Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

nie no koniec! zaraz do nich podiade i wszystkich roz..bie dodzwonilem sie i pytam o numer do kuriera ktory ma moja przesylke podaje tam numer przesylki i czekam czekam ona niestety dzis niebedzie dostarczona przesylka powiedzialem dowidzenia.... odlozylem i mowie h.. im w dupe :|

zawiodlem sie na cdp tez bo miala byc gwaracja dostawy przed premiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK Panie i Panowie dostalem paczke w wawie i informuje ze jak nie zrobicie ostrej awantury w DPD to obawiam sie ze was oleja ja osobiscie wkurzylem dosyc konkretnie i efekt jest taki ze po 40 minutach od telefonu kurier byl u mnie - moze to zbieg okolicznosci ale znajac nasza rzeczywistosc to chyba jednak nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi powiedzieli, że paczka zostanie dzisiaj dostarczona przed godziną drugą. Jako że się coś kurier spóźniał, zdobyłem jego numer telefonu i zadzwoniłem, A koleś powiedział mi, że auto mu się zepsuło i nie ma zielonego pojęcia kiedy przywiezie paczkę :/. Mam nadzieję, że w ogóle ją dzisiaj dostanę. Jak nie to będę naprawdę wkurzony. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja paczkę od DPD dostałem tydzień po zamówieniu...gdybym nie zadzwonił,to bym poczekał jeszcze jakieś 2 lata...

Wyobraźcie sobie moje zdziwienie,kiedy paczka dla kolegi,który zamówił pocztą,dotarła dzień po wysłaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory nie mam wiedźmina.... Chyba czas wykonać parę telefonów do masterlinka
Dzwonię,dzwonię i dzwonię i nic... tylko ta głupia muzyczka... Nerwy człowieka biorą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i ty mu wiezysz ze mu sie auto zepsuł lol wszyscy kurierzy tak chyba robia ahh auto mi sie zepsuł .... bo im sie po prostu dupy niechce rusz

ej zebym niby zrobil awanture to gdzie dzwonic do reklamacj? plzz o odpowiedz bo chcem dzis miec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 15:41, FeniksX21 napisał:

i ty mu wiezysz ze mu sie auto zepsuł lol wszyscy kurierzy tak chyba robia ahh auto mi sie
zepsuł .... bo im sie po prostu dupy niechce rusz


Nie twierdze, że mu wierzę. Ale nie mam jak zweryfikować tego co powiedział. Więc pozostaje mi tylko czekać i liczyć, że paczkę dostanę. W końcu mieszkam blisko centrum Krakowa, to tutaj mógłby dupę ruszyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 24/10/2007 12:00:00 Przechowanie paczki w magazynie KRK
2 Linehaul: przyjęcie 24/10/2007 08:00:56 Przesyłka wchodząca do sortowni KRK
3 Utworzenie kwitu importowego DPD 23/10/2007 20:27:05 Przesyłka odebrana przez kuriera WA2
4 Magazyn: przyjęcie od kur. 23/10/2007 19:28:25 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2

Czy ktoś mi powie po jaką ciężką cholerę paczka została wsadzona do magazynu pięć godzin po tym jak dostała się do sortowni? Ludziom z DPD trzeba pogratulować wspaniałej organizacji, nie no, jeżeli jeszcze Polska będzie prowadziła jakąś wojnę to proponuję powierzyć im logistykę i organizację, wygramy, kurde, na sto cholernych procent wygramy!
Swoją drogą, jak zadzwoniłem do oddziału (najpierw nie odbierali, udało się chyba za piątym razem) to pani przy telefonia powiedziała, i zagwarantowała (taaa...), że przesyłka będzie jutro do 13 max. Ciekawe czy będzie?
Jeżeli nie to podziękuję za usługę i przejadę się w piątek do Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 wa2 24/10/2007 10:10:00 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
2 Magazyn: przyjęcie od kur. 23/10/2007 20:11:15 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
3 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 09:07:40 Przesyłka wychodząca z sortowni WA2
4 Przyjęcie linehaul 23/10/2007 02:14:05 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
5 Utworzenie kwitu importowego DPD 23/10/2007 00:52:08 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
6 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 14:10:48 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

Lol ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz sie zainteresowałem co jest z wiedźminem i widzę: "Numer przesyłki (listu przewozowego): Prosimy o kontakt z DOK"...... już 7 zł poszło sie pie**** na próbę dodzwonienia bo wszystkie linie zajęte..... brawo dla CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 15:49, MisticGohan_MODED napisał:

1 wa2 24/10/2007 10:10:00 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
2 Magazyn: przyjęcie od kur. 23/10/2007 20:11:15 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
3 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 09:07:40 Przesyłka wychodząca z sortowni WA2
4 Przyjęcie linehaul 23/10/2007 02:14:05 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
5 Utworzenie kwitu importowego DPD 23/10/2007 00:52:08 Przesyłka odebrana przez kuriera
WA1
6 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 14:10:48 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

Lol ?


W tym samym magazynie przetrzymują mojego byłego Wiedźmina hehe - bo kurier pojechał, a paczki nie wziął :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sie dowiedzialem w dpd ze wszystkie przesylki zostaly wstrzymane przez cd projekt, wiec nie wydaje mi sie ze wina lezy po stronie cd projekt. szkoda ze nas klientow nikt o tym nie poinformowal. nie potrzebnie czekalem na kuriera, moglem isc na zajecia. teraz mam taka nie ciekawa systuacje ze nie bede pod podanym adresem przez jakis tydzien, na prospe zmiany adresu w dpd odpowiedzieli mi ze nie moga nic zrobic dopoki cd projekt nie wyjasni sprawy.

ps ten wiedzmi to chyba jakis pechowy jest, najpierw klopot z zamowieniem teraz klopot z dowozem przesylki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja powiem coś nowego...
Do dzwoniłem się pytam się gdzie jest moja przesyłka a oni po pierwsze mówią mi że jest w magazynie to ja na to móięże mnie to nie interesuję jest napisane że przewidywany termin dostawy to 23 - 24 PAżdziernika Baba mi na to że przykro mi ale nikt nie ma dostarczyć i że będzie jutro to ja dalej ....
Zaczyna mnie przełączać mówiąc iż może ktoś będzie mógł dostarczyć przesyłke...
Czekam .. i nic ... słyszę tylko jakiś dwóch facetów mówiących do siebie pewnie na przerwie na papierosa....
Po prostu Cdp powinno przeprosić ==

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja przesylka, jak powiedziala pani, co dzwonila do kuriera, jest dostarczana do jakiegos pedala z warszawy z ulicy Walentego jakiegos.... a ja z WROCŁAWIA! Oddawaj to świnio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 15:47, ScorpZero napisał:

1 24/10/2007 12:00:00 Przechowanie paczki w magazynie KRK
2 Linehaul: przyjęcie 24/10/2007 08:00:56 Przesyłka wchodząca do sortowni KRK
3 Utworzenie kwitu importowego DPD 23/10/2007 20:27:05 Przesyłka odebrana przez kuriera
WA2
4 Magazyn: przyjęcie od kur. 23/10/2007 19:28:25 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2

Czy ktoś mi powie po jaką ciężką cholerę paczka została wsadzona do magazynu pięć godzin po
tym jak dostała się do sortowni? Ludziom z DPD trzeba pogratulować wspaniałej organizacji,
nie no, jeżeli jeszcze Polska będzie prowadziła jakąś wojnę to proponuję powierzyć im logistykę
i organizację, wygramy, kurde, na sto cholernych procent wygramy!
Swoją drogą, jak zadzwoniłem do oddziału (najpierw nie odbierali, udało się chyba za piątym
razem) to pani przy telefonia powiedziała, i zagwarantowała (taaa...), że przesyłka będzie
jutro do 13 max. Ciekawe czy będzie?
Jeżeli nie to podziękuję za usługę i przejadę się w piątek do Empiku.


Oj cos czuje że Krakowski empik w piątek sporo na niezadowolonych klientach Masterlinka zarobi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować