Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

Dzwonilem przed chwila do BOKu i powiedziano mi, ze do premiery raczej paczki nie otrzymam, wiec zrezygnowalem i jutro dokonam zakupu Wiedzmina w Empiku, bezstresowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieści z frontu:
Właśnie udało mi się dodzwonić. Zostało mi powiedziane, że paczka będzie dzisiaj. Tylko babka nie wiedziała, który kurier do mnie jedzie bo jest dwóch.
W każdym razie podała mi jeden numer:
501826939
Więc teraz mamy już dwa. Można próbować się do nich dobijać.
Podam jeszcze raz.
Numery do dzisiejszych kurierów Masterlinka w oddziale krakowskim, nie wiem jak długo będą aktualne i kiedy zmienią się kurierzy:
501139091
501826939

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może tak założyć watek o tym, kto nie przyjął paczki i odesłał ja do CDP, zamierzając kupić w innym kanale dystrybucji? Ciekawe to byłoby z punktu widzenia statystycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 raz zamówiłem na gram.pl grę w ''pre-orderze'' - gdzie opcją otrzymania gry przed premierą jest kurier - 5 raz sam po przesyłkę muszę się pofatygować (kurier DPD ma do mnie mniej niż 1 km)..

Nie chce mi się tutaj rozwlekać odnośnie ''profesjonalizmu'' ekipy Gram.pl i DPD - mam tylko jedną uwagę: wszyscy piszą, jak to DPD traktuje nas maluczkich jako mało istotnych klientów - przecież ze strony Gram.pl JEST DOKŁADNIE TAK SAMO !!! Pamiętacie np. premierę Gothica3? EK zabrakło na dłuuugo przed premierą - oczywiście zabrakło dla nas - maluczkich, którzy chcą dobrze, i kupują na gram.pl - w dniu premiery EK była dostępna w ilościach hurtowych w Empiku, Media-Markcie, Saturnie, itp. - ale nie dla tych co musieli zadowolić się zwykłym wydaniem, bo innego nie było już na gram.pl.

Co do DPD - wydałem na kuriera 15 zł + 3 godziny wiszenia na telefonie do DPD (każdego dnia 1h) - czy ktoś mi zwróci te koszty? Zwłaszcza, że dziś sam jadę odebrać przesyłkę?

A dlaczego sam jadę odebrać przesyłkę? Bo znów ma status ''Przechowanie na magazynie'' - na moje pytanie do Pani z BOK, jaki jest ku temu powód - Pani bez krępacji mi odpowiedziała: ''BRAK POWODU !!!!''. Do tej pory nie jestem w stanie się z tego otrząsnąć - rozumiem jakieś kłamstwo - samochód się kurierowi popsuł, CDP wstrzymało - ale nie, po prostu mają takie widzimisię - chciał pan dostać przed premierą grę - to cmoknij się pan, wie pan gdzie................

Nie będę pisać skargi do DPD.. Nie będę pisać skarg do CDP...

Ale nie odmówię sobie przyjemności napisania do Rzecznika Praw Konsumenta ( http://www.uokik.gov.pl/pl/ochrona_konsumentow/) - i polecam to samo wszystkim.. Bo to nie pierwszy raz, kiedy Gram.pl traktuje nas jako świnki skarbonki - wrzuć kasę, i się zamknij... Może i gram.pl wydaje się, że średnia wieku to 10-15 lat - młodzież (żeby nie powiedzieć dzieci), która i tak głosu nie ma... Ja mam 2-3 razy więcej - mnie po prostu takie zachowanie bardzo mocno oburza.... Można darować raz... drugi.. ale nie kiedy tak jest za każdym razem, i gram.pl WIE, ŻE I TYM RAZEM BĘDZIE RÓWNIE ŹLE !!!


Zakładam, że ten post jak i wiele innych w tym temacie zostanie usunięty, jako nie po myśli gram.pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Magazyn: wydanie kurierowi 25/10/2007 10:51:39 Przesyłka wychodząca z sortowni KRK

Ufff...
Teraz się tylko modlić do byle-kogo, żeby kurierowi się nie popsuł samochód/walnął w niego meteor/złapał chorobę wściekłych krów/wybuchła wojna/nastąpił koniec świata/poślizgnął się o skórkę od banana/z nieznanego powodu wrócił do sortowni i odłożył paczkę/popełnił samobójstwo/...

No nic. Zobaczymy czy dojedzie. Trzymajcie kciuki. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeśli nie zamawiałem przesyłki bezprośrednio w Masterlinku tylko w gram.pl, to właśnie oni a nie ja powinni kontaktować się z tymi kurierami w razie jakiś większych kłopotów(oczywiście chodzi mi o DUŻE kłopoty, takie jak teraz, a nie umówienie terminu dostawy :D ). Szczególnie dziwi mnie fakt olewania tej sprawy z uwagi na to, że CDP przecież też chyba czeka na wpłynięcie tych pobrań od nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dzwonię do DPD : Proszę dzwonić jutro o 10:30, kurier jeszcze będzie w bazie to prosze się upomnieć o paczkę, gdyż ta jest bez problemów. Dzwonię dzisiaj: Oj kurier już dawno wyjechał.... paczki pan dzisiaj nie dostanie....
Baba ma do mnie oddzwonić.... zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma problem z dodzwonieniem się do Masterlinka to niech dzwoni przez recepcję (5775500) i prosi żeby połączyć z panią Małgorzatą Krzyżanowską.Ja dostałem zapewnienie że przesyłkę będę miał o do 16:00.
Mam pytanie.Skąd mieliście numery kurierów?Mi nie chcieli podać opmimo gróźb i próśb.

I jeszcze jedno.Do tej pory uważałem CDP za profesjonalną firmę.Ale po tym co odpi.... zmieniam zdanie.Do tego dochodzi cenzurowanie tematów i zero jakichkolwiek oficjalnych wyjaśniń i przeprosin.Może stworzymy jakąś listę "niezadowolonych" i prześlemy do CDP po zebraniu podpisów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zadzwoniłem do krakowskiego oddziału to babka przy telefonie sama mi podała numer.
I nawet zachęcała, żebym tam zadzwonił i z kurierem pogadał. Uprzedziła tylko, że nie wie który dokładnie bo 2 jeździ. Zadzwoniłem do tego, którego numer mi podała i sie okazał zły, ale kurier podał mi numer do następnego.
I tutaj się kończy sielanka bo chyba gość coś popieprzył bo jak dwa razy dzwoniłem (jestem pewien, że dobrze zapisałem i dobrze wybrałem numer) to mi powiedziano, że to numer prywatny. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 09:33, ScorpZero napisał:

Już od godziny próbuję się dodzwonić do DPD Kraków, nie odbierają telefonów.
No żenada po prostu... czuję, że jednak tej paczki nie dostanę dzisiaj.
KRWI!!! KRWI!!!


Tylko godzine próbowałeś? Ja od 3 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do SCoprZero? CZy planujesz zapłacić za rzesyłkę bo mi babka w ML powiedziala ze musze zaplącic pnieważ to wina CDP bo cofneli część paczek:/ Mam nadzieje ze moja dziś też dotrze między 14 a 18 ale czuje że płowe sa me nadzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobię tak: jeżeli będzie dzisiaj zgodnie z umową to zapłacę (bo mimo wszystko maja 48h na dostarczenie), jeżeli się to przeciągnie, nie zapłacę.
Bo moja przesyłka jest "normalna". Tj. ja zamówiłem pre-order w piątek, w tamtym tygodniu. Paczka została wysłana we wtorek, zaś w sortowni była na drugi dzień o 8 rano. Nie rozumiem tylko dlaczego nie została przywieziona wczoraj bo leżała w sortowni do 12, kiedy to poszła do magazynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja paczka w kraku już od wtorku siedzi i siedzi i siedzi. Dziś dopiero kurier ja wzioł z magazynu i to po tym jak do nich zadzwoniłem Jak przyjedzie to może się spodziewać twardych negocjacji. Już ja i ojciec się o to postaramy;]
A ja swoją zamówiłem już w lipcu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia. Tylko nie zabijcie tego kuriera, przez przypadek, czy coś... :D
Ogólnie polityka Masterlinka jest dla mnie niezrozumiała. Dziwna firma, bardzo dziwna.
Btw. moja paczka już godzinę jeździ z kurierem, mam nadzieje, że dojedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 12:16, ScorpZero napisał:

Powodzenia. Tylko nie zabijcie tego kuriera, przez przypadek, czy coś... :D
Ogólnie polityka Masterlinka jest dla mnie niezrozumiała. Dziwna firma, bardzo dziwna.



Sie postaramy:P póki co delektują sie Wiedzminem u kumpla bo on już dostał ale jak dziś zobaczylem wóz DPD na mieście to mi się nóz w kieszeni otworzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować