Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

Lp.

Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 24/10/2007 00:01:00 Przechowanie paczki w magazynie WA2
2 Magazyn: przyjęcie od kur. 23/10/2007 18:21:22 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
3 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 08:56:11 Przesyłka wychodząca z sortowni WA2
4 Przyjęcie linehaul 23/10/2007 01:27:05 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
5 Utworzenie kwitu importowego DPD 23/10/2007 00:51:54 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
6 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 13:42:28 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

Oto to napisane na stronie :D Zwrócić proszę uwagę na punkt nr 1 - i tak sobie postanowili cały dzisiejszy dzień moja paczkę przechować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest. Przyjechał. Biegałem za nim po całej ulicy, bo nie mógł trafić chyba ;)

Życzę powodzenia i cierpliwości tym, którzy jeszcze czekają. Trzymajcie się! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja paczuszka wyruszyła w szlak o 08:01:05 i jeszcze jej nie widać...mhm. Gdybym jeszcze mógł znać godzinę o której kurier przyjedzie...ale nie...nie odbiorą telefonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 11:56, Rivo napisał:

Jest. Przyjechał. Biegałem za nim po całej ulicy, bo nie mógł trafić chyba ;)

Życzę powodzenia i cierpliwości tym, którzy jeszcze czekają. Trzymajcie się! ;)


Gratuluję :)
Ja straciłem cierpliwość i kazałem masterlinkowi odesłać paczkę do nadawcy, bo dziś mnie kurier olał i zostawił paczkę na sortowni :P Kupie sobie w empiku - albo w piątek, albo w sobotę, już na czasie mi nie zależy :P albo nawet w listopadzie, ale za to 20 zł taniej i bez wykorzystania wPLN i bez kosztów transportu. Odbiorę w empiku niedaleko domu - komfort :D Zero denerwowania się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takich momentach cieszę się, że zrezygnowałem z zakupu gry. Po co mam się denerwować oczekując kuriera skoro takie rzeczy się dzieją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 11:35, eRyahXa0SDarth Wojte napisał:

haha, u mnie:

1 Magazyn: wydanie kurierowi 24/10/2007 11:29:35 Przesyłka wychodząca z sortowni KTW

Ciekawe, czy to sie skonczy jak wczoraj :]



pewnie dojdzie, bo u mnie jak zwykle dzisiaj paczka wstrzymana, normalnie śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 09:59, dogvill napisał:

W Krakowie paczki maja byc dzis dostarczone:D.


jesteś pewien? U mnie od wczoraj sortownia i żadnego ruchu, nawet zwrotu do WAWy....
Od godziny staram się dodzwonić do DPD ale albo zajęte albo nikt nie odbiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak wszyscy narzekacie to może ja napisze cos pozytywnego o masterlinku :)

W moim przypadku czas dostawy od momentu wejścia do sortowni w Warszawie do dostawy do mnie, gdzie odległość z z Warszawy do mojej miejscowości jest około 350km wyniósł 19h.

Wczoraj rano około 8:30 zadzwonił do mnie kurier umówił się na odbiór, później zaczeły się problemy, że wstrzymana jest dostawa gier ale gość był cały czas ze mną w kontakcie sam wyjaśnił całą sprawę i koniec konców dostarczył mi paczkę.

Dla mnie zachował sie bardzo profesjonalnie i nie moge słowa złego powiedzieć.

To tyle tak dla odmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

standard, u mnie tez cisza ale do mnie zawsze dzwonili zeby ustawic sie na konkretna godzine.Trzeba cierpliwości bo kurierzy sa gorsi od poczty tylko ze nie zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jest ktos z wawy kto mial dostac przesylke wczoraj tj 23 a na skutek cofniecia jej do dpd ma ja dostac dzis i juz dostal :D.
Pytam bo dzwonilem to tych burakow z DPD i zapewniali ze dzis przywiaza ale nie moga sie skontaktowac z kurierem - podejrzewam scieme dlatego pytam czy juz ktos dostal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 13:15, CyC_Benito napisał:

Witam,

jest ktos z wawy kto mial dostac przesylke wczoraj tj 23 a na skutek cofniecia jej do dpd ma
ja dostac dzis i juz dostal :D.
Pytam bo dzwonilem to tych burakow z DPD i zapewniali ze dzis przywiaza ale nie moga sie skontaktowac
z kurierem - podejrzewam scieme dlatego pytam czy juz ktos dostal.

Ja mam to samo jak dzwonie.
Znając życie nie dostane, tam napiszą, że nikogo nie było w domu, ja zadzwonie i jak zawsze moje pretensje zostaną olane i umówie się na odbiór jutro. Standardowa procedura jak zamawiam coś przez DPD ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 Linehaul: przyjęcie 23/10/2007 07:19:35 Przesyłka wchodząca do sortowni KRK
2 Utworzenie kwitu importowego DPD 23/10/2007 00:54:53 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
3 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 14:03:05 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1


Czytam te posty i już powątpiewam że mój egzemplarz dziś do mnie trafi:/ od wczoraj cały czas to samo jest na stron ML. Normalnie robią se z nas jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 13:23, Miśkov napisał:

Mam pytanko: czy w ogóle ktoś z Krakowa dostał wczoraj albo dzisiaj wiedźmina? I czy komus
udało się dodzwoni do DPD?

nie dostałem, na żaden numer dodzwonić się nie mogę...
nie chcę nic mówić, żeby nie dostać bananem...ale gra pojawiła w innym kanale dystrybucji.... później developerzy, dystrybutorzy przeklinają na piractwo... z takim podejściem do ludzi to ja dziękuję... dzwonię dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj 2 razy dzownilem, okazało sie, ze jutro. Dzis dzwonilem powiedzieli, ze raczej dzis. Godzina 13:30 - Przesyłka dalej w sortowni.

Edit: Dostał juz ktos paczke z Poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 13:15, CyC_Benito napisał:

Witam,

jest ktos z wawy kto mial dostac przesylke wczoraj tj 23 a na skutek cofniecia jej do dpd ma
ja dostac dzis i juz dostal :D.
Pytam bo dzwonilem to tych burakow z DPD i zapewniali ze dzis przywiaza ale nie moga sie skontaktowac
z kurierem - podejrzewam scieme dlatego pytam czy juz ktos dostal.


Jeszcze nie dostałem, ale już dzwonił do mnie kurier, a w Track&Trace jest info o wydaniu paczki kurierowi, więc chyba tym razem dojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować