Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

Ja dostalem dzisiaj wiedźminka ok 10 rano :) Dzwoniłem wczoraj 2x do CDp, pani powiedziała mi, że MOŻE będzie jutr, pewno w poniedzialek, a na 100% we wtorek. A tu już dzisaij jest, przy tym pani bardzo mnie przepraszala za zaistniale klopoty.

Wiedźminek wyglada zajebiscie ( wizualnie - pudelko itp ) Gierki jeszcze nie instalowalem, ale mam nadzieje, ze bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do diś nie dostałem Wiedźmina choć zamówiłem go przez kuriera. Mieszkam w Warszawie a wiec to tez jest dziwne ze jeszcze nie dostalem. Kupie w mediamarkcie a przesyłki nie przyjme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 22:11, bodzio152 napisał:

Do diś nie dostałem Wiedźmina choć zamówiłem go przez kuriera. Mieszkam w Warszawie a wiec
to tez jest dziwne ze jeszcze nie dostalem. Kupie w mediamarkcie a przesyłki nie przyjme.

Jestem w takiej samej sytuacji i... postąpię tak samo.
Jutro jadę na Ostrobramską i kupuję Wiedźmina EP, bo EK, którą miałem zamówioną, nie dostałem. Jeszcze teraz ten nowy nakład o.O Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to wy jeszcze sie zastanawiacie? Ja też jestem z wawy i w Wiedźmina zaopatrzyłem się w empolu, paczki nie mam nawet jak nie przyjąć bo kuriera jak nie było tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 01:05, 1v4n napisał:

Ludzie to wy jeszcze sie zastanawiacie? Ja też jestem z wawy i w Wiedźmina zaopatrzyłem się
w empolu, paczki nie mam nawet jak nie przyjąć bo kuriera jak nie było tak nie ma.

dokladnie,ja dzis tak samo zrobilem. poszedlem do empika, kupilem wieśmina i kurier, o ile w ogole przyjedzie bedzie mogl co najwyzej pocalowac klamke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal nie mam swojego EK, a mieszkam na wsi, więc nie tylko w wielkich miastach wystąpił ten problem... :/ A do najbliższego Empiku mam 45km, więc cierpliwie czekam na paczkę. Napisałem do DOKu gram.pl i DOKu Masterlinka. I tutaj zaskoczenie, odpisał Masterlink a z gram.pl wieści nadal nie ma. A z Masterlinka dostałem taką wiadomośc: "Przesyłka nie została dostarczona w terminie z powodu tego, że CDP wysłał zdublowane przesyłki i natychmiast kazał zaprzestać ich rozsyłanie. Naszym błędem jest to że przesyłka nie trafiła do pana zaraz po wyjaśnieniu sytuacji. Mogę panu zagwarantować, że kurier pojawi się wraz z przesyłką 29 X 2007, tj. w poniedziałek."

Zobaczymy, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 13:43, Fagno napisał:

ja się już nauczyłem żeby korzystać ze starej dobrej poczty polskiej - tam jest dużo szybciej


Miałem historię z Pocztą Polską, zamówiłem na gramie grę, która miała dojść 4 dni później. Dostałem ją po miesiącu, paczka była w masakrycznym stanie,i jeszcze pudełko (gry) było uszkodzone. Odtąd zawsze zamawiam Masterlinkiem, nie miałem jak dotąd z nimi kłopotu. Przesyłki dostawałem szybko i sprawnie. No cóż, ale mój kolega też już zaczął się skarżyć na Masterlinka (kiedy zamawia z gramu).
Może to po prostu kwestia pojedynczych paczek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 08:38, KrzysiekP napisał:

Może to po prostu kwestia pojedynczych paczek :p

Mi poczta polska zazwyczaj dostarcza w 2, maksymalnie 3 dni paczuszki w idealnym stanie, taniej i do tego są o niebo bardzej kulturalni. Kurier poczty zawsze coś zagada, zażartuje, a ten z Masterlinka wygląda jakby mnie chciał zabić za to że musi się fatygować do mnie z jedną paczką.

Poza tym - Pre-Order Factions, od tamtej pory tylko raz zapłaciłem tej "firmie" kurierskiej i to przy korzystaniu z dożywotniej gwarancji (btw. jak się okazało niepotrzebnie) bo nie było innej możliwości. I tu muszę przyznać Masterlinkowi że dostarczył paczkę w czasie, z tym że to raczej nienormalne że firmę się chwali za to że robi to za co się jej płaci.

To tyle z mojej strony :). Pewnie zależy od tego jacy ludzie M. pracują w danym regionie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 10:37, Fagno napisał:

ciach!

Dokładnie. Jak Poczciarz mi przynosił paczkę, to rano się pytał czy się wyspałem, bo on nie ;) Zawsze coś zagada, dopowie, raz na herbatę zaprosiłem po tym, jak mi gra doszła w 1 dzień xD
A kurierzy, nie tylko Masterlinka, ale i GLSu na przykład, to jacyś starsi panowie, trzeba im pomóc wnieść co cięższą rzecz na górę, vide EK CoHa i mój składany fotel :/ Burkną tylko "dzień dobry" i " do widzenia" i lecą dalej, o mało ze schodów się nie zwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 22:14, cubba napisał:

> Do diś nie dostałem Wiedźmina choć zamówiłem go przez kuriera. Mieszkam w Warszawie a
wiec
> to tez jest dziwne ze jeszcze nie dostalem. Kupie w mediamarkcie a przesyłki nie przyjme.

Jestem w takiej samej sytuacji i... postąpię tak samo.
Jutro jadę na Ostrobramską i kupuję Wiedźmina EP, bo EK, którą miałem zamówioną, nie dostałem.
Jeszcze teraz ten nowy nakład o.O Żałosne.

ja już kupiłem i jestem bardzo z tego zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masterlink i DPD to szuję jak... nie powiem co. Są po prostu niemożliwi. Stojąc w oknie i wyczekując kuriera z grą (Guild Wars) zamówioną w gram.pl widzę samochód DPD. Wysiada facet rozgląda się i.. wsiada do samochodu i odjechał. Super nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh... no i jak wiedźmina nie dostałem, tak go nadal nie mam. a niech teraz spróbuje tylko kurier zapukać w poniedziałek, to mu normalnie tę paczke w du*e wsadze. teraz mogą się wypchać. kupie w empiku albo innym MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 18:56, pizmak666 napisał:

heh... no i jak wiedźmina nie dostałem, tak go nadal nie mam. a niech teraz spróbuje tylko
kurier zapukać w poniedziałek, to mu normalnie tę paczke w du*e wsadze. teraz mogą się wypchać.
kupie w empiku albo innym MM.

ja też go jeszcze nie mam. ale że z natury jestem cierpliwy, jestem do poniedziałku skłonny poczekać. jednak jak kurier w poniedziałek paczki nie przyniesie, to mu nogi z d**y powyrwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale słuchaj, ja się z nim już 3 razy umawiałem, a paczki nadal nie ma. dzwonie, piszę, błagam... nic nie pomaga! pójdę chyba jutro sprawdzę jak się sprawy mają w zwykłych sklepach i jeśli będe mógł zdobyć to co w EK, to chrzanię kuriera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie ja nie mam takich problemów z Masterlinkiem, wszystko chodzi, jak w zegarku. Gra miała być w środę i była. A do tego kurier mówił, że będzie między 11,a 12 i był w końcu o 10 :) Także ja jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Co do osob ktore dostaly Wiezmina zgodnie z czasem wysylki. Po prostu mialy sczescie i w ich rejonach cdprojekt nie wyslal jak to okreslili "zdublowanych" paczek
Ja naleze do 2 grupy osob
CZekam i doczekacx sie nie moge
Niech cdprojekt zmieni firme kurierska
Normalnie dzwonia i sie umaiwaja na odpowiedni czas aby przywiezc do domu - tutaj nie ma zadnego kontaktu z ich strony
Moja paczka lezy ciagle w sortowni - nie dostalem zadnego maila czy sms z przeprosinami za zaistniala sytuacje
Kumpel zadzownil do biura masterlinka i spytal sie dlaczego nie ma jeszcze paczki to powiedzieli ze moze pezyjechac i ja odebrac. SZCZYT To po co placi sie te 15 zlotych ??? aby mozna ja osobiscie odebrac BZDURA Moze mamy wszyscy do W-Wy jezdzic abu przypadkiem kurierzy sie nie zmeczyli
Rozumiem ze EK Wiedzmina bylo jakies 3000 (do wyslania teraz ) i 120 000 sztuk do wyslania i do sklepow ALE
Jest XXI wiek czy najwikszy polski dystrybutor gier ma problemy z planowaniem??
To jest zenada. Po tylu wpadkach co zdarzyly sie poprzednio powinni byc perfekcjonistami w wysylaniu i logistyce - ale moze to jest tylko moja teoria
Nastepna sprawa ilosc EK
najpierw mialo byc 3000 a teraz jest 3200 potem moze sie okac ze bedzie wiecej. Po co kupowac EK jesli producent sie oszukuje mowiac o jakims eksluzywnym klubie jak to jest bajka

CHCIALBYM ZAAPELOWAC ZEBY STWORZYC TEMAT W KTORYM BEDZIEMY WPISYWALI NUMERY EK WIEDZMINA I REAL FOTO EGZ KTORE MAMY ABY SPRAWDZIC CDPROJEKT CZY NAS PRZYPADKIEM W BUTELKE NIE NABIJAJA Z TA ILOSCIA

Jak moze nagle znalezc sie 200 egz wiecej i to ma byc profesjonalizm


Moze troche zboczylem z tematu trudno ktos powienien za to odpowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować