Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

Też wiele razy miałem problemy z kurierem i raczej nie będę już więcej zamawiał kuriera. Dotyczyło to zarówno gier od CDP jak i Cenegi. A już szczytem bezczelności firm kurierskich jest proponowanie klientowi aby odebrał przesyłkę w bazie , bo oni mają jakieś problemy (zdarzyło mi się to kilka razy) Oczywiście tego nie zrobiłem , więc musiałem czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki paczka, wygląda jak paczka - nie jest źle. Ja, tak jak już napisałem w innym temacie, zamówiłem pare gier przesyłką zwykłą i dostałem je w czymś co trudno nazwać paczką, a jedna z gier miała uszkodzone pudełko (ktoś chyba sobie na niej usiadł, ale co tam - i tak jakiś naiwny klient to kupi). Trafiło na mnie :( Z masterlinka dostałem jak narazie tylko EK Herosow V, i nie miałem powodów do narzekań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja z MasterLinka kupilem sobie 3 gry no i jakos kazda miala polamane zaczepy na instrukcje...jak przyjechali to niewiedzialem co to jest... po samocodzi walaly sie zgnile kapusty i inne a sam samochod zardzewialy jak nic....
natomiast jakas inna firma stwierdzila ze nie dalem im numeru telefonu a jakos ja w zamowienu mialem podany... i mieli pretensje ze nei bylo nikogo w domu o 8.00 i ze 3 razy przyjezdzali... ale paczka przynajmniej w dobrym stanie i samochod zadbany ...a nie ze sasiedi sie pytaja co za "szambowoz" do mnie przyjechal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie straszcie panowie. Mam zamówioną w preorderze Company of Heroes i chciałbym sobie trochę pograć zanim wyjadę do Poznania studiować. Osobiście jeszcze złych doświadczeń z kurierami nie miałem, ale dostawcą była tylko Stolica. Kumpel mieszkający w tej samej miejscowości, co ja miał problemy z DHLem, paczka szła mu trzy dni, ponieważ przy pierwszej próbie dostarczenia w trackerze przesyłki widniała informacja: " Nie stwierdzono gotówki u klienta". Dość ciekawe, bo klient mógłby powiedzieć, że owego dnia nie stwierdzono kuriera. Myślałem, że może w wypadku Masterlinka tak nie będzie(centrala w Rybniku jest jakieś 26 km od wioski, w której mieszkam), ale wygląda na to, że zagram sobie w CoH dopiero, kiedy przyjadę w okolicach listopada do domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh pozostaje mi czekać do poniedziałku, chociaż coraz mniej chce mi się czekać, jedynym plusem tego wszystkiego jest to że jest to przesyłka za pobraniem, i właśnie sie zastanawiam czy warto jest czekać gry ktoś tu ewidentnie w kulki sobie ze mną leci.

Na stronie masterlinka ewidentnie widać że kurier przesyłke dostal, a o to jest dowód:

[M] Na życzenie Autora
http://img53.imageshack.us/img53/8364/przesylka2cx7.jpg

Z związku z tym mam małe pytanko, jakbym chcial anulować zamówienie gdzie moge to zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż jest poniedziałek a przesyłki nadal niema, teraz niby ma przyjść jutro, ja już zabardzo na to nielicze, tak mnie zastanawia czy dostane tą przesyłke zanim wyjdzie dodatek do WoWa ;p.
Swoja drogą CDP musi mieć sporo zamówień sporo pozwala sobie na tworzenie sytuacji w których mogą stracić klienta który może stać sie stałym klientem co przy WoWie jest niemal pewne (abonament) gdy ktoś jest zadowolony z usług. Zdecydowanie odradzam zamawianie tu czegoś bo ludzie sobie normalnie w kulki lecą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 16:16, Kimin napisał:

Nie straszcie panowie. Mam zamówioną w preorderze Company of Heroes i chciałbym sobie trochę
pograć zanim wyjadę do Poznania studiować. Osobiście jeszcze złych doświadczeń z kurierami
nie miałem, ale dostawcą była tylko Stolica. Kumpel mieszkający w tej samej miejscowości, co
ja miał problemy z DHLem, paczka szła mu trzy dni, ponieważ przy pierwszej próbie dostarczenia
w trackerze przesyłki widniała informacja: " Nie stwierdzono gotówki u klienta". Dość ciekawe,
bo klient mógłby powiedzieć, że owego dnia nie stwierdzono kuriera. Myślałem, że może w wypadku
Masterlinka tak nie będzie(centrala w Rybniku jest jakieś 26 km od wioski, w której mieszkam),
ale wygląda na to, że zagram sobie w CoH dopiero, kiedy przyjadę w okolicach listopada do domu
:(


Gdzie mieszkasz - centrala w Rybniku zapierdoliła mi 2 przesyłki na 3 - dhl, który jest w zabrzu przesłał wszystko OK Kpiny KPINY to co robią w masterlink Rybnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 11:55, hirel napisał:

Gdzie mieszkasz - centrala w Rybniku zapierdoliła mi 2 przesyłki na 3 - dhl, który jest w zabrzu
przesłał wszystko OK Kpiny KPINY to co robią w masterlink Rybnik.

Oj zapomniałeś chyba, że nie wolno przeklinać na forum. Chyba bedzie degrad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 12:13, knopfler napisał:

> Gdzie mieszkasz - centrala w Rybniku zapierdoliła mi 2 przesyłki na 3 - dhl, który jest
w zabrzu
> przesłał wszystko OK Kpiny KPINY to co robią w masterlink Rybnik.
Oj zapomniałeś chyba, że nie wolno przeklinać na forum. Chyba bedzie degrad.

degrad to się przyda masterlinkowi za marnowanie czasu i pieniędzy klientów. A zdejmą - spoko płakać nie będę nie jestem tu dla tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 12:16, hirel napisał:

> Oj zapomniałeś chyba, że nie wolno przeklinać na forum. Chyba bedzie degrad.
degrad to się przyda masterlinkowi za marnowanie czasu i pieniędzy klientów. A zdejmą - spoko
płakać nie będę nie jestem tu dla tytułów.

Mnie sie jakoś problemy z masterlinkiem nie zdażały, ale może po prostu miałem szczęście. A nie mieszkam w bardzo dużym mieście bo ok. 70 tysięcznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 12:18, knopfler napisał:

Mnie sie jakoś problemy z masterlinkiem nie zdażały, ale może po prostu miałem szczęście. A
nie mieszkam w bardzo dużym mieście bo ok. 70 tysięcznym.

Rybnik jest 150 tys a ja mieszkam 20 km od niego. Raz kurierowi się nie chciało, bo miał tylko jedną przesyłkę w mojej okolicy, drugiemu podobno popsuł się samochód. A dziwnym cudem zawsze jest napisane, że to mnie nie było w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GWARANTOWANA dostawa dwa dni przed premierą!!!!!!
Ciekawe kto daje tę gwarancję ,bo CDP zawsze zwala winę na kurierów....
Tak się składa ,że w tym kraju za obietnice(zwłaszcza pisane) się odpowiada ,ale widocznie nie CDP.
kilka miesięcy temu dostałem pre-order 5 dni po premierze,teraz zamówiłem pre-order "Company" premiera 29.09
mamy 28.09. i nic.....
p.s. Najdziwniejsze jest to ,że przesyłki z innych firm,od kontrachentów z którymi współpracuję,przesyłki z Allegro docierają błyskawicznie i bez problemów (też Masterlink).
CDP trwa sobie w błogim przeświadczeniu ,że z klientów mozna sobie robić wała,bo to inni zawinili ,mija kilka miesięcy
i dalej ten sam standard usług.
Po prostu żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 12:23, gaga napisał:

GWARANTOWANA dostawa dwa dni przed premierą!!!!!!
Ciekawe kto daje tę gwarancję ,bo CDP zawsze zwala winę na kurierów....
Tak się składa ,że w tym kraju za obietnice(zwłaszcza pisane) się odpowiada ,ale widocznie
nie CDP.
kilka miesięcy temu dostałem pre-order 5 dni po premierze,teraz zamówiłem pre-order "Company"
premiera 29.09
mamy 28.09. i nic.....
p.s. Najdziwniejsze jest to ,że przesyłki z innych firm,od kontrachentów z którymi współpracuję,przesyłki
z Allegro docierają błyskawicznie i bez problemów (też Masterlink).
CDP trwa sobie w błogim przeświadczeniu ,że z klientów mozna sobie robić wała,bo to inni zawinili
,mija kilka miesięcy
i dalej ten sam standard usług.
Po prostu żenada


Szczerze mówiąc mnie zaskoczyłeś, jak to możliwe że przesyłki np. z Allegro docierają bezproblemowo a z CDP zawsze z opóźnieniem ? (opieram się tylko na opini poprzednika)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 12:23, gaga napisał:

GWARANTOWANA dostawa dwa dni przed premierą!!!!!!
Ciekawe kto daje tę gwarancję ,bo CDP zawsze zwala winę na kurierów....
Tak się składa ,że w tym kraju za obietnice(zwłaszcza pisane) się odpowiada ,ale widocznie
nie CDP.
kilka miesięcy temu dostałem pre-order 5 dni po premierze,teraz zamówiłem pre-order "Company"
premiera 29.09
mamy 28.09. i nic.....

u kuriera w Rybniku wczoraj paczka podobno była, a ja wciąż nie mam nic. Winni są i kurierzy i CDP - że nic z tym nie robi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spytaj sie gości z CDP jaka mają z nimi umowę (może dostarczają im gratisowo).Dodam,że jestem z Warszawy więc odległość chyba nie ma tu znaczenia.
p.s. nie tylko Allegro ,mam firmę która bardzo często korzysta z usług Masterlinka paczki małe i bardzo duże gabaryty.
prosty przykład: telefony zamówione z Poznania :od zamówienia do odbioru -dwa dni (w tym czasie jeszcze przelew)
a w CDP minęły od wysłania już 4 dni i nic.
Przypominam ,że gwarancje nawet ustne udzielone przez sprzedawcę ,są wiążące (ha,ha,ha, dwa dni przed premierą)
Czy może być cos bardziej wkur.... niż widok gry na półce w sklepie ,a my sobie czekamy na kuriera.
W pizzeri za spóżnioną dostawę dają drugą pizzę gratis ,albo promocję okresową ,a w CDP miła pani -miłym głosem poinformuje ,żeby zadzwonić do firmy kuriereskiej bo z ich strony to już wszystko zostało zrobione o.k.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieś Skrbeńsko, powiat wodzisławski.
Widać, że miałem szczęście, bo CoH został mi wczoraj dostarczony, więc tym razem mieli dobrzy dzień widać. Ale to nie zmienia faktu, że jeśli mam wybór między kurierem a pocztą to wybieram pocztę, przynajmniej nie okłamują klientów co do czasu dostarczenia paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paczka jak przewidywałem (dlatego zaznaczyłem" płatność przy odbiorze")nie dotarła.Panie w Masterlink nie potrafiły jej odnaleźć w magazynie więc już nie mam na co czekać.
To jakaś paranoja - płacisz słoną kasę za grę i jeszcze musisz mieć szczęście ,że ją dostaniesz od kuriera.
Szkoda ,że taka fajna firma jak CDP traci dobre imię przez takie dwuznaczne sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować