Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2007 o 19:25, bodzio152 napisał:

> tak tak ,porazka, zamowilem w piatek. w poneidzialek napisali ze wyslano. dzis czytam
ze podano
> zly kod przesylki i zebym sie skontaktowal z DOK. jest czwartek a u mnei nic nie ma. juz
naslalem
> im w mailu. ech szkoda gdadac, porazka, totalna porazka...
A gdzie przeczytałeś zepodałeś zły kod przesyłki ?


Pojawiala sie informacja z Moich zamowieniach w miejscu numeru lisu przewozowego Masterlink ze jest zly numer przesylki i prosza o skontaktowanie sie z BOK, potem ta wiadomocs (przynajmniej w moim przypadka) zniknela
i zostalo ze numer bedzie dostepny po wyslaniu przesylki (mimo ze teoretycznie byla wyslana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 19:27, bodzio152 napisał:

Czy jest jakaś szansa, że jeszcze diś dostane mój egzemplaż, jak myślicie?

Już za późno gdyż Masterlink pracuje chyba do 18 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 19:23, balduran2 napisał:

Ja osobiście swojego "Łiczera" dostałem już we wtorek, ale mam takie pytanie w związku z tym
iż od początku następnego tygodnia mają być wysyłane dodatki do wersji EK:
Czy w piątek, bo Wszystkich Świętych (1 listopad) kurierzy będą rozwozić paczki?

Skąd wiesz, że będą rozwozili w przyszłym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no, żenada... nie mam paczki od 2 dni, no i wczoraj się z nimi umawiam że ma przyjść dziś między 16 a 18. gość przybywa po 18 20 minut i dzwoni z pytaniem gdzie ja. a ja na lekcji ang. no i co? czy oni myślą że ja czatuje cały dzień pod drzwiami na paczkę?! jeżeli już się umawiam i gość ma duży margines (2h) to po cholere mu jeszcze te 20 min.?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 19:23, balduran2 napisał:

Czy w piątek, bo Wszystkich Świętych (1 listopad) kurierzy będą rozwozić paczki?


1 listopada paczki nie są wysyłane. Rok temu Gothica 3 nie dostarczali tego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20:02, paczki nie ma. Poprostu żal i brak słów, w sumie mam to gdzies czy DPD czy CDP nawaliło, ide jutro do empika i oszczedze sobie nerwów z czekaniem czy kurier dojedzie czy nie i jeszcze chajs oszczedze. A jak łaskawie się pojawi to po wysluchaniu obowiazkowego opierdolu pocaluje domofon i tyle na jakiekolwiek pieniadze nie ma nawet co liczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a jak np zamawiałem podstawówke Homm V w pre-orderze, to było tak pięknie, że aż chciało sie kupować na gram.pl. Wysyłka w czwartek, dostawa w piatek :) Było tak fajnie, a kurier przyjechał chyba o 19:30 :D A teraz tak wszystko zjebali, że juz nigdy nie zamówie kurierem, po prostu szkoda gadać :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 20:05, tabmo napisał:

20:02, paczki nie ma. Poprostu żal i brak słów, w sumie mam to gdzies czy DPD czy CDP nawaliło,
ide jutro do empika i oszczedze sobie nerwów z czekaniem czy kurier dojedzie czy nie i jeszcze
chajs oszczedze. A jak łaskawie się pojawi to po wysluchaniu obowiazkowego opierdolu pocaluje
domofon i tyle na jakiekolwiek pieniadze nie ma nawet co liczyc :P


A wystarczyło zamówić online w empiku :D ja się ciesze Wiedźminem od 16:25. Nigdy więcej Masterlinka - po prostu tragedia. Na marginesie - gra wciąga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no nadal nic :( coś mi sie wydaje że tą przesyłke gdzieś zgubili :( jak nie dostane do piątku to nie wiem, chyba pojade do auchana i tam kupie o ile będą mieli... A tak właściwie to nie wie ktoś czy Szamotuły mają wiedźmina bo ja 5km od jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jutro nie dostanę gry między 13 a 18(tak mi powiedział facet w DPD jak dzwoniłem) to idę i kupuję do empiku lub innego sklepu... Skandal po prostu z tymi wysyłkami. A wiecie może czy w empiku będą edycje kolekcjonerskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 20:24, pitors89 napisał:

Jak jutro nie dostanę gry między 13 a 18(tak mi powiedział facet w DPD jak dzwoniłem) to idę
i kupuję do empiku lub innego sklepu... Skandal po prostu z tymi wysyłkami. A wiecie może czy
w empiku będą edycje kolekcjonerskie?



podobno będzie jedna sztuka na salon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie, złożyłem zamówienie wczoraj, i... liczyłem że dostane wieśka dzisiaj... chyba jednak liczyłem na zbyt wiele ^^ Najlepsze jest to, że rozumując przesyłke kurierską, jeśli dzisiaj mi paczkę wysłali, to powinienem ją dostać już na pewno jutro. A w przewidywanej dacie dostawy widnieje : 26 października 2007 - 29 października 2007. Jeśli dostane ją w poniedziałek to chyba moja cierpliwość się skończy... żałuje, że nie potwierdziłem dawnego zamówienia, już bym od wtorku cieszył się Wiedźminem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o Masterlinka to musze powiedziec ze naprawde porzadna firma, z jednym ale... Miałem na gram.pl bodajby 6 zamówień i wszystko było ok na czas itd. oprócz jednego... Mojego ostatniego zamówienia... W jedną ze śród zamówiłem sobie dodatek do WoW''a i czekałem na niego z niecierpliwoscia... Czekam, czekam juz 15... Zdenerwowany dzwonie aby sie czegos o paczce dowiedziec... Odbiera miła kobieta której tłumacze na czy polega problem... Prosi o chwilke i po około minucie mówi ze... KURIER UTKNOŁ!!! Mało tego 7 km odemnie!!! Zły, bo był to piatek, pytam dlaczego... Kobieta mówi ze najlepiej bedzie jak sam do niego zadzwonie wiec podła mi jego numer... Dzwonie, facet odbiera i mówi ze utkną bo cale miasteczko zalane... G%$^ prawda bo mój kuzyn tam pracujacy przyjechał bez problemu... Grrr... I paczki nie dostałem co za tym idzie nie grałem przez 3 dni... W poniedziałek czekam ponownie na przesyłk... Godzina 16 dzwonie... Ii co??? Paczka nie została wydana kurierowi!!!! Wtedy to juz sie wkur.... no... zdenerwowałem sie bardziej niz poprzednio... Paczka ostatecznie trafiła we wtorek... To było jedyne rozczarowanie na firmie masterlink... Ale skoro juz pisze o firmach kurierskich to jeszcze krótko o DHL i UPS... DHL - zmywarka szła do mnie 2 tygodnie, UPS paczka trafiła zamast do miejscowosci 30 km od wrocławia (mojej miejscowosci) do miejscowosci o podobnej nazwie 200 km dalej... i wtedy sie zorientowali ze sie kod pocztowy nie zgadza... Dzwoni do mnie kolo, przeprasza i mówi ze paczka bedzie napewno jutro... Oczywiscie trafiła do mnie zamiast we wtorek w czwartek... I to zamisat przywiesc ja kurier w ładnie oblepionym busie z znaczkim UPS przywióz mi ja jakis na roboczo ubrany chłopak w 20 letnim pasacie... Jerzeli chodzi o paczke to widac ze byli na tyle ciekawscy ze musieli naderwac jeden bok (spora naderwany) i zobaczyc co sie kryje w srodku... oprócz tego, złamanie zamówionego przezemnie towaru (na szczescie była to rzecz nieistotna)... Aha i jeszcze obsługa informacji... Czekałem na połączenie 6 min (bo liczyłem z ciekawosci) ktoś podniósł i odłozył słuchawke!!!! To był szczyt Chamstwa!!! I to naprawde podniósl i odłozył!!! Po kolejnych 10 min odebrała jakas niepojmujaca nic kolesiana i nie doszedłem z nia do porozumienia... Dopiero nastepnego dnia dowiedziałem sie kiedy sie kuriera doczekam lecz wtedy podniosła telefon wyraźnie młodsza kobieta... Takrze wydaje mi sie ze ładnie zaobrazowałem swoje problemy z kurierami :D... I pozostaje przy Masterlinku pomimo tego duzego spóźnienia z ich strony :) Przynajmniej obsługa informacji była porzadna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to było tak: Wczoraj koło 19 zadzwoniłem do Masterlinku (Masterlinka:P) z pytaniem czy kurier dojedzie.. nie dość, że czekałem chyba z 20 minut na zgłoszenie się kogoś to jeszcze dowiedziałem się, że kurier był pod domem 12.20 i nikogo nie było.. troszkę dziwne bo w domu cały dzień były 3 osoby i samochód stał przed posesją... no ale spoko.. wybaczam. Umówiłem się na dzisiejszy dzień między 16 a 18... Czekałem na przesyłkę, aż w końcu zadzwoniłem znowu do informacji i po 20 minutach czekania dostałem numer telefonu kuriera (facet, który udzielał mi informacji powiedział, że nie może się do niego dodzwonić). Przystąpiłem do działania. Niestety nie mogłem się dodzwonić, gdyż komórka była wyłączona... Dodzwoniłem się dopiero koło 19 i dowiedziałem się, że facet już wraca do bazy zdać przesyłki i jak powiedziałem mu, że miał być u mnie między 16 a 18, to stwierdził, że on nic nie wie na ten temat i że go to nie obchodzi, po czym... rozłączył się... Dzwoniłem jeszcze pare razy do niego ale odrzucał moje połaczenie, aż wyłączył telefon... Pragnę zauwarzyć fakt, iż zamuwiłem dwa egzemplarze gry.. jeden dla mnie a drugi dla kolegi na prezent który mieszka w Anglii i tam też jutro lecę, więc przesyłkę musiałem dostać dziś... No ale wracając do wątku. Zadzwoniłem do informacji znowu i dowiedziałem się, że on nie może mi pomóc i że pozostaje mi złożyć skargę na kuriera ale wówczas dział reklamacji był już zamknięty... Ale po co mi składać skargę... jak ja potrzebowałem przesyłkę na dziś... Jutro przed wylotem kupię koledze, a z przesyłką mogą się wypchać, nie odbiorę jej.. I teraz pod koniec szczególne pozdrowienia dla pana Krzysztofa (mojego niezawodnego kuriera)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 19:31, Mistic napisał:

> Czy w piątek, bo Wszystkich Świętych (1 listopad) kurierzy będą rozwozić paczki?


1 listopada paczki nie są wysyłane. Rok temu Gothica 3 nie dostarczali tego dnia.

Chodziło mi o to, czy w piątek (2 listopada) po Wszystkich Świętych będą rozwozić paczki.
Po prostu, źle napisałem - a jak już się zorientowałem to już nie mogłem edytować...

Be-Yacz ===> Któryś z pracowników CDP napisał, że zaczynają wysyłać od początku następnego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 20:31, Gryczka napisał:

żałuje, że nie potwierdziłem dawnego zamówienia, już
bym od wtorku cieszył się Wiedźminem...


Albo i nie... Tak jak niektórzy -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 19:25, bodzio152 napisał:

> tak tak ,porazka, zamowilem w piatek. w poneidzialek napisali ze wyslano. dzis czytam
ze podano
> zly kod przesylki i zebym sie skontaktowal z DOK. jest czwartek a u mnei nic nie ma. juz
naslalem
> im w mailu. ech szkoda gdadac, porazka, totalna porazka...
A gdzie przeczytałeś zepodałeś zły kod przesyłki ?

przeczytalem to jak wszedlem na swoje konto w gram.pl , tam kliknalem na linka stan przesylki bodajze. to odeslalo mnei do strony firmy kurierskiej gdzie byla informacja o zlym kodzie przesylki. ciekawe ile bede czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może orientujecie się jak to jest z pocztą? Nie dałem kuriera z powodu złych wspomnień :/ i wybrałem pocztę. gry oczywiście jeszcze nie mam, ale myślicie, że jest możliwość abym dostał ją jutro? W moich zamówieniach na gram.pl nic nie jest napisane o złym kodzie przesyłki. Aha mam podstawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie mzoe czy mozna jakos anulowac ta przesylke? bo stwierdzam ze wole sobie oszczedzic nerwy, pojsc do empiku i kupic ta gre jutro, niz czekac do niewiadomo kiedy. przesylka niby jest juz wyslana,ale jak juz pisalem wczesniej... zreszta szkoda gadac... pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować