Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

Ja zamówiłem EK przez kuriera tylko dla tego, że był za darmo. Przesyłka pocztowa ekonomiczna dochodzi do mnie w max 2 dni, więc jest super w przeciwieństwie do kurierów. Swojej EK jeszcze nie dostałem i wiem, że przy szczęściu dostanę ją jak gwarantowało gram dwa dni po premierze :D ;p

PS. Dobrze, że nie mam czasu na granie, bo byłbym zły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 17:39, BlackBomb napisał:

Ja zamówiłem EK przez kuriera tylko dla tego, że był za darmo. Przesyłka pocztowa ekonomiczna
dochodzi do mnie w max 2 dni, więc jest super w przeciwieństwie do kurierów. Swojej EK jeszcze
nie dostałem i wiem, że przy szczęściu dostanę ją jak gwarantowało gram dwa dni po premierze
:D ;p

PS. Dobrze, że nie mam czasu na granie, bo byłbym zły...


Ja zamówiłem pocztą, bo wolałem nie szarpać sobie nerwów z kurierami, no ale niestety dzisiaj jeszcze nie doszlo. Co prawda bralem taka opcje pod uwage,ale przypuszczalem ze juz dzisiaj bedzie. Coz moze jutro jakos kolo 11 przyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na to - dziś jest 24.X. oczywiście chodzi o Wiedźmina, 22.X, dostałem mejla ze paczka nadana, czekałem wczoraj żeby odebrać, no dobra "gwarancja dostawy następnego dnia (kurierem)" nie wypaliło, dziś po przeczytaniu kilku wpisów a dokładnie o tym żeby zadzwonić bezpośrednio do typa co to paczkę wiezie, zadzwoniłem najpierw do bazy , uzyskałem tel do typka i zadzwoniłem do niego ok. godz 12.30 spytać sie kiedy będzie...
gość powiedział ze BYŁ u mnie o godz 11.50 ale nikogo nie było, odrazu powiedziałem ze to nie możliwe bo jestem od rana w domu...mało tego na podwórku przy Bramie wjazdowej akurat pracuje ekipa kładąca kostkę brukową która mówi ze jedyny samochód na mojej ulicy dziś to śmieciarka,zadzwoniłem 2 raz do tego kuriera i mu mówię ze na pewno go nie było , gość sie coś tłumaczył i powiedział, że jak sie wyrobi będzie koło 16. jest godzina 17.37. zadzwoniłem do bazy spytać sie co sie dzieje, powiedzieli ze kurier już chyba zjechał do bazy i zdaje paczki, pytam sie kto teraz przyjedzie i o której ale okazuje sie ze dziś nikt już nie jeździ , paczkę dostane najwcześniej jutro( 25.X), spytałem sie o dane tego kłamcy dostałem jego inicjały i mam zadzwonić do wawy z reklamacja, zresztą zaraz będę to robił (ciekawe czemu ja a nie oni)
teraz wnioski:
NIGDY więcej MASTERLINKa, a drugie zastanawiam sie czy gram.pl jeszcze kiedyś, skoro widzę tu 33 strony skarg a gram.pl dalej trwa przy tej nieudolnej firmie to co ja mam sądzić o GRAM.PL.

mam nadzieje ze ktoś z ekipy gram.pl przeczyta to i zastanowi sie czy naprawdę tak fajnie tracić klientów, tracić jakby nie patrzeć wiarygodność, rzetelność przez dobranie sobie niekompetentnego kuriera
ps. zamówiłem tutaj 6 gier, chyba tylko jedna była tak jak powinna następnego dnia... jedna z tego co pamiętam pojawiła sie nawet po 5 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedzmin mial byc najpozniej dzisiaj... I jakos go nie widac...
Ehh... tez sie zawiodlem na gram.pl.

Najlepsze ze najpierw dostalem numer przesylki na maila, wg. trackingu od wczoraj turla sie po magazynach i sortowniach. Potem w Moich zamowieniach podalo ze numer przesylki niewlasciwy i prosza o skontaktowanie sie z BOK, wyslalem rano maila, jak na razie zero odzewu (racja, maja 48h, ale co im szkodzi wczesniej odpowiedziec ? ).
Teraz w ogole nie mam podanego numeru przesylki, tylko wiadomosc ze bedzie dostepny po wyslaniu paczki (ktora zostala teoretycznie wyslana 22.10 :/ )

Eh, sam nie wiem co o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 17:40, ScorpZero napisał:

> Wiecie na jakiej stronie znalazłem to piękne motto ? :D

DPD?!
Zgadłem?! :-D
Nie no, jak na to teraz patrzeć... ale dowcip, powinni to gdzieś opublikować. :-D


Brawooo!!!!!! tak to prawidłowa odpowiedz. W nagrodę otrzymasz uścisk dłoni prezesa i talon na balon. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie dodzwonilem do DPD we wroclawiu. Poinformowali mnie ze paczka jest przetrzymywana na magazynie przez CD-Project i ze juz dostali mase telefonow o pytanie cosie dzieje.
gram.pl widac nie poradzilo sobie z wysylaniem, bo np. moj numer przesylki zostal nadany tez 3 innym przesylkom i zamowienie nie moze zostac zrealizowane.
Smiech na sali. Zaplacilem za kuriera zeby dostac szybko paczke, a teraz widze ze taniej, i mniej problemow byloby z poczta polska.

Od pana z obslugi klienta DPD dostalem informacje zeby sie z CD-Projectem kontaktowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 17:54, Miśkov napisał:

Brawooo!!!!!! tak to prawidłowa odpowiedz. W nagrodę otrzymasz uścisk dłoni prezesa i talon
na balon. :P


Mogę to wymienić np. na zagwarantowanie, że Wiedźmin jutro dojdzie, bądź na filmik z zarejestrowaną eksterminacją jakiegoś oddziału DPD? Najlepiej eksterminacja jakąś bronią maszynową i granatami...
A tak na poważnie: nie wie ktoś, czy jest możliwość wyegzekwowania od DPD jakiegoś materialnego zadośćuczynienia za niedotrzymanie terminu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:14, Klimos napisał:

> Niestety spedytorzy mają taką a nie inną politykę. Dla nich liczą się korporacje i duże
przedsiębiorstwa.
> Mały końcowy klient jest właśnie tym maluszkiem którego można sobie odpuścić.

Dzięki za info. Przyda się na przyszłość. Od teraz jak coś będę miał zamiar zamówić kurierem
jako adres przesyłki będę podawał miejsce pracy ;)


A uwierz że działa:)
Jak zamawiałem Heroes V kol. w pre, to paczkę do pracy za pobraniem wziąłem. A że siedzibę firmy mieliśmy na 78 a CDP 74 to pierwszy od nich paczuszkę dostałem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i super... nie otrzymałem Wiedźmina. A tak mnie zapewniali, gdy dzwoniłem dwa razy do krakowskiego oddziału, że na pewno dzisiaj dojdzie i to przed drugą. I co? Kuriera jak nie było tak nie ma. Dzwoniłem nawet do niego, to powiedział, że mu się niby auto zepsuło... taaa jasne. Tylko czemu najpierw zapytał na jaki adres ma być dostarczona ta paczka? A dopiero gdy odpowiedziałem, to po chwili ciszy rzekł, że mu auto nawaliło :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie bądzcie dziećmi, tylko bądzcie asertywni, i jak kurier wali ścieme, lub inaczej sobie was lekceważy, to nie płaczcie na forum, tylko ochrzaniajcie kuriera ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do mnie dostarczono "Wiedźmina" dzień po wysyłce, tak jak obiecał kurier. Bez problemu...
Ale mam problem. Dostałem maila, że gram.pl nie da rady z przeliczeniem, czy czymś takim, większości zestawu EK. Czy oni to doślą po premierze? Jak tak to czy przez kuriera, tak jak zamawiałem gre? I Czy będę musaił coś dopłacić?

(Wiem, może nie ten temat, więc modelator może mnie poinformawać i coś doradzić? thx z góry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja... przydałoby się jakieś wyjaśnienie, np:

"w związku z błędnym zaadresowaniem paczek występują trudności z dostarczeniem przesyłek, za problemy przepraszamy i postaramy się je jak najszybciej rozwiązać"

A tu lipa... :/ :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miało być 2 dni przed premierą?Miało i tak sie stało.Wiedzminka wlaśnie instaluje.
Bardzo miły kurier:D Widzialem ze juz duzo krakowiakow dostalo a jeszcze bedzie z godzine jeździł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie - no ja nie mam już do tego Masterlinka siły....
Po prostu amatorszczyzna i brak poszanowania klienta. Paczka wczoraj (23.10) miała zostać dostarczona, ale wynikła "afera z numerkami" no i wszystkie (podobno) paczki w Warszawie cofnięto... Myślę sobie - "Spoko, poczekam, nie ich wina..." Rano zadzwoniłem do nich (notabene chyba z 20 min czekałem na linii) z informacją, że jestem w pracy i że do domu mogą dostarczyć po 17. Operator wziął ode mnie adres pracy, skontaktował się z kurierem (znów 5 min "muzyczki"w telefonie) i poinformował, że kurier dostaczy mi ją do pracy a jeśli się nie wyrobi to po 17 do domu przyniesie. Po powrocie do domu po ok. godzinie oczekiwania patrzę w ich system i oczom nie wierzę - o 17:40 paczka wylądowała w sortowni a wcześniej o 15:30 nastapiło "nieudane dostarczenie przesyłki" - wobec tego pytam - czy mają tak nieudolnego operatora, że nie potrafi prostego adresu przekazać kurierowi, czy też może kuriera - idiotę - który nie potrafi paczki dostarczyć.....
"Dostawa dnia następnego".... dobre sobie - w życiu już nic w gram.pl nie zamówię i tyle - wolę się do empiku przejść i w podobnej cenie kupić - niby nie wykorzystam wPLN ale odpadają koszty przesyłki (myslałem, że wygodniej będzie w domu grę otrzymac ale widze, że tylko nerwy można stracić i tyle.... olałbym sprawę, ale niestety za grę kartą zapłaciłem i ciekawe jak długo się jeszcze będe z nimi woził...)
ŻENADA panowie z CDP - zmieńcie firmę kurierską bo klientów stracicie (jednego już straciliście...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 18:52, dogvill napisał:

Miało być 2 dni przed premierą?Miało i tak sie stało.Wiedzminka wlaśnie instaluje.
Bardzo miły kurier:D Widzialem ze juz duzo krakowiakow dostalo a jeszcze bedzie z godzine jeździł


Ogromnie dziękuje za tą wiadomość! Pierwsza pozytywna dla Krakowa od 48 godzin :D. Dałeś mi nową dawke nadzieji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować