Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2007 o 10:43, Miśkov napisał:

Mnie pani z z CDP zapewniła że paczkę dziś dostane, ale po tym co Ty piszesz to przestaje w
to wierzyc. To chyba ostatni preorder jaki składam na gram.pl. Pamiętam, że z NWN2 były podobne
jazdy - dostałem paczke 3 dni po premierze. Company of Heroes też nie doszło w terminie i też
siedziałem jak dzięcioł w domu i czekałem. Widac, że gram.pl nie radzi sobie z realizacją przedpremierowych
zamówień. Może powinien z nich zrezygnowac?


ja jestem za bojkotem i nie odbieraniem paczek. Ja już w ten sposób zaprotestowałem - zrobili mnie w takie jajo, ze mam dosyć pre orderów. Z GP2x jest podobnie, ale [przynajmniej Ci nie dają konkretnej daty i jestem pogodzony, ze może przyjść na gwiazdkę. Natomiast tu były zobowiązania i nie zostały dotrzymane. Zadzwoniłem i oświadczyłem, ze paczkę mogą zwrócić do adresata. Jeśli więcej takich osób postanowi cos takiego zrobić to może to odczują, chociaż i tak wątpię, by coś z tym zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie bardzo nie stresuje bo i tak zagrać mogę dopiero we wtorek, ale jak paczka w piątek nie będzie u mnie to dzwonie do CDP i będę chciał aby zwrócili mi kasę i wPLN gdyż w sobotę kupie grę w empiku:) Cóż pewnie chwilę zejdzie zanim odeślą mi kasę na konto, ale jakoś poczekam:D Bylebym nie musiał sie użerać już początkiem tygodnia z kurierami i niedochodzącymi po 48h paczkami:) Teraz zastanawiam się już czy ML nie próbuje na nowo zdefiniować pojęcia kurier i spedycja:D Bo z tego co widzimy to oni opierają sie na trochę innych pojęciach niż my:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 10:30, pimpor napisał:

A CDP radze zmienić firmę kurierską, albo dodać
opcję wyboru z jakiej firmy kurierskiej chcemy skorzystać... CDP lepiej poważnie pomyślcie
nad tym bo to co robi ML to jajca są, które niestety odbijają się także na was...


Z tego co kojarze, to CDP korzystało już z większości firm kurierskich dostępnych w Polsce.
I z każdą były problemy. Wybór firmy kurierskiej raczej nie wchodzi w grę, bo CDP jako klient korporacyjny ma podpisaną umowę z daną firmą kurierską. Zresztą kwestia dostarczania poszczególnych paczek to dość losowa kwestia i moim zdaniem najmniejsze znaczenie ma nazwa jaka ma na samochodzie kurier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 10:52, Rzezim napisał:

Z tego co kojarze, to CDP korzystało już z większości firm kurierskich dostępnych w Polsce.
I z każdą były problemy. Wybór firmy kurierskiej raczej nie wchodzi w grę, bo CDP jako klient
korporacyjny ma podpisaną umowę z daną firmą kurierską. Zresztą kwestia dostarczania poszczególnych
paczek to dość losowa kwestia i moim zdaniem najmniejsze znaczenie ma nazwa jaka ma na samochodzie
kurier.


To wniosek - nie zamawiać pre-orderów, albo nie zamawiać kurierem, albo bojkotować za każdym razem, kiedy nie wywiązują sie z umowy. to mój 1 pre order od prawie roku - od NWN2, z którym tez były problemy, ale widać, że tym razem jakość przez ten czas zmieniła sie na gorszą... daje to do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam żadnych problemów z przesyłką, kurier do mnie zadzwonił, ja się z nim umówiłem i powiedziałem, że będę o tej i o tej godzinie. I kolo po prostu przyjedzie. Koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. ja tam nie wiem bo ja gry przez neta od CDP kupuje stosunkowo od niedawna bo od 2-3 lat, wcześniej ze sklepów brałem, to nie pamiętam żadnej innej firmy z tego okresu poza ML. A umowa... hmm... niech podpiszą inną:D Z 2 firmami albo 3-ma :) No nie wiem, ale tak to jak mi kurier nie dojdzie w odpowiednim czasie to będą mogli powiedzieć, że no sorry, ale sam tą firmę wybrałeś. A w obecnej sytuacji jestem skazany na 1 firmę jeśli chce coś kurierem dostać i mogę sobie ponarzekać, że CDP wybrało złą firmę i niech coś z tym zrobi a także na ML, że olewają klienta. Swoją drogą to nie wiem, czy jakby ML wiedziało, że gry z CDP mogą być wysłane inną firmą kurierską to czy wtedy by się pośpieszyli, bo w obecnej sytuacji mogą nas olewać bo jak zauważą na paczce taśmę z gram.pl to wiedzą, że czy dowiozą szybko czy nie to i tak przy następny zamówieniu kurierem i tak kasa wpadnie do nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 09:59, dogvill napisał:

W Krakowie paczki maja byc dzis dostarczone:D.


Trzeba mieć nadzieję. Na razie moja przesyłka wisi na sortowni. Jeśli nie zrobili przekierowania na inny adres wczoraj, to tam wpadnę i zrobię taką rozpierduchę, jakiej nie widzieli od 3 lat, czyli od poprzedniej mojej rozpierduchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 11:02, Łeber napisał:

Ja nie mam żadnych problemów z przesyłką, kurier do mnie zadzwonił, ja się z nim umówiłem i
powiedziałem, że będę o tej i o tej godzinie. I kolo po prostu przyjedzie. Koniec kropka.


To zazdroszczę, u mnie kurier pojechał na teren bez mojej paczki - tak mnie olali hehe, dobrze, ze zadzwoniłem i się upewniłem, bo mogłem sobie czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja dodzwoniłem sie do mojego oddziału DPD i powiedział mi koleżka, że tej paczki juz u nich nie ma - została odesłana do nadawcy bo było wiele paczek na tym samym numerze listu przewozowego. Gdyby nie to, że zrobiono mnie w wała z edycja kolekcjonerską to bym olał ta przesyłke i kupił w sklepie. A tak to bede czekał teraz tydzień na gre bo EK mi szkoda.

moja przesyłka miala opis taki:

1 Zdublowane numery listów 23/10/2007 19:40:00 Zwrot przesyłki do nadawcy WBA
2 Magazyn: przyjęcie od kur. 23/10/2007 18:34:14 Przesyłka wchodząca do sortowni WBA
3 wstrzymane na polecenie nadawcy 23/10/2007 11:00:00 Odmowa przyjęcia przesyłki WBA
4 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 10:32:14 Przesyłka wychodząca z sortowni WBA
5 Linehaul: przyjęcie 23/10/2007 08:39:51 Przesyłka wchodząca do sortowni WBA
6 Utworzenie kwitu importowego DPD 23/10/2007 00:53:55 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
7 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 14:12:58 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

i jeszcze raz ŻENADA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 11:05, Veilaine napisał:

> W Krakowie paczki maja byc dzis dostarczone:D.

Trzeba mieć nadzieję. Na razie moja przesyłka wisi na sortowni. Jeśli nie zrobili przekierowania
na inny adres wczoraj, to tam wpadnę i zrobię taką rozpierduchę, jakiej nie widzieli od 3 lat,
czyli od poprzedniej mojej rozpierduchy :D


No moja też jest na sortowni..od 7 rano dnia wczorajszego..ehh:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 10:52, pimpor napisał:

Teraz zastanawiam się już czy ML nie próbuje na nowo zdefiniować pojęcia kurier
i spedycja:D Bo z tego co widzimy to oni opierają sie na trochę innych pojęciach niż my:)


Szczerze powiedziawszy najbardziej denerwujące jest to że można sprawdzi co się aktualnie dzieje z przesyłką w tym ich systemie track&trace. Widzę wczoraj że, kurier odbiera paczkę rano z magazynu no to nie idę na zajęcia i siedzę w domu cały dzień jak debil jakiś. Mija dzień paczki nie ma. Myślę sobie no cóż paczki nie ma pewnie chłopina miał dużo do rozwiezienia i się nie wyrobił, trudno, penie dostane jutro. Dzisiaj rano patrze a tu widzę że skubaniec oddaje dzisiaj rano paczkę do sortowni!!!! Jak bym nie wiedział gdzie i co robią z moją przesyłką nie robiłbym sobie nadziei i nie czuł się potem lekceważony. Dlatego wole chyba już tak przez wszystkich wyzywaną pocztę polską, Nie muszę przynajmniej siedziec cały dzień w domu by byc pewnym otrzymania paczki. Jak mnie ie ma to zostawiają awizo i sam idę dwa kroki na pocztę odebrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie:

1 Magazyn: przyjęcie od kur. 23/10/2007 20:11:39 Przesyłka wchodząca do sortowni KTW
2 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 09:45:02 Przesyłka wychodząca z sortowni KTW
3 Linehaul: przyjęcie 23/10/2007 01:10:53 Przesyłka wchodząca do sortowni KTW
4 Utworzenie kwitu importowego DPD 23/10/2007 00:53:37 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
5 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 14:39:44 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

Tzn ze co, ze kurier nie odebral mojej paczki i ona sobie tak lezy w sortowni? :]. Kiedy dojdzie? Chetnie bym pogadal z masterlinkiem, niestety nie odbieraja :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurier z moją paczką wyruszył o 08:47. Ciekawe kiedy do mnie dotrze. BTW zamawiałam już wiele razy gry z CDP, ale jeszcze ani razu nie zadwonił do mnie kurier, aby umówić sie na odebranie paczki w dogodnym dla mnie ternimie i jak są jakieś afery z rozwożeniem paczek (np. EK Neverwinter Night 2 i teraz z Wiedźminem) całe dnie siedzę jak na szpilkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 11:20, Paladynka napisał:

Kurier z moją paczką wyruszył o 08:47. Ciekawe kiedy do mnie dotrze. BTW zamawiałam już wiele
razy gry z CDP, ale jeszcze ani razu nie zadwonił do mnie kurier, aby umówić sie na odebranie
paczki w dogodnym dla mnie ternimie i jak są jakieś afery z rozwożeniem paczek (np. EK Neverwinter
Night 2 i teraz z Wiedźminem) całe dnie siedzę jak na szpilkach :(

A u mnie wyruszył kurier bez mojej paczki, która została w sortowni hehe. W sumie to nieuprawnione stwierdzenie, ze moja bo wróci ona do CDP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto mi powie co oznacza taki wpis?

1 srt 24/10/2007 10:30:00 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1


Kurier niby dzwonił i się umawiał, ale według Track''n''Trace paczka nie wyszła z sortowni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 11:26, Ixolite napisał:

A kto mi powie co oznacza taki wpis?

1 srt 24/10/2007 10:30:00 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1


Kurier niby dzwonił i się umawiał, ale według Track''n''Trace paczka nie wyszła z sortowni...


Rozumiem że z Tobą kurier najpierw sie umówił a potem oddał paczkę do magazynu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Magazyn: przyjęcie od kur. 24/10/2007 06:32:12 Przesyłka wchodząca do sortowni POZ
2 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 12:47:11 Przesyłka wychodząca z sortowni POZ
3 Przyjęcie linehaul 23/10/2007 05:41:14 Przesyłka wchodząca do sortowni POZ
4 Utworzenie kwitu importowego DPD 23/10/2007 00:54:56 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
5 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 14:45:46 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

Okazało się, ze kurierowi samochod "nawalił" w drodze do mnie, lol.

@Ixolite -> Pewnie nie zaktualizowali, a gre zaraz dostaniesz. Gz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować