Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2007 o 18:58, jarkonik napisał:

> Miało być 2 dni przed premierą?Miało i tak sie stało.Wiedzminka wlaśnie instaluje.
> Bardzo miły kurier:D Widzialem ze juz duzo krakowiakow dostalo a jeszcze bedzie z godzine
jeździł

Ogromnie dziękuje za tą wiadomość! Pierwsza pozytywna dla Krakowa od 48 godzin :D. Dałeś mi
nową dawke nadzieji :D


To rzeczywiście pierwsza i chyba jedyna pozytywna informacja z Krakowa :P. Reszta osób nie miała tyle szczęścia. Sam Wiedźmina jak dotąd nie dostałem, a kilku ludzi - również z Krakowa - z którymi gadałem też przesyłki jeszcze nie otrzymało ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 18:57, SikohR napisał:

Nie - no ja nie mam już do tego Masterlinka siły....
Po prostu amatorszczyzna i brak poszanowania klienta. Paczka wczoraj (23.10) miała zostać dostarczona,
ale wynikła "afera z numerkami" no i wszystkie (podobno) paczki w Warszawie cofnięto... Myślę
sobie - "Spoko, poczekam, nie ich wina..." Rano zadzwoniłem do nich (notabene chyba z 20 min
czekałem na linii) z informacją, że jestem w pracy i że do domu mogą dostarczyć po 17. Operator
wziął ode mnie adres pracy, skontaktował się z kurierem (znów 5 min "muzyczki"w telefonie)
i poinformował, że kurier dostaczy mi ją do pracy a jeśli się nie wyrobi to po 17 do domu przyniesie.
Po powrocie do domu po ok. godzinie oczekiwania patrzę w ich system i oczom nie wierzę - o
17:40 paczka wylądowała w sortowni a wcześniej o 15:30 nastapiło "nieudane dostarczenie przesyłki"
- wobec tego pytam - czy mają tak nieudolnego operatora, że nie potrafi prostego adresu przekazać
kurierowi, czy też może kuriera - idiotę - który nie potrafi paczki dostarczyć.....
"Dostawa dnia następnego".... dobre sobie - w życiu już nic w gram.pl nie zamówię i tyle -
wolę się do empiku przejść i w podobnej cenie kupić - niby nie wykorzystam wPLN ale odpadają
koszty przesyłki (myslałem, że wygodniej będzie w domu grę otrzymac ale widze, że tylko nerwy
można stracić i tyle.... olałbym sprawę, ale niestety za grę kartą zapłaciłem i ciekawe jak
długo się jeszcze będe z nimi woził...)
ŻENADA panowie z CDP - zmieńcie firmę kurierską bo klientów stracicie (jednego już straciliście...)


Kurna jestem w dokładnie takim samym położeniu jak ty ;/
CDP jak widać jest tak bardzo przejęte swoją grą i jej sukcesami ,że o porażce z dostawą i licznymi błędami gry nie wspomina ;p
Oj coś czuje ,że trzeba będzie im zrobić "prawdziwą" reklamę dla zagranicznych pism ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 19:07, dogvill napisał:

W ogole to masa byla zamowien z mojej okolicy(mieszkam niedaleko ronda mogliskiego)
Skontaktujcie sie z kurierem najlepiej


Dzwoniłem z 10 razy do ML ale niestety nikt nie raczył odebrać , pozazdrościć szczęścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 19:15, dogvill napisał:

501-174-039 ->KrK Kurier


Ale to nr twojego kuriera, nie wydaje mi się żeby na cały Kraków był jeden kurier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja otrzymałem mojego Wiedźmina wczoraj, około południa. Nie narzekam zamiast 2 dni przed premiera, dotarł do mnie 3 dni przed premierą. Wielki plus za szybką dostawę. Paczka szła do mnie z oddziału w Bydgoszczy, czyli mniej niż 100 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej nie mam wiedźmina i paczka trafiła do sortowni:) No cóż dzisiaj kurier był o 15(tzn tak na stronce pisze). Nie moja wina, że ten kurier to jakiś cap i nie domyśla się, że o 15 ludzie są w pracy(bo albo o 15 kończą albo zaczynają, z małym wyjątkiem 3 zmiany:P). Ja do niego dzwonił nie będę bo nawet awizo nie zostawił... Niech sobie jeździ jak dureń a ja poczekam i jak w piątek nie dostane to już jej nie odbiorę. Po to są empiki żeby z nich korzystać. A i jestem już bardzo zły, że zamawiam grę z gwarancją dostarczenia 2 dni przed premierą a już nie dostane, ale w tej sprawie napisze maila do DOK. Jak sie daje gwarancję to trzeba myśleć, że jak sie nie dotrzyma to może byc ktoś zły, a jak chcą zganiać wszystko na czynnik ludzki to niech nie piszą farmazonów o gwarancji dostawy przed premierą.

A jak kurier chce to niech zadzwoni i sie umówi po to są telefony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może lekko naruszę tym postem regulamin, ale nie chce mi się szukać, a poza tym ciężko byłoby mi akurat dogrzebać sie do interesującego mnie tematu.
Otóż: Trochę się zawiodłem też na gram.pl, a to dlatego, iż przyjechał do mnie kurier 3 dni przed premierą posiadając dwie przesyłki na moje nazwisko opiewające na sumę 215.80 PLN każda. Pamiętam, że niby gram.pl miało problemy z kompletacją, ale dlaczego nie dano jakiejkolwiek adnotacji na ten temat, że np nie jest to ta przesyłka, albo, że tamta powinna być darmowa?
Chłopak z Masterlinka dzwonił aż do szefostwa, ponieważ nie wiedzieli, co zrobić z drugą przesyłką. Mam nadzieję, że dostanę jakąś odpowiedź na ten temat, czy była to dobra paczka, którą powinienem dostać, czy może jakaś błędna? I też, czy mam oczekiwać kolejnej paczki, albo naprawdę się zawieść na uczciwości Masterlinka?
Aha, tak przy okazji: Dlaczego moje pudełko EK z grą nie zawiera mapy?
Dzięki z górki i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nosz ja pier***** gama niecenzyurazlnych słó. Mój kumpel z naprzeciwka przed chwila dostał a moja paczka nawet nie wyszła z magazynu. Jeśłi ją dostane jutro to mogą pomażyc o zapłacie za dostarczenie. ja niormalnie kogos zakatrupie:/;/;/;/;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 20:09, Preator napisał:

Nosz ja pier***** gama niecenzyurazlnych słó. Mój kumpel z naprzeciwka przed chwila dostał
a moja paczka nawet nie wyszła z magazynu. Jeśłi ją dostane jutro to mogą pomażyc o zapłacie
za dostarczenie. ja niormalnie kogos zakatrupie:/;/;/;/;/;/;/

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=12271&pid=647 - Zanalizuj to.

Mamy tę samą sytuację, moja paczka też dzisiaj nawet nie wyszła z sortowni. Ale jutro powinny już dojść te zatrzymane dzisiaj, twierdzi tak i DOK i ML.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 20:09, Preator napisał:

Nosz ja pier***** gama niecenzyurazlnych słó. Mój kumpel z naprzeciwka przed chwila dostał
a moja paczka nawet nie wyszła z magazynu. Jeśłi ją dostane jutro to mogą pomażyc o zapłacie
za dostarczenie. ja niormalnie kogos zakatrupie:/;/;/;/;/;/;/


Nie dostałeś paczki, bo była źle zaadresowana (najprawdopodobniej)... Tak jak setki innych.. w tym moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi panie w DOKu powiedzialy ze to wina DPD i doloza wszelkich staran bym dostal gre jutro... bardzo by nie chcialy bym dostal gre w dniu premiery... lecz to sie okaze...bo jak narazie to nie wiadomo gdzie moja paczka jest... podobno zostala zwrocona i nie tylko ja ten problem mam z okolic kielc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam napisane takie coś ,,1 Utworzenie kwitu importowego DPD 22/10/2007 22:24:17 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1" no i właśnie nie wiem co to znaczy, czy paczka jest w magazynie, sortowni, jedzie gdzieś, czy coś innego. Generalnie to sie nie dziwie że dzisiaj nie mam, bo mieszkam dość daleko i to na wsi. Ale to nie fair, że gram nie napisało żadnej informacji że przesyłki mogą sie opóźnić, bo według zapewnień miały być dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na to:

Lp.

Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 wa2 24/10/2007 11:09:00 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
2 Magazyn: wydanie kurierowi 24/10/2007 08:47:26 Przesyłka wychodząca z sortowni WA1
3 Magazyn: przyjęcie od kur. 23/10/2007 20:45:11 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1
4 Magazyn: przyjęcie od kur. 23/10/2007 20:30:40 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1
5 Magazyn: przyjęcie od kur. 23/10/2007 19:18:07 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1
6 Magazyn: przyjęcie od kur. 23/10/2007 18:28:32 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
7 Magazyn: przyjęcie od kur. 23/10/2007 18:06:41 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1
8 wa2 23/10/2007 10:46:00 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
9 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 09:04:29 Przesyłka wychodząca z sortowni WA1
10 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 08:33:34 Przesyłka wychodząca z sortowni WA1
11 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 08:31:54 Przesyłka wychodząca z sortowni WA1
12 Linehaul: przyjęcie 23/10/2007 08:22:32 Przesyłka wchodząca do sortowni SZZ
13 Przyjęcie linehaul 23/10/2007 08:04:12 Przesyłka wchodząca do sortowni WRO
14 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 08:01:18 Przesyłka wychodząca z sortowni WA1
15 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 07:31:43 Przesyłka wychodząca z sortowni WA2
16 Przyjęcie linehaul 23/10/2007 02:38:15 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1
17 Przyjęcie linehaul 23/10/2007 00:32:24 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
18 Utworzenie kwitu importowego DPD 22/10/2007 21:43:14 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
19 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 19:41:54 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
20 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 19:24:17 Przesyłka wchodząca do sortowni


Napomknę tylko, że mieszkam we WROCŁAWIU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować