Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

odnośnie kuriera - 90% moich kontaktów z wiadomą firmą kurierską nie kończy się w dniu pllanowanego doręczenia a zdecydowanie później (np w preorde-rze WC kilka dni po premierze ;) )
A i z Wiedzminem (EK) będzei a nawet już jest podobnie.
Widać firma sobie nie radzi. Jak na razie nie zraża mnie to do kupowania w gram.pl ale nie wiem jak długo można pewnego rodzaju brak profesjonalizmu tolerować.
No ale jestm dobrej myśli co do dostarczenia przesyłki.

PS. a swoją drogą to ciekawe czemu wysyłka została zablokowana (co to za błędne przesyłki?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co robi CDP i DPD to zwykła żenada. Brak jakich kolwiek oficjalnych wyjaśnień, pracownicy CDP pochowali głowy w piasek, brak informacji na meila, człowiek sam musi za tym ganiać, EK rozłożone na wysyłki. To CDP powinno zależeć byśmy dostali nasze paczki. To oni powinni nas powiadomić o całej sprawie i przeprosić.

TO NIE TAK MIAŁO BYĆ.

Żenada w wykonaniu CDP stała się faktem. Ja swój EK mam, ale to ile się nerw najadłem, ile na telefony wydałem, ile włosów wyrwałem nie może zostać pominięte. CDP się ośmieszyło. Nie po raz pierwszy i nie ostatni.

ŻENUA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mimo wczorajszych zapewnien, ze dzisiaj paczke dostane nie dostalem jej:). Juz nie wiem czy sie smiac czy plakac, teraz nawet nie mam numeru przesylki...Napisalem zazalenie i jezeli mi tego nie wynagrodza to byl to pierwszy i ostatni moj zakup na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 17:09, AlBin0S napisał:

z tego co wiem samemu paczek odbierać nie pozwalają. Trzeba poczekać aż "dostarczą" ją.


Wcale nie trzeba rok temu osobiście odebrałem paczkę z HoFem, bo nie widziało mi się czekać sobotę i niedzielę zanim paczka przyjdzie w poniedziałek i pani w biurze nie robiła problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na gram.pl bedę zamawiał, ale pocztą. Kurier juz drugi raz mnie w bambuko. raz, jak zamawiałem Bitwe o Śródziemie II, wtedy szedł calutki tydzień ( od poniedziałku, do poniedziałku ), tylko, ze w środku ( czwartek ) były jakieś tam święta :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prześledź to:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=12271&pid=207
i to:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=12271&pid=621

I się nie zarzekaj że ostatni zakup, bo akurat wszystkie wcześniejsze moje były w pełni udane, chociaż dostawca (ML) psuł zabawę nie raz. :) Tym razem i tym i tym nie wyszlo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był mój ostatni zakup na gram.pl z dostawą przez kuriera (a przynajmiej dopuki jest nim firma masterlink, na której się bardzo zawiodłem).Od dzisiaj zamawiam pocztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 17:15, Be-Yacz napisał:

To co robi CDP i DPD to zwykła żenada. Brak jakich kolwiek oficjalnych wyjaśnień, pracownicy
CDP pochowali głowy w piasek, brak informacji na meila, człowiek sam musi za tym ganiać, EK
rozłożone na wysyłki. To CDP powinno zależeć byśmy dostali nasze paczki. To oni powinni nas
powiadomić o całej sprawie i przeprosić.

TO NIE TAK MIAŁO BYĆ.

Żenada w wykonaniu CDP stała się faktem. Ja swój EK mam, ale to ile się nerw najadłem, ile
na telefony wydałem, ile włosów wyrwałem nie może zostać pominięte. CDP się ośmieszyło. Nie
po raz pierwszy i nie ostatni.



a pod jakim numerem tel. się z nimi kontaktowals

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 17:17, Sephirath napisał:

Prześledź to:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=12271&pid=207
i to:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=12271&pid=621

I się nie zarzekaj że ostatni zakup, bo akurat wszystkie wcześniejsze moje były w pełni udane,
chociaż dostawca (ML) psuł zabawę nie raz. :) Tym razem i tym i tym nie wyszlo :p


No widzisz, ale to byl moj pierwszy zakup a pierwsze wrazenie sie najbardziej liczy:).Poza tym napisalem, ze daje im czas do jutra, jezeli paczka dotrze to ok, zapomne i uznam za odosobniony przypadek, ale jezeli dojdzie w dniu premiery albo, o zgrozo, jeszcze pozniej to sie obraze i nie kupie wiecej tutaj nic!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 17:21, wadomin napisał:

> Prześledź to:
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=12271&pid=207
> i to:
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=12271&pid=621
>
> I się nie zarzekaj że ostatni zakup, bo akurat wszystkie wcześniejsze moje były w pełni
udane,
> chociaż dostawca (ML) psuł zabawę nie raz. :) Tym razem i tym i tym nie wyszlo :p

No widzisz, ale to byl moj pierwszy zakup a pierwsze wrazenie sie najbardziej liczy:).Poza
tym napisalem, ze daje im czas do jutra, jezeli paczka dotrze to ok, zapomne i uznam za odosobniony
przypadek, ale jezeli dojdzie w dniu premiery albo, o zgrozo, jeszcze pozniej to sie obraze
i nie kupie wiecej tutaj nic!:)

Gdyby był to odosobniony przypadek to nie powstałby ten temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Magazyn: przyjęcie od kur. 24/10/2007 14:38:30 Przesyłka wchodząca do sortowni STW
2 Magazyn: wydanie kurierowi 24/10/2007 09:11:42 Przesyłka wychodząca z sortowni STW
3 23/10/2007 21:11:00 Przechowanie paczki w magazynie STW
4 Magazyn: przyjęcie od kur. 23/10/2007 13:34:21 Przesyłka wchodząca do sortowni STW
5 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 09:23:20 Przesyłka wychodząca z sortowni STW
6 Linehaul: przyjęcie 23/10/2007 08:26:48 Przesyłka wchodząca do sortowni STW
7 Utworzenie kwitu importowego DPD 23/10/2007 00:52:55 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
8 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 13:26:20 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

POPROSTU KURWICA MNIE TRAFIA.Ostatni mój zakup w gram.pl,jeżeli oczywiście dojdzie do jutra bo jak nie to pierdol.. to zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wciaz nie moge sie do DPD dodzwonic :/
Paczke powinienem juz dostac kilka godzin temu, bo bylem umowiony na 14. :o JEA. Chyba sobie EK nie bede juz kupowal, tylko pojde sobie nastepnym razem do Empiku czy innego Tesco i tam kupie gre w dniu premiery. o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA już olałem, bo kurier mnie olał. Więc zajrzałem sobie na stronę empiku i co zobaczyłem? Mogę zamówić to za 79.90 w miejscu, które mi odpowiada i będę miał swój egzemplarz taniej i bez nerwicy. Mam nadzieje, że w CDP oddadzą moje punkty wPLN i raczej już nic nie zamówię w pre-orderze. Nic mi nie zwróci wczorajszych 2h, kiedy to wlokłem sie przez korki do siedziby firmy, by usłyszeć, że przesyłki cofnięte. Z kurierem rozmawiałem ze 3 razy, umówiłem się w siedzibie, ale nie powiedział mi, że maja taką dyspozycje, mimo,. że ze dwa razy sprawdzał o jaką paczce mi chodzi. Dziś paczka słodko siedzi sobie w sortowni, kurier nie wziął jej. Dzwoniłem i dostałem odpowiedź, że dziś paczki nie dostanę, więc zrezygnowałem z dostawy. No po prostu chodzę wkurzony, chociaż spokojnym człowiekiem jestem. Ciesze sie, że zamówiłem w Empiku - później bo później, ale zamówienie on-line taniej, bez transportu i tylko 15 minutowy spacerek. To był mój pierwszy pre-order od czasów NWN2 i znów taka obsuwa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 16:08, WickedChildren napisał:

jak mozna nie dowieźć paczki do Buska... ja tego nie rozumie...a Ty skad jestes ze ciebie tak
skrzywdzili jak mnie?


Pińczów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze powinnien nas wszystkich przeprosic ,wczoraj przesiedzialem caly dzien w domu ,dzisiaj załatwiłem aby ktoś z rodzinny ktos był i widząc historie przesyłki oraz ,,metoda dostawy: Przesyłka kurierska (Masterlink) (dostawa następnego dnia po wysłaniu paczki)" poprostu mnie trafia .KPINY.
Po drugie wycofać współprace z ML.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Bycie bliżej Klienta, a co za tym idzie możliwość natychmiastowego reagowania na jego potrzeby stanowi ogromną wartość dodaną."

Wiecie na jakiej stronie znalazłem to piękne motto ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować