Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2007 o 06:39, WickedChildren napisał:

tylko ze pani z DOKu powiedziala ze moja paczka jest poprawna i nie wie dlaczego oni wrocili
cala partie a nie tylko kilka paczec co mieli zatrzymac w biurze


Bo ludzie z ML to jakieś półgłówki, które nie są wstanie odróżnić zdania "zatrzymać kilka paczek", od "wycofać całą partię". :/
Ale jak na moje widzimisię to obydwie firmy dały po prostu, za przeproszeniem, dupy. Coś czuję, że kurier nie dostanie kasy za dowóz, o tak, zdecydowanie nie dostanie. Chyba byłbym głupi, gdybym jeszcze im za to zapłacił... ,a CDP gram.pl już więcej na mnie nie zarobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najwieksza wine ponosi DPD choc CDP tez zarobilo kilka bledow ale szybko je naprawili lecz DPD nie poradzilo sobie z tym i to zrobili co zrobili... paczka moja wyslana w poniedzialek powiniem juz ja dostac w wtorek gdyz byla juz w magazynie mojej miescowosci..a. teraz jest juz czwartek i co ?? pewnie paczki tez nie bedzie... stawiam na to mojego kompa.... na piatek tez nie licze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja przesyłeczka została wysłana wczoraj, także dzisiaj powinna być. Fajnie, że nie dostałem żadnych danych dot. numeru przewozowego itd.
Zobaczymy co z tego będzie, bo to by była paranoja gdybym dostał po premierze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 21:55, Rauven napisał:

> nie wiem jak reszcie ale mi w "moich zamowieniach" odrauz po nadaniu paczki mialem nr
listu
> przewozowego DPD a teraz tak zobaczylem z ciekawosci nie ma tego nr znikonol wogule ten
link...
> wiec ciekawe co sie z moja paczka dzieje .. bo z tego co wiem to cofneli ja ;/


To samo co bylo z moja. Dostalem numer, potem ikonke zeby skontaktowac sie z BOK bo numer jest
zly (poszedl mail, zero odzewu) a potem calkiem zniko....


No to jest nas wiecej:). Nie mam zadnego info o numerze przesylki, wczoraj mialem jeszcze informacje z prosba o kontakt zBOK...:) Najlepsze jest to, ze to mial byc prezent urodzinowy dla brata(urodziny dzisiaj). Dodam, ze jestem z Wroclawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE NO !!!! To już na prawdę wstyd !!! Normalnie cisną mi się na usta ciężkie przekleństwa. Czy zawsze w Polsce musi być coś schrzanione ???

WIELKA PREMIERA WIEDŹMINA !!!!! i same wpadki !!!! to chyba najgorzej zorganizowana akcja jaką widziałem. To nie pierwsza Kolekcjonerka jaką u Was zamawiam, do tego 200 PLN i problemy z zamówieniem PreOrdera, następnie wysyłanie wszystkiego na raty !!! No PROSZĘ WAS BARDZO !!!!

Przesyłki ani widu ani słychu, z tego co widzę to lezy sobie w sortowni w Masterlinku do których wogóle nie można się dodzwonić. Jaki jest sens w tym robieniu szumu jak nic z tego nie wychodzi !!!! I do tego 200 PLN ?? Jak tak chcecie traktowac klientów to powodzenia. Osobiście uważam że kompletnie brakuje tu tzw. profesjonalizmu ?! I prosze, nie slijscie tych maili z wiecznymi przeprosinami bo to się śmieszne. Ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W iekszosci sklepów wiedxmin juz jest. Ma jednak byc wypuszczony w piatek. W sklepach np. z allegro mozna kupić gre nawet w cenie 70zł i odebrac w piatek osobiscie w wawie czy innym wiekszym miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 09:00, D-Tritus napisał:

NIE NO !!!! To już na prawdę wstyd !!! Normalnie cisną mi się na usta ciężkie przekleństwa.
Czy zawsze w Polsce musi być coś schrzanione ???

WIELKA PREMIERA WIEDŹMINA !!!!! i same wpadki !!!! to chyba najgorzej zorganizowana akcja jaką
widziałem. To nie pierwsza Kolekcjonerka jaką u Was zamawiam, do tego 200 PLN i problemy z
zamówieniem PreOrdera, następnie wysyłanie wszystkiego na raty !!! No PROSZĘ WAS BARDZO !!!!


Przesyłki ani widu ani słychu, z tego co widzę to lezy sobie w sortowni w Masterlinku do których
wogóle nie można się dodzwonić. Jaki jest sens w tym robieniu szumu jak nic z tego nie wychodzi
!!!! I do tego 200 PLN ?? Jak tak chcecie traktowac klientów to powodzenia. Osobiście uważam
że kompletnie brakuje tu tzw. profesjonalizmu ?! I prosze, nie slijscie tych maili z wiecznymi
przeprosinami bo to się śmieszne. Ehhhh


To ty dostales maila z przeprosinami?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem maila że abrdzo przepraszają bla bla bla za to że mają obsówę z jakimis elementami Edycji Kolekcjoneskiej i dlatego bla bla bla będzie przesłana w dwóch ratach !!!! Kurde, czy tak się robi z jedną z największa polsjką premierą GRY ???? W taki sposób to my za wiele nie zwojujemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od godziny próbuję się dodzwonić do DPD Kraków, nie odbierają telefonów.
No żenada po prostu... czuję, że jednak tej paczki nie dostanę dzisiaj.
KRWI!!! KRWI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 07:47, Bluray napisał:

Moja przesyłeczka została wysłana wczoraj, także dzisiaj powinna być. Fajnie, że nie dostałem
żadnych danych dot. numeru przewozowego itd.
Zobaczymy co z tego będzie, bo to by była paranoja gdybym dostał po premierze :/


Ja też nie dostałem numeru nowej paczki... mma nadzieję, że już jest wysłana... :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem problem z tym ze moja przesylka zostala zwrocona do GRAM ze niby numery listu byly takie same. Dzwoniłem własnie do nich - podobno w moim przypadku wszystko bylo OK i nie wiadomo czemu zostala do nich zwrócona ale gra jest spowrotem na magazynie GRAM. Mam sie spodziewać gry w przyszłym tygodniu[/b].

GRAMowi gratulujemy Masterlinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 09:33, ScorpZero napisał:

Już od godziny próbuję się dodzwonić do DPD Kraków, nie odbierają telefonów.
No żenada po prostu... czuję, że jednak tej paczki nie dostanę dzisiaj.
KRWI!!! KRWI!!!

Mi udało się dzisiaj dodzwonic. Podali mi numer kuriera, żebym się z nim umówił. Mam nadzieje, że mu się samochód nie zepsuje.
501139091 to numer do kuriera spróbuj zadzwonic może wziął twoją paczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować