Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2007 o 12:33, Guayar napisał:

> > > 20:02, paczki nie ma. Poprostu żal i brak słów, w sumie mam to gdzies czy DPD
czy
> CDP
> > nawaliło,
> > > ide jutro do empika i oszczedze sobie nerwów z czekaniem czy kurier dojedzie
czy
> nie i
> > jeszcze
> > > chajs oszczedze. A jak łaskawie się pojawi to po wysluchaniu obowiazkowego opierdolu

> pocaluje
> >
> > > domofon i tyle na jakiekolwiek pieniadze nie ma nawet co liczyc :P
> >
> > A wystarczyło zamówić online w empiku :D ja się ciesze Wiedźminem od 16:25. Nigdy
więcej
> Masterlinka
> > - po prostu tragedia. Na marginesie - gra wciąga :)
>
> Nie narzekajcie ja dostałem wiedzmina we wtorek. Jeszcze nigdy mnie DPD ani CDP nie zawiedli


Ciebie może nie zawiedli, ale jak widać większość osób tutaj piszących jednak jest zawiedziona.


Bo po cholere mają tu pisać Ci co dostali bez problemu? Graniem są zajęci, o!
A skoro już i tka sie odezwałem to dopowiem; ja sie na CDP jeszcze nigdy nie zawiodłem, a Wiedźmina dostałem nawet wcześniej niż sie spodziewałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak sie ma skończyć? Odmawiasz przyjęcia i tyle, paczka wraca. Ja nawet tej możliwości nie mam bo kuriera nie uświadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 16:54, 1v4n napisał:

A jak sie ma skończyć? Odmawiasz przyjęcia i tyle, paczka wraca. Ja nawet tej możliwości nie
mam bo kuriera nie uświadczyłem.


no tak ale czy cdp sie nieobrazi.... po prostu niewiem czy tak zrobic moge
Ps. dzieki za odpowiedz ;)

a co do tematu z DPD to ja za kazdym razem mam z nimi problemy zawsze albo sie spozniaja albo twierdza ze byli i mnie niezastali...
ALE ZEBY PACZKA OD 23.10 LEZAŁA W MAGAZYNIE I KURIER JEJ NAWET W RĘKACH NIEMIAŁ ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2007 o 17:01, Pśiak napisał:

a co do tematu z DPD to ja za kazdym razem mam z nimi problemy zawsze albo sie spozniaja albo
twierdza ze byli i mnie niezastali...

no dokładnie! u mnie jest tak samo. gdy zamawiam coś i dostawcą jest UPS to paczka ZAWSZE przychodzi na czas a kurier sam dzwoni i pyta się o której przyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2007 o 14:44, Gryczka napisał:

jatzoo - piszesz, że zakupiłeś grę w empiku. Jak to wygląda ?, nie masz kolorowej instrukcji/poradnika/opowiadania,
czy wszystko jest na papierze kolorowym ? Z tego co się orientuje taki ''bonus'' miał być dostępny
tylko na gramie.


W EK jest na papierze szarym ale...... ponieważ miałem wersję z gram.pl, popatrzyłem, porównałem, i.... te kolorowe sprzedałem razem z podstawką - nic szczególnego (nie żebym był daltonistą ;) ) - po prostu to samo ale w kolorze (jedynie dobrze się sprzedaje ;) - poszło po 15 minutach) - a jak dla mnie to to i tak makulatura (poza opowiadaniem oczywiście - ale tutaj to również wolę ''pełnego'' Sapkowskiego) - gra się przede wszystkim liczy ;-)

PS. W Saturnie jest ''Wersja Specjalna'' brązowa - cena taka sama, naklejka z zawartością też taka sama - czy ktoś wie czym się różni? Tymi kolorowymi instrukcjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 17:39, Jatzoo napisał:

W EK jest na papierze szarym ale...... ponieważ miałem wersję z gram.pl, popatrzyłem, porównałem,
i.... te kolorowe sprzedałem razem z podstawką - nic szczególnego (nie żebym był daltonistą
;) ) - po prostu to samo ale w kolorze (jedynie dobrze się sprzedaje ;) - poszło po 15 minutach)
- a jak dla mnie to to i tak makulatura (poza opowiadaniem oczywiście - ale tutaj to również
wolę ''pełnego'' Sapkowskiego) - gra się przede wszystkim liczy ;-)

Hah, a jednak ! Dla mnie również gra ważniejsza, ale jednak opowiadanie Sapka wygląda ładniej w kolorze, musisz przyznać ;) Sama edycja jest bogata, Ty to masz EK więc jeszcze więcej tych bonusików posiadasz ;P I odnośnie tego opowiadania, musze przyznać z bólem że nigdy nie czytałem Wiedźmina i się nie znam : te opowiadanie dołączone to jest fragment tego do kupienia w księgarniach, czy jakaś przeróbka oryginału/ w sensie, że coś krótszego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 17:45, Gryczka napisał:

Hah, a jednak ! Dla mnie również gra ważniejsza, ale jednak opowiadanie Sapka wygląda ładniej
w kolorze, musisz przyznać ;)

Tak przyznaję, ale..... ja nie mam czasu by je czytać, Wiedźmin czeka ;-)
I pewnie przez najbliższy miesiąc nie przeczytam - nawet pomimo tego, że bardziej należy traktować je jako ''broszurkę'' ;-)

Zdecydowanie większe wrażenie robi Bestiariusz oraz Artbook - dla nich warto kupić EK, dla kolorowych instrukcji - ja bym nie kupował :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 17:54, Jatzoo napisał:

Tak przyznaję, ale..... ja nie mam czasu by je czytać, Wiedźmin czeka ;-)

Toż to zły ruch, Panie ;) Opowiadanie się czyta od razu, ja już jestem po dwóch rozdziałach, zaraz zasiądę i prześmignę je całe ;) Wiedźmin u mnie też czeka, choć nie taki piękny... komputer ledwo go odczytuje ;-) Ale na minimalnych da się grać ;P

Dnia 26.10.2007 o 17:54, Jatzoo napisał:

I pewnie przez najbliższy miesiąc nie przeczytam - nawet pomimo tego, że bardziej należy traktować
je jako ''broszurkę'' ;-)
Zdecydowanie większe wrażenie robi Bestiariusz oraz Artbook - dla nich warto kupić EK, dla
kolorowych instrukcji - ja bym nie kupował :D

Niestety, w życiu nie wydam 200 zł na jakąś grę, dla mnie to zbyteczny dodatek, który dodatkowo kosztuje bardzo dużo. Co nie zmienia faktu, że niekeidy lubię sobie w coś pogiercować ;)
Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh. wiecie co, zastanawiam się czy jest ktoś jeszcze, kto nie ma EK wiedźmina... no jest. Ja. jeszcze kurier nie przywiózł. a nie chce mi się myśleć ile dni minęło odkąd paczka powinna leżeć u mnie na biurku. ma być jutro, a jeśli nie, to mimo iż to EK to podziękuje i pójde do empiku po zwykłego Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 18:52, pizmak666 napisał:

heh. wiecie co, zastanawiam się czy jest ktoś jeszcze, kto nie ma EK wiedźmina... no jest.
Ja. jeszcze kurier nie przywiózł. a nie chce mi się myśleć ile dni minęło odkąd paczka powinna
leżeć u mnie na biurku. ma być jutro, a jeśli nie, to mimo iż to EK to podziękuje i pójde do
empiku po zwykłego Wiedźmina.


Niekoniecznie niedostaniesz EK podobno (wg. mojego kolegi który jest szczęsliwym posiadaczem EK (media-markt) ) w niektórych marketach jeszcze są dostępne kolekcjonerskie :)

odemnie POWODZENIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 18:55, Arclight napisał:

A masz pewność, że Ci jutro dostarczą? Normalnie w soboty Masterlink/DPD nie dostarcza przesyłek,
musi być adnotacja od nadawcy.

nie mam żadnej pewności. miał być we wtorek nie było. myśle w miare normalne, może się zdażyć. ale w środe nie ma, to dzwonie do nich i umawiam się na czwartek między 16 a 18. i niestety ale kurier przyjeżdża ok. 20 minut po 18, o ile w ogóle przyjechał. nie mam całego dnia żeby czekać i umawiam się żeby jednak była, ja też mam zajęcia i obowiązki. no to miał być dziś. od rana, odkąd zaczynają pracę. nie było, ojciec specjalnie w domu został. i dzwonie dziś, zero wytłumaczenia i oświadczenie że jutro przyjedzie do mnie równo na 12, do mnie w pierwszej kolejności. no zobaczymy... ale i tak nie obejdzie się bez listu do DPD/masterlinka z zażaleniem. i to ostrym.

@pśiak
no ciekawe... może zdjęcie, to uwierzę. bo jakoś średnio mi się to widzi... chociaż może właściciele sklepów sami kupowali EK wiedźmina a teraz sprzedają cwaniaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 17:01, Pśiak napisał:

no tak ale czy cdp sie nieobrazi.... po prostu niewiem czy tak zrobic moge
Ps. dzieki za odpowiedz ;)


a niech się obraża ;)). Mówisz że nie odbierasz i już - to Twoje prawo - oni nie dotrzymali umowy (paczka przed premierą) więc Ty tym bardziej możesz ich olać.

pizmak666 --> no dokładnie - idziesz do Empiku i masz a jak Masterlink łaskawie Ci przyśle to powiesz "sorry"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 18:52, pizmak666 napisał:

heh. wiecie co, zastanawiam się czy jest ktoś jeszcze, kto nie ma EK wiedźmina... no jest.
Ja. jeszcze kurier nie przywiózł. a nie chce mi się myśleć ile dni minęło odkąd paczka powinna
leżeć u mnie na biurku. ma być jutro, a jeśli nie, to mimo iż to EK to podziękuje i pójde do
empiku po zwykłego Wiedźmina.

ja również nie mam jeszcze EK Wiedźmina. mi mają także przywieźć jutro. mam nadzieję że nie powtórzy się sytuacja "byłem, ale nikogo nie zastałem" (kuriera tak naprawdę nie było; ja już raz miałem taką sytuację)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak dla rozweselenia powiem wam jaka mialem kiedys historie z masterlinkiem 2 dni przed odebraniem przezemnie paczki napisali ze doręczyli :) ciekawe dlaczego? Pewnie dlatego ze to byl 3 dzien roboczy od wysyłki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: gdzie nalepiej zadzwonić żeby zrobić odsiecz za niedostarczoną przesyłke? Jednak wydaje mi sie że kurier zgubił gdzieś paczke bo od 3 dni pisze tylko to ,,1 Utworzenie kwitu importowego DPD 22/10/2007 22:24:17 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możesz dzwonić i prosić o rozmowę z kimś ważniejszym niż obsługa. w każdym razie nie drzyj się :P na ludzi którzy są w obsłudze bo to nie ich wina. mów tylko dobitnie że nie podoba Ci się zachowanie firmy. to pomaga niemal zawsz ; ) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować