Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2007 o 13:27, 1v4n napisał:

Nie narzekajcie bo ja dostałem....Człowieku weź się nie ośmieszaj.


1.Zapomniałem wstawić kropki pomiedzy nie narzekajcie, a ja dostałem
2.czemu sie osmieszam??? jakiś argument?
3.poco pisałes tego posta jak nic konkretnego nie przekazałes
4.zreszta szkoda z toba gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 14:53, kiri3321 napisał:

> Nie narzekajcie bo ja dostałem....Człowieku weź się nie ośmieszaj.

1.Zapomniałem wstawić kropki pomiedzy nie narzekajcie, a ja dostałem
2.czemu sie osmieszam??? jakiś argument?
3.poco pisałes tego posta jak nic konkretnego nie przekazałes
4.zreszta szkoda z toba gadac

Tym się ośmieszasz, że nikogo nie obchodzi to, że dostałeś, bo to NORMALNA rzecz. Chodzi o to, że masa osób nie dostała, a ty pisząć żeby nie narzekali się ośmieszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ad.2 re-up
ad.3 Ty też nic nie wniosłeś, po co pisałeś tamtego posta?
ad.4 Ta? To ciekawe, wnioskujesz to po jednym poście? Ciekawym człowiekiem jesteś.
Znów sie ośmieszasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy można zobaczyć status przesyłki? Bo moje zamówienie już dotarło i gdy klikam na sprawdź status przesyłki wyskakuje mi strona masterlinka z tą opcją track and coś tam i pisze, że nie mozna, z kilku przyczyn jak: błedny kod, zamówienie nie dotarło, przesyłka mogła nie zostać jeszcze dodana do rejestru, lub jest wysłana przed marcem 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jakieś nieporozumienie nadal nie otrzymałem wiedźmina :[ na emaila od DPD jakoś odpowiedzieli, przeprosili za zajście i dodali że nie wiedzą nic poza tym że paczka nie dotarła do poznania. Na moje oko to kurier zgubił lub zjumał dla siebie, odpowiedziałem że mam dość czekania i koniec, jutro ojciec mi kupi w media markcie o ile będą mieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zostanie wysłana EK Wiedźmina zamówiona w piątek o 20.20? Ciągle pisze, że zostanie wysłana za 1-5 dni. OD piątku. Dziś mija 5 dzień. Więc jak to? Na e-mila dostałem wiadomość, że wciąż nie jest dostępny etc. Więc pytam się kiedy??? Czy pracujecie w ten piątek? A Masterlink? A w sobotę? Mam przesyłkę kurierską. KIEDY DOSTANĘ GRĘ???
PS
Proszę o odpowiedź tylko osoby które się znają i wiedzą. Nie interesują mnie posy typu: Cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh...nie wiem czy czytałeś kilka ostatnich stron wiec powiem ci tak.
Wiedźmina kupiłem w empiku, ale zamówiłem w gram.pl przed premierą. Przesyłka miała przyjść 23-24 do dziś kurier nie pojawił sie u mnie w domu a przesyłka siedzi w magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Przesyłka miała przyjść

Dnia 31.10.2007 o 16:51, 1v4n napisał:

23-24 do dziś kurier nie pojawił sie u mnie w domu a przesyłka siedzi w magazynie.

u mnie dokładnie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe
To się uśmiałem. Dzwonili do mnie dziś z masterlinka i się pytają na którą jutro ma przyjechać kurier z przesyłką. Ja w śmiech a babka z textem "Czy pan jest niepoważny?" to ja jej na to mówię że oni jako firma są niepoważni bo przesyłka miała przyjść dwa tygodnie temu, kurier nie raczył ani razu się pojawić a oni teraz, dwa tygodnie po dacie dostawy do mnie dzwonią i się pytają o której jutro kurier ma być. No śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

=_=

Kurier nie trzymał pod łóżkiem przez 2 tygodnie paczki, oni jej przez te 2 tygodnie nie dostali (wnioskuję że mówisz o dodatkach do EK). Gdy dostali - dzwonią (taka polityka firmy, gdyby nie fakt, że moją paczkę cofnięto do sortowni to by też zadzwoniono).

Więc skąd problem? Jak już się ma do nich żal to go przejawiaj przynajmniej mając konkretny powód ;)

Sam ich nie lubię, ale gdy już coś robią jak powinni to nie bluzgam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości przeczytałem sobie prawie cały ten temat (dłuuugo to trwało :) ) i jestem zdumiony. Bo wszystkie problemy jakie są tutaj opisane, prawie zawsze są w dużych miastach i na ich peryferiach. Na tzw. "zadupiach" problemów brak. Ciekawe czemu tak jest. Może dlatego, że kurier najpierw jeździ po dużym mieście, a później (czyli po 16-tej) musi jechać na peryferia. Innego wyjścia jakoś nie widzę.
Ja sam mieszkam w małym miasteczku i jeszcze z żadnym kurierem, czy to Masterlink, GLS, Stolica, itd. nigdy nie miałem. W dniu, w którym ma być paczka kurier zawsze się "zjawia" i problemów żadnych nie ma - czy to zamówienie za 20zł, czy za 3000zł (tyle maxymalnie wydałem na zakupy przez net). Ciekawy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładam się do narzekań. Nie dość, że płacę 15 złotych za usługę której nie otrzymuję, to jeszcze kurier (czy kto tam) wpisał bezczelnie w Track&Trace, że u mnie był, tylko nikogo nie zastał, co zakrawa na oszustwo. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że muszę czekać przez weekend na mojego Football Managera. Jednym słowem: porażka. Jednym zdaniem: czas zmienić usługodawcę w kwestii przesyłek kurierskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja musiałem sam osobiście jechać do ich magazynu, aby odebrać paczkę. Popsuło mi to całą niespodziankę, bo miał to być prezent na urodziny, który oczywiście na czas nie dotarł. Nie dość, że dwa razy pomylili adres, to za trzecim razem kurier powiedział, że u mnie był, ale nikogo nie zastał, kiedy to ja cały dzień spędziłem w domu czekając na niego ;/. Jak już odebrałem własnoręcznie, chciałem się upomnieć o zwrot kosztów przesyłki, wtedy miła pani zza lady kazała mi zgłosić się do jakiegoś kolejnego oszusta. Zrezygnowałem, bo uznałem, że szkoda moich nerwów. Jednym słowem masakra. Nikomu nie polecam tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczucia . Na urodziny taka porażka , no jak mogli ? Wstyd , a ja myślałem że Masterlink to porządna firma kurierska

PS.Mój EK już od dwa dni pakują i mieli wysłać wczoraj , a nadal go pakują . -Istny kawał śmiechu

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz u nich zamawiałem grę z CDP i nie było problemu , ale usługi mają drogie widziałem tańsze firmy . I mam pytanie czy oni mają tendencje do spieprzania zamówień pre-order czy zwykłych czy może jest to obojętne ? Bo jeśli pre-order to źle ... bo już zamówiłem GoW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie rozśmieszaj mnie :D
Moją paczkę mieli od 23 października. Wpierw walała sie po sortowni a potem była przetrzymywana w magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować