Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

nie no, porażka. wczoraj się umówiłem z kurierem że ma wpaść między 16 a 18. jeszcze go nie ma, a za 15 min to ja wychodzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żenada, żenada, żenada i jeszcze raz żenada. Totalnie nie poważna firma, klienta mają gdzieś. Co mnie obchodzi, że są kłopoty u nich z organizacją ? Napisali, że paczka będzie 23 i tego oczekuję !

Jeśli jutro nie przyjdzie paczka to im niezłą awanturę zrobię, wszystkim pokolei, bo już srogo przeginają.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera nadal nie mam tej gry nie zapłace chyba kurierowi. Totalny brak profesjonalizmu ze strony dystrybutora i firmy przewzowej. Wstyd panowie. I za co ja mam zapłacić kurierowi 15 zeta jak mi ją dostarczą w dniu premiery. :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak tobie ale mi to pierewsze zamowienie w histori moje zamowienia pisze ze (zwrot) i doszlo mi nowe ktore sami mi zalozyli a w nim pisze (pakowanie i przygotowanie do wyslylki) a jak dzownilem kolo 15 do CDP pani powiedziala ze dzisiaj wysla... wiec nie wiem jak to w koncu jest.. czy wogule nawet jutro rede mial swoja gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tych skargach i narzekaniu na firmę kurierska Masterlink a dokładniej DPD to sądzę, że lepiej wybrać wysyłkę pocztą a nie kurierem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 17:53, WickedChildren napisał:

nie wiem jak tobie ale mi to pierewsze zamowienie w histori moje zamowienia pisze ze (zwrot)
i doszlo mi nowe ktore sami mi zalozyli a w nim pisze (pakowanie i przygotowanie do wyslylki)
a jak dzownilem kolo 15 do CDP pani powiedziala ze dzisiaj wysla... wiec nie wiem jak to w
koncu jest.. czy wogule nawet jutro rede mial swoja gre


No ja mam tak samo, tylko, że mi nie zrobili nowego : O Same skandale jak widzę... Ale jest jeden plus tego zdarzenia: nie tylko ja nie mam wiedźmina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 17:53, WickedChildren napisał:

nie wiem jak tobie ale mi to pierewsze zamowienie w histori moje zamowienia pisze ze (zwrot)
i doszlo mi nowe ktore sami mi zalozyli a w nim pisze (pakowanie i przygotowanie do wyslylki)
a jak dzownilem kolo 15 do CDP pani powiedziala ze dzisiaj wysla... wiec nie wiem jak to w
koncu jest.. czy wogule nawet jutro rede mial swoja gre


Na pierwszym miałem zwrot dziś dzwoniłem i Pani z CDP powiedziała że poda raz jeszcze moje zamówienie do działu zamówień i że wyślą... Czyli już dostałeś tracking na drugie zamówienie? Bo ja jeszcze nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ze tak zapytam kurier wozi paczki w soboty?? w razie czego jakby nie doszlo na jutro?

@kuchi14 ja nadal mam _---- pakowanie i przygotowanie do wysylki --- wiec trackingu tez nie mam...
nalerzymy do grona nieszczęsliwcow ktorzy w wiedzmina zagraja w dniu premiery a nawet i pozniej... (jak mozesz to odezwij sie na gg 3465184

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 18:07, WickedChildren napisał:

@kuchi14 ja nadal mam _---- pakowanie i przygotowanie do wysylki --- wiec trackingu tez nie
mam...
nalerzymy do grona nieszczęsliwcow ktorzy w wiedzmina zagraja w dniu premiery a nawet i pozniej...
(jak mozesz to odezwij sie na gg 3465184


Eh mam nadzieję że to wyślą dziś. Tak kurier dowozi paczki w sobotę, ale za ta usługę płaci się o wiele więcej. Więc wątpię że opłacą taką opcję :P Ale i tak kurier jest za darmo, szkoda że nie wysłali jeszcze z wykorzystaniem WP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam ciagle przygotowywanie paczki do przesylki. Mysle ze wysla jakos po 19, tak samo jak te poprzednie feralne przesylki.

Jesli nie przyjdzie jutro to pewnie w poniedzialek. Ale w takiej sytuacji rezygnuje z zakupu i ide sobie do sklepu :/
Wiecie jak wyglada sytuacja anulowania zamowienia przy przesylce zaplaconej z gory a nie za pobraniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże naprawdę żenada ja . Przesyłka miała przyjść do warszawy a pojechała do Wrocławia po prostu kicha !!!!!! I nawet nie raczą o tym napisać że się im adresat pomylił!!! Gra miała przyjść 23-24 Października a tu co !! niema !!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już mam Wiedźmina. Po wczorajszym wkurzeniu się na DPD, zamówiłem w Empiku online. Dziś o 16:25 odebrałem wiedźmina w salonie - więc nawet na kuriera czekać nie musiałem :) wyszło lepiej i sprawniej. wielkie dzięki za taką organizację preordera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 18:41, Vax455 napisał:

Boże naprawdę żenada ja . Przesyłka miała przyjść do warszawy a pojechała do Wrocławia po
prostu kicha !!!!!! I nawet nie raczą o tym napisać że się im adresat pomylił!!! Gra miała
przyjść 23-24 Października a tu co !! niema !!!!!!!1


Może moja pojechała do ciebie a twoja do mnie? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Masterlinkiem jest tak samo jak z Pocztą. Dopóki nie są "zalani" falą przesyłek, funkcjonują sprawnie. Ale w przypadku takiej ilości zamówień nie dają rady i gubią się. Każdy narzeka na Pocztę, ale kiedy to samo spotyka jakąś inną firmę - wielkie zdziwienie i zażenowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tak ,porazka, zamowilem w piatek. w poneidzialek napisali ze wyslano. dzis czytam ze podano zly kod przesylki i zebym sie skontaktowal z DOK. jest czwartek a u mnei nic nie ma. juz naslalem im w mailu. ech szkoda gdadac, porazka, totalna porazka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście swojego "Łiczera" dostałem już we wtorek, ale mam takie pytanie w związku z tym iż od początku następnego tygodnia mają być wysyłane dodatki do wersji EK:
Czy w piątek, bo Wszystkich Świętych (1 listopad) kurierzy będą rozwozić paczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 19:11, kubotron napisał:

tak tak ,porazka, zamowilem w piatek. w poneidzialek napisali ze wyslano. dzis czytam ze podano
zly kod przesylki i zebym sie skontaktowal z DOK. jest czwartek a u mnei nic nie ma. juz naslalem
im w mailu. ech szkoda gdadac, porazka, totalna porazka...

A gdzie przeczytałeś zepodałeś zły kod przesyłki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować