Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry Blizzarda trafią na wielki ekran?

90 postów w tym temacie

Posiadam wszystkie trylogie jeśli chodzi o dzieci Blizza.. ale najbardziej z tych wszystkich podoba mi się ksiażka Tracy Hickman - Nim zapadnie ciemność - kojelna fabuła kolejne przygody nowe możliwości ;) .
Jeśli chodzi o Diablo to szczezre mówiąc wiele postaci przecież zmagało się z Mroczną Trójcą w świecie Sanktuarium - kolejne przemyślenia i wątki .. to ze akurat nasz bohater pokonał diablosa i reszte stworów to nie znaczy ze inni nie zmiezali tam gdzie my ( moze po prostu my byliśmy szybsi ) xD .
Warcraft hmmm.. to już nie wiem od czego zacząć od Medivha .. Czarnym portalu.. Sargerasie.. Ilidanie.. i wielu wielu innych wątków przedstawionych pokrótce w fabule gry ;)..
Jednym słowem wierze że Blizz w końcu zdecyduje się na trzymaniu pałeczki w całym przedsięwzięciu bo coś mi się wydaje ze ktoś inny mógłby to po prostu zepsuć.. a Fani czekają xD
Niemniej jednak kiedyś sie doczekamy napewno filmowych produkcji.. ale ile jeszcze Blizzard karze nam czakać!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wielki ekran orki elfy i innne zwierzęta z warcrafta diblo itd. to bylo by cos na wzór Lords of the rings

Przepraszam ze czepiam sie szczegolow ale takie dzielo jak Wladca Pierscieni powinno byc traktowane z szacunkiem. Wiec z laski swojej :D piszcie ludzie tytuly poprawnie... pozdrufffka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Last.Lord napisal:

...Niech Starwars i Władca pierścieni schowają się pod stół jak Blizzard nadejdzie ze swoim nowym Filmem . :-)

wiesz co nie wiem czy cokolwiek jest w stanie przebic cala serie SW szczegolnie 3 ostatnie epizody, a filmy P.Jacksona tez sa przekozaki pomijajac kilka niedociagniec np. brak Toma Bombadila
Ale coż, nie mozna miec wszystkiego... niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lichtenbringer

Moim zdaniem filmy powinny byc zrobine na podstawie książek i w całości komputerowo tak jak to blizzard najlepiej potrafi. Taki film był by na pewno pierwszy kolejce do oskara w kategoriach efekty i muzyka.

Miejmy nadzieje, że zrobią filmy godny ich reputacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO tak ale naprzykład blizzard mógł by zrobić film na takiej samej fabóle jak Gra np.:
Film diablo mógł by być złożony z 2 części
1 to by była że Jakiś tam Bohater np.: Ziutek był świadkiem jak demony zamordowały jego rodzine i on by na końec zabił tego Diablo i koniec części 1. A dróga że syn ziutka coś tam napsoćił i wzkrzesił diablo i on zabije brata bo był opentany i ziutek znowy wyciąga orenż i znowy bawi śię w mordowanie demonów

OK jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. I te błędy... arghhh...

Ja bym chciał zobaczyć StarCrafta na duzym ekranie :- )
Tylko żeby był jakiś reżyser pierwsza klasa(Peter Jackson albo Ridley Scott, a może George Lucas), a nie jakiś frajer co splami honor tej gry :- \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie mnie ciekawą produkcją mógłby się okazać film oparty na Diablo.
Walka pomiędzy "światłem a ciemnością".
Mimo iż tego typu filmów/gier jest wiele to Diablo zawsze miało swój klimat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

StarCraft\WarCraft - BARDZO tak.
Diablo - nie.
blizzard mógłby zrobic tez przygodówkę w realiach War\starcraft.
Nawet jedna miała byc lecz...ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warcraft, starcraft - JAK NAJBARDZIEJ... Wiecie co, nawet kiedyś sobie myślałem, że Kiedyś zrobią film z gier blizzarda. Film na pewno niebyłby za poważny, blizzard zawsze dodawał do swoich gier sporo homoru(np. tekstyu jednnostek, weźcie poklikajcie sporo razy na jednostki i posłuchajcie ich wszystkich tekstów, proponuję kapłana i łowce demonów(jak na początek) - zabójcze) No dobra trochę odskoczyłem od tematu, ale widze że większość jest strasznie ciekawa szczegółów, ja na przykład chciałbym wiedzieć czy film byłby s ludźmi, czy w całości komputerowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować