Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2007 o 15:54, kawecki1 napisał:

ale polewa
teraz mam za to takie cos w zamówieniach przy wiedzminie:

Status Twojego zamówienia: przesyłka nie odebrana (zwrot)


No u mnie pojawiło się przed chwilą to samo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

W pierwszym dniu doręczenia wszytkie paczki z firmy CD Project zostały wstrzymane na ich polecenie. W dniu jutrzejszym zapewne będzie wydana paczka ale w jakich godzinach będzie kurier ciężko powiedzieć na daną chwilę. Ja mogę umowić na doręczenie na piątek w dwugodzinnym przedziale czasowym między 11.00-18.00 do wyboru. Po godzinie 6.00 rano odpowiedz należy kierować na adres: dzial_zlecen@dpd.com.pl

Z poważaniem,
______________________
Ewa Kozłowska
Asystent Działu Obsługi Klienta
DPD Polska Sp. z o. o.
02-274 Warszawa, ul. Mineralna 15
tel. (022) 577 55 55
fax (022) 577 55 50
ekozlowska@dpd.com.pl
www.dpd.com.pl
______________________________________________________________________________________________________________________
DPD Polska Sp. z o.o., 02-274 Warszawa, ul. Mineralna 15
Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,
KRS nr 0000028368, NIP: 526-020-41-10, kapitał zakładowy: 58.604.000 PLN

To info z DPD o przesyłce, a ponoć miało być pieknie i druga dostawa za darmo, bardzo dziękuję CDP za takie traktowanie, po co rozsyłać listy, które okazują się być spamem... nieprawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale fart... nie dość ,że dzień miałem udany na uczelni to jeszcze puścili nas wcześniej (co mi bardzo pasowało) i jak tylko byłem pod domem to się od razu z kurierem spotkałem ^_^ także humor dzisiaj bardzo mi dopisuje :]
Widać nagroda za te nerwy przez cały wczorajszy dzień :]

Oby i wasze egzemplarze również dotarły cało , szybko i bezpiecznie :]

BTW: Po otwarciu sprawdźcie swoje instrukcje do gry (nie poradnik) bo np. u mnie 2 znaki zostały średnio rozmazane przez ten ścisk w pudełku ;p Na szczęście jest wystarczająco czytelne :]

Jestem w stanie wybaczyć błąd CDP o ile już nigdy nie popełni takiej gafy i nie przyprawi tyle osób o niepotrzebne nerwy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Masterlinka i paczka ma być jutro między 13 a 18. Oby.

1 26.10.2007 13-18 25/10/2007 16:00:00 Umówiony późniejszy termin doręczenia WA1
2 70 25/10/2007 10:00:00 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
3 wa2 24/10/2007 11:09:00 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
4 wa2 24/10/2007 10:00:00 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
5 Magazyn: przyjęcie od kur. 23/10/2007 17:46:20 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
6 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 07:35:14 Przesyłka wychodząca z sortowni WA2
7 Przyjęcie linehaul 23/10/2007 01:32:27 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
8 Utworzenie kwitu importowego DPD 22/10/2007 21:43:14 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
9 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 13:52:38 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zadzwoniła żona że paczuszkę dostarczyli równo o 16.Zdążyli równiutko o czasie zgodnie z tym co powiedziała mi kierowniczka w Masterlinku.Jej szczęście ;-) bo jakbym nie dostał to jutro pofatygowałbym się tam osobiście i bynajmniej nie po to żeby odebrać paczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodzwoniłem sie do CDP i miła pani oświadczyła że moje przesyłka leży u nich i mogą ją ponownie wysłać. Na moje pytanie: "to wtedy przyjdzie w poniedziałek", usłyszałem: "w najlepszym razie"...... A jeszcze wczoraj dostałem zapewnienie że paczka dzisiaj do mnie dojdzie...... Podziękowałem gram.pl za współpracę i teraz sie zastanawiam jak sformułować mail do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów..... mam nadzieje że więcej osób zwróci uwagę UOKiK na ten incydent i CDP weźmie sobie do serca następne premiery.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HALO ! cO SIE DZIEJE ?! MIAłO BYć DZIś A WOGóLE TO 23 LUB 24 ... WCZORAJ I DZIś DZWONIE I NIC Z TEGO NIE WYCHODZI.. DOWIEDZIAłEM SIE żE TO TRZEBA Z KURIEREM SIE UMóWIć !
TO JEST NIE POWAżNE !
Jest data to i przesyłka powinna być na czas .... i nie ma... na jutro się umówiłem z kurierem ....w czasie kiedy mnie nie będzie bo wyjeżdrzam ....
A CDP milczy... Mastelink nie dotrzymuje umowy.... Jestem klientem waszego serwisu i u was kupuję więc chcę najlepszą obsługę...

Na prawde ... Nigdy na was się nie zawiodłęm ale teraz to zaczynają mną nerwy nosić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze mojemu kumplowi - kupił chłopak przezornie z dostawą pocztą. Zaoszczędził sobie nerwów :)
A i paczkę dostanie wtedy, gdy kurier by jeszcze do mnie nie dotarł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko.Jaka powinna być zawartość pudełka która została wysłana teraz, chodzi o Edycję Kolekcjonerską.Bo część dostanę w drugiej racie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwujcie się ( już ) bo szkoda tlyko zdrowia :) Ja specjalnie dzisiaj do skzoly nie poszedlem, zeby gierke odebrac a sie okazalo, ze wcale jej nie wyslali :D Dzwonilem przed chwila do CDP i pani bardzo przepraszala, powiedziala ze moja paczka byla jedna z blednie nadanych, jak zapewne pan wie. Że paczka bedzie moze jutro a napewno w poniedzialek :| no cóż, tylko smaczku narobi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 16:37, Depcio napisał:

Jeszcze jedno pytanko.Jaka powinna być zawartość pudełka która została wysłana teraz, chodzi
o Edycję Kolekcjonerską.Bo część dostanę w drugiej racie.

Właściwie to będzie edycja podstawowa (choć bez mapy, bo w EK ma być na innym papierze), czyli box z grą, muzyką i materiałami dodatkowymi+ koszulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 16:58, Paladynka napisał:

> Jeszcze jedno pytanko.Jaka powinna być zawartość pudełka która została wysłana teraz,
chodzi
> o Edycję Kolekcjonerską.Bo część dostanę w drugiej racie.
Właściwie to będzie edycja podstawowa (choć bez mapy, bo w EK ma być na innym papierze), czyli
box z grą, muzyką i materiałami dodatkowymi+ koszulka.


Dokładnie, ja taką właśnie wersję otrzymałem, ale nadal intryguje mnie druga paczka, która miała identyczny numer i identyczne warunki płatności. Poczekam może jeszcze, bo kasy mi szkoda na dzwonienie do CDP, czy DPD, jak widzę to, co się dzieje.
Pozdrawiam. I racja, jak dziś nie będzie to jutro lepiej będzie już praktycznie nie czekać, jak można kupić ot tak zwykłą edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja EK wyszła o jeden dzień później niż reszta, za to dotarła błyskawicznie. Kurier przyjechał do mnie rano, ok. godziny 10:30! Niepokoi mnie rozerwana taśma na pudełku z gram.pl, ale wszystko jest w porządku. Koszulka niestety za duża (nie mogłem wybrać innej), ale reszta dodatków to świetnie wykonana.

Pytam się: czy taka szybka wysyłka nie mogła być od razu?

Zaraz koniec instalacji i gramy, gramy, GRAMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować