Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

I właśnie dlatego wolę gry kupowac na Steam, czy EA Store. Pełna kulturka, gram dokładnie w dzień premiery, nie ma problemu z przesyłkami. No i nie muszę potem kombinować, co zrobić z niepotrzebnymi gadżetami. (w Wiedźminie film i płyta z muzzyką już trafiły na koniec półki, a mapa do pudełka z makulaturą)

Wiem, że z Crysisem takich problemów jak teraz jest z Wiedźminem problemów miec nie będę. Nic już mnie nie obchodzi Masterlink, czy np sklep.gram.pl.

A... tak btw, Game UK, wyrobiło się z premierą Halo 3, gry o wiele bardziej oczekiwanej niż Wiedźmin, wysyłając zwykłą pocztą paczki tak, że ja dostałem w dzień premiery, a na forum sklepu nikt nie narzekał, że go olali, albo robili jakieś problemy.

No cóż, problemy z DPD i to co robi gram.pl (łącznie z tym, że wiedźmin jest tańszy w Empiku niż na sklep.gram.pl i jest więcej dodatków), przekonało mnie, by z usług tego sklepu i tej firmy wysyłkowej już więcej nie skorzystać.

Podejrzewam, że nie tylko ja jeden tak zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 02:23, Melkor_79 napisał:

A... tak btw, Game UK, wyrobiło się z premierą Halo 3, gry o wiele bardziej oczekiwanej niż
Wiedźmin

Halo może i był bardziej wyczekiwany ale na Xboxa ;]
Wiedźmin wychodzi na kilka platform i jak na razie deklasuje większość (jak nie wszystkie) gier mimo ze nie było jeszcze premiery
A reszta co mówisz to Amen. Chociaz na EA tez się już ze dwa razy przejechałem. Ale w sumie co ma 2 razy do >10. Wiadomo CDP to monopolista a kazdy monopolista ma w dupie klientów bo ci i tak nie mają większego wyboru. Pozostaje tylko sprowadzać zza granicy. Tak też zrobiłem z WIC bo wszyscy wiedza jak dupy dało CDP ze spolszczeniem i jeszcze łachę robią że nie wydadzą angielskiej wersji.
Podsumowując nie ty jeden kończysz współprace z tą firmą i mam nadzieje że inne firmy (np. Cenega) urosną w siłę.
A tak na marginesie. Nie macie pojęcia jak się ucieszyłem ze nowych Settlersów nie wyda CDP. Przynajmniej ich nie skopią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurier do Ciebie nie zadzwoni, ponieważ DPD/Masterlink nawet nie ma paczki. Cały czas leży ona w magazynie CDP - dopiero gdy status zmieni się na "wysłane" - oznaczać to będzie, że DPD ma paczkę, ale najpierw musi ją zawieźć do magazynu najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Jeśli stanie się to dziś, to... kurier POWINIEN pojawić się w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 20:15, Guayar napisał:

> 20:02, paczki nie ma. Poprostu żal i brak słów, w sumie mam to gdzies czy DPD czy CDP
nawaliło,
> ide jutro do empika i oszczedze sobie nerwów z czekaniem czy kurier dojedzie czy nie i
jeszcze
> chajs oszczedze. A jak łaskawie się pojawi to po wysluchaniu obowiazkowego opierdolu pocaluje

> domofon i tyle na jakiekolwiek pieniadze nie ma nawet co liczyc :P

A wystarczyło zamówić online w empiku :D ja się ciesze Wiedźminem od 16:25. Nigdy więcej Masterlinka
- po prostu tragedia. Na marginesie - gra wciąga :)


Nie narzekajcie ja dostałem wiedzmina we wtorek. Jeszcze nigdy mnie DPD ani CDP nie zawiedli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 11:23, kiri3321 napisał:

> > 20:02, paczki nie ma. Poprostu żal i brak słów, w sumie mam to gdzies czy DPD czy
CDP
> nawaliło,
> > ide jutro do empika i oszczedze sobie nerwów z czekaniem czy kurier dojedzie czy
nie i
> jeszcze
> > chajs oszczedze. A jak łaskawie się pojawi to po wysluchaniu obowiazkowego opierdolu
pocaluje
>
> > domofon i tyle na jakiekolwiek pieniadze nie ma nawet co liczyc :P
>
> A wystarczyło zamówić online w empiku :D ja się ciesze Wiedźminem od 16:25. Nigdy więcej
Masterlinka
> - po prostu tragedia. Na marginesie - gra wciąga :)

Nie narzekajcie ja dostałem wiedzmina we wtorek. Jeszcze nigdy mnie DPD ani CDP nie zawiedli


Ciebie może nie zawiedli, ale jak widać większość osób tutaj piszących jednak jest zawiedziona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

świetnie... zapewnienia, że dostane dzisiaj paczke były wyssane z palca bo...... paczka zaadresowana na... ul. osiedle XXXX..... no lol ku%$@ po kiego grzyba mi baba mówi, że paczka gotowa na kuriera, kurier mówi, że takiej nie ma... a baba mi wyskakuje z problemem w adresie.... gdzie wczoraj wszystko było OK. #$%#%#$%#@$%
do CDP też się dodzwonić nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wydzikłem!!!
zamówiłem guild wars w ultimie(przesyłka za pobraniem, poczta polska, priorytet)
a tu dziś mi przychodzi gościu z master linka.
możecie mi powiedzieć o co w tym wszystkim chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już wcześniej o swoich ''przygodach'' z DPD i CDP oraz skierowaniem sprawy do Rzecznika Praw Konsumenta....

Ale nie o tym - poszedłem sobie rano do Empiku... kupiłem Wiedźmina EK (i nie muszę czekać na jakieś zbędne gadżety z gram.pl, które pewnie i tak dostaniecie później niż gram.pl twierdzi - w mojej EK jest wszystko co potrzeba) - miałem mieć grę (podstawkę) we wtorek - dopiero jak się sam pofatygowałem do DPD to miałem ją w czwartek..... Ile zmarnowanego czasu i nerwów - sami wiecie z doświadczenia..

To był mój 5 pre-order zamówiony z gram.pl - 5 raz się srogo zawiodłem...

Ale teraz już wiem - chcesz mieć grę na czas? Chcesz mieć wszystko jak trzeba? Chcesz mieć EK, której nigdzie nie ma bo gram.pl ma nas gdzieś?

Wstań rano w dniu premiery i przejdź się do Empiku.... Miło, przyjemnie - i zdecydowanie TANIEJ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie wczoraj wieczorem zamówiłem w empiku i proszę. Dziś do mnie dzwonili i powiedzieli ze paczka jest juz do odebrania w moim empolu. "Pełna kultura"
A z tego co widzę moja paczka nie została dostarczona z powodu "Nieudanej próby dostarczenia wczoraj" no nie powiem, cały dzień ktoś w domu siedział wiec wychodzi na to ze kurierów mają do dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoho, do mnie jednak kurier dotarł ;) Pomijając czapeczkę (tą za wPLNy) - która strasznie jest zakurzona, i wygląda jakby była wyciągnięta komuś z... taa z nosa - to wszystko jest w porządku. Wiedźmin naprawdę prezentuje się kapitalnie, pierwszy raz Masterlink nie pozaginał grze, którą zamawiałem, rogów, nie ma też żadnego urwanego wieszaczka - sukces ! Trza też dodać, że trafiłem na porządnego i miłego gościa, przeprowadziłem z nim nawet krótki dialog o grach komputerowych. Życzę tym, którzy jeszcze Wiedźmina nie mają aby ich kurier dostarczył im to ''cacko'' najszybciej ;) *zobaczymy czy będzie cacko, jak ujrzę napis "Twój komputer nie spełnia minimalnych wymagań gry* ;P
jatzoo - piszesz, że zakupiłeś grę w empiku. Jak to wygląda ?, nie masz kolorowej instrukcji/poradnika/opowiadania, czy wszystko jest na papierze kolorowym ? Z tego co się orientuje taki ''bonus'' miał być dostępny tylko na gramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEST! W końcu doszedł Wiedźmin! Z gościem z DPD umawiałem się dziś między 13 a 18 a kurier przyjechał o 12. Cud,że ktoś u mnie w domu był XD. Otwieram paczkę a tam tylko koszulka i gra. Kiedy będzie reszta rzeczy z edycji kolekcjonerskiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dużo sztuk EK mieli? Dziwne, że wczoraj w nocy nie poszły wszystkie...
eh zadzwoniłem do CDP, paczka do nich wróci na moje życzenie. Poprosiłem by wysłałi całe EK jak będzie dostępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 25/10/2007 12:00:00 Przechowanie paczki w magazynie KRK
2 MAGKR2; ROMANOWICZA 4 23/10/2007 13:00:00 Przesyłka wchodząca do sortowni KRK
3 Linehaul: przyjęcie 23/10/2007 07:16:03 Przesyłka wchodząca do sortowni KRK
4 Utworzenie kwitu importowego DPD 23/10/2007 00:51:49 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1


u was chociaz cos sie dzieje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować