesz to przestaje w to wierzyc. To chyba ostatni preorder jaki składam na gram.pl. Pamiętam, że z NWN2 były podobne jazdy - dostałem paczke 3 dni po premierze. Company of Heroes też nie doszło w terminie i też siedziałem jak dzięcioł w domu i czekałem. Widac, że gram.pl nie radzi sobie z realizacją przedpremierowych zamówień. Może powinien z nich zrezygnowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować