Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

Jaja jak berety
Jak dzwoniłem do ML, to okazało się, że przesyłkę z moim numerem zawrócili, bo miało ją dostać kilkanaście osób
Jak dzwoniłem do CDP, to powiedzieli mi, że zamówienie wyślą raz jeszcze, bo nie doszło - błędny numer nadali

A jak wróciłem do domu... to paczuszka leżała na stole :P, bo kurier był i wbrew rozkazom Centrali ją zostawił

Nie, żeby mi się to nie podobało. Ale, czy ktoś nad tym bajzlem panuje? jutro będę dzwonił do CDP, żeby mi jeszcze raz nie przesyłali Wiedźmaka (w końcu człowiek ma resztkę poczucia przyzwoitości :D), bo mogą to uczynić, jak mają taki artystyczny nieład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 21:12, Jach81 napisał:

przeczytaj jeszcze raz uważnie ten i kilka moich innych postow - nie pije tylko do wiedzmina
- z NWN2 i innymi tytuali bylo tez zabawnie, a CDP nadal nie chce zmienic firmy kurierskiej...


Nie wiem jak było z poprzednimi premierami, ale jak dla mnie wina w dużej mierze leży po stronie ML. Chociaż CDP też popełnił błędy, to wynikły one z ilości zamówień.

Dnia 23.10.2007 o 21:12, Jach81 napisał:

a co do dzisiaj - zawinily obie strony - i nie bede sie dopatrywal wiekszej winy po ktorejs
ze stron - ot zwykle bledy w komunikacji....


Plus czasami nieżyczliwi pracownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zadzwoniłem do Masterlink teraz jakoś inaczej to powiedzieli mi, że kurier był tylko, że nikogo w domu nie było... Najlepsze, że podałem swój numer telefonu i normalnie zawsze dzwonił kurier, to teraz nagle nie... Poprosiłem panią, że chcę podac godziny w jakich najlepiej kurier by przyjechał, a ona niezbyt grzecznie mi odpowiedziała, że mam po prostu czekac w godzinach jego pracy i tyle... Rozłączyła się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że jednak masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem , spróbuję w punktach:

1. na zarzut że nie ma żadnego wytłumaczenia ze strony CDP linkujesz do jakieś pokrętnej wypowiedzi pracownika CDP
2. O ile widzę to w wątku są wypowiedzi krytykujące zarówno CDP jak i ML - jakoś nie zauważasz tego upierając się że wszyscy jadą na CDP - tutaj dla ułatwienia dla Ciebie proponuje spojrzeć na nazwę topicu
3. Mówisz że można wyjaśnić wszystko - otóż nie - obie te firmy zrzucają na siebie odpowoedzialność za zaistniała sytuację , nie mówiąc już o tym jakim problemem jest dodzwonienie się do Masterlinka
4. Masz znajomego kuriera - gratulacje , niestety nie każdy ma tę komfortową sytuację więc troszkę argument nie na miejscu
5. Problemy z Masterlinkiem są praktycznie od zawsze - proponuję abyś spojrzał na datę 1 posta w tym topicu a także w innych pokrewnych

edyta mi podpowiada jeszcze jedno - piszesz że można wziąć innego dostawce - tylko powiedz mi jak to zrobić w sklepie GRAM a będę wdzięczny do końca życia , pomijając szczegół że przy EK nie można było wziąć Poczty Polskiej

A tak w ogóle to pozdrawiam i gratuluję "zdobycia" Wiedźmina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 21:23, dannik napisał:

Ja jak zadzwoniłem do Masterlink teraz jakoś inaczej to powiedzieli mi, że kurier był tylko,
że nikogo w domu nie było... Najlepsze, że podałem swój numer telefonu i normalnie zawsze dzwonił
kurier, to teraz nagle nie... Poprosiłem panią, że chcę podac godziny w jakich najlepiej kurier
by przyjechał, a ona niezbyt grzecznie mi odpowiedziała, że mam po prostu czekac w godzinach
jego pracy i tyle... Rozłączyła się.


Po prostu nie chcą przyznać się do błędu.. typowy polak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz miałem do czynienia z Masterlinkiem i nie narzekam. Natomiast to co zrobił dziś kurier UPS to skandal.. :)
O 13:30 dzwonią w trakcie lekcji i mówią, że za 10 minut mam być pod budynkiem oddalonym o trzy kilometry. To nie koniec.. Jeśli nie odbiorę przesyłki na drugi dzień mam jechać po nią do miasta oddalonego o około 50 kilometrów. Najlepsze było to, że powiedziałem mu aby podjechał pod szkołę, bo z lekcji nie mogłem się urwać, a on na to, że nie będzie jechał tak daleko.. Świetnie! :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam telefon do oddziału w Olsztynie i jutro będę musiał zadzwonic, żeby przesyłkę dostarczono mi w następujących godzinach, bo inaczej pewnie przyjedzie rano, a ja będę w szkole i klops. Niektórzy kurierzy mają dar wybierania złych pór dnia np. jak nie ma mnie w szkole to przyjeżdża wieczorem, a jak jestem to rano... Fascynujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 21:33, WickedChildren napisał:

a niektorzy pisza ze odmowiles przyjecia przesylki jezeli nawet go na oczy nie widziales


Właśnie to jest najlepsze. Jak drugiego dnia dopiero odebrałem to powiedział mi, że dobrze, bo by odesłali już, ale mimo, iż mieli mój numer nie skontaktowali się ze mną, aby wspomniec o tym kiedy przyjedzie czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 20:10, Furrbacca napisał:

Twierdzisz, że takiej wypowiedzi nie ma - tymczasem taka wypowiedź JEST: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=12271&pid=221


No proszę, jedank poza marudzeniem do czegoś się jednak przydajesz ;)

Szkoda tylko, że wypowiedź Tiffani nijak się ma do ogólnego kontekstu nieporozumienia na linni CDP-DPD, do którego moja rozczeniowa wypowiedź się odwołuje. Płacę - wymagam - oceniam usługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na paczkę w mieszkaniu od godziny piętnastej jak ostatni palant, by na koniec dnia się dowiedzieć, że

24.10.07 23/10/2007 16:30:00 Umówiony późniejszy termin doręczenia

Z kim, do ciężkiej cholery, umówiony został późniejszy termin doręczenia?! Bo ze mną na pewno nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 21:37, WickedChildren napisał:

no ja musze rano zadzwonic bo przecierz odesla ..;/ i mam nadzieje ze przyjedzie i dostraczy
mi przesylke


Ja z rana jak nie zadzwonię i nie pwoeim o której ma do mnie przyjechac to mi odeślą, bo nie wpadną na pomysł, żeby zadzwonic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 21:39, cubba napisał:

Od wczoraj, cały czas mam taki status przesyłki:
http://www.masterlink.pl/trackandtrace_pokaz.asp?p1=MG731392AJ05&przycisk=Wyszukaj
To chyba niedobrze, prawda? :/


Raczej niedobrze, bo powinieneś miec jeszcze:
1) przyjęcie przesyłki do sortowni (godzina i data itp.)
2) przyjęcie przesyłki do magazynu (godzina, data itp.)

3) jeśli nie odebrałeś przesyłki, bo cię np. nie było powinno byc powrót przesyłki do sortowni i do magazynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 21:42, racucharc napisał:

http://www.masterlink.pl/trackandtrace_pokaz.asp?przycisk=Wyszukaj&p1=MG731392KA65


Mieszkam we Wrocławiu :)

Widzicie, przesyłka poprzez Warszawę, Sieradz.... trafiła do Szczecina!


No to niezły bajzel tam mają skoro przesyłka o danym numerze trafiła do Szczecina, a nie do Wrocławia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 21:44, WickedChildren napisał:

ale wedlug nich za odmowielm przyjecia przesylki ;/... to sory jak zadnego inteligenta nie
widziem


Najlepsze jest to, że, aby ułatwic sobie robotę (kasę za przesyłkę już wzięli) najlepiej mimo, iż nawet na oczy kuriera nie widziałeś powiedziec, że odmówiłeś, a przy takiej ilości wysyłanych egzemplarzy Wiedźmina mogą nieźle sobie w tym chaosie kasy nabic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować