Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metal Slug zagości na Live Arcade

19 postów w tym temacie

Spayki

Wymieniając wspaniałe tytuły na automaty nie sposób nie wspomnieć o Metal Slugu. Seria ta od ponad 10 lat nieprzerwanie bawi miłośników zręcznościowych gier akcji. Przy okazji tegorocznego Tokyo Game Show pojawiły się doniesienia o możliwości udostępnienia produkcji SNK właścicielom Xboksa 360.

Przeczytaj cały tekst "Metal Slug zagości na Live Arcade" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na Xbox Live pojawia się coraz więcej bardzo ciekawych gier. Castlevania, Street Fighter, Mortal Kombat 3, a niedługo być może Metal Slug - te klasyki z całą pewnością warte są ściągnięcia z Live Arcade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metal Slug... jejku ile ja wydałem jasy na automatach i ile godzin grałem na swoim pececie ech chyba trzeba odświezyć swoją płyte z napisaem Metal Slug ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontroler do takich gierek to bylaby fajna sprawa. Galka do kierunkow i kilka duzych okraglych przyciskow zeby poczuc ten klimat gry przy automatach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 22:13, des1og napisał:

Widzę, że na Xbox Live pojawia się coraz więcej bardzo ciekawych gier. Castlevania, Street
Fighter, Mortal Kombat 3, a niedługo być może Metal Slug - te klasyki z całą pewnością warte
są ściągnięcia z Live Arcade.


Street Fighter II jest cienki. Sterowanie jest beznadziejne. Do poruszania można korzystać tylko z krzyżaka. Gałka analogowa jest bezużyteczna co jest ogromnym minusem. Za coś takiego w życiu nie dałbym 800 MS Points. Castlevania i Metal Slug zapowiadają się natomiast smakowicie. Przy dobrych wiatrach rzucą na arcade całą serię Sluga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 11:12, shinian napisał:

> Widzę, że na Xbox Live pojawia się coraz więcej bardzo ciekawych gier. Castlevania, Street

> Fighter, Mortal Kombat 3, a niedługo być może Metal Slug - te klasyki z całą pewnością
warte
> są ściągnięcia z Live Arcade.

Street Fighter II jest cienki. Sterowanie jest beznadziejne. Do poruszania można korzystać
tylko z krzyżaka. Gałka analogowa jest bezużyteczna co jest ogromnym minusem. Za coś takiego
w życiu nie dałbym 800 MS Points. Castlevania i Metal Slug zapowiadają się natomiast smakowicie.
Przy dobrych wiatrach rzucą na arcade całą serię Sluga:D


Nie wiem, czy Street Fighter jest cienki, bo w niego nie grałem:) Ale wiem, że ta gra przez dość spory okres czasu była najchętniej ściąganą grą z Xbox Live Arcade, więc bijatyka ta musi cośw sobie mieć, skoro tyle xboxowych graczy rzuciło się na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 14:58, des1og napisał:

Nie wiem, czy Street Fighter jest cienki, bo w niego nie grałem:) Ale wiem, że ta gra przez
dość spory okres czasu była najchętniej ściąganą grą z Xbox Live Arcade, więc bijatyka ta musi
cośw sobie mieć, skoro tyle xboxowych graczy rzuciło się na nią.


W moim przekonaniu zadziałało coś takiego jak hype. Ta gra była tak długo lansowana, że wszyscy rzucili sie na nią, nie czekając na żadne recenzje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 15:13, shinian napisał:

> Nie wiem, czy Street Fighter jest cienki, bo w niego nie grałem:) Ale wiem, że ta gra
przez
> dość spory okres czasu była najchętniej ściąganą grą z Xbox Live Arcade, więc bijatyka
ta musi
> cośw sobie mieć, skoro tyle xboxowych graczy rzuciło się na nią.

W moim przekonaniu zadziałało coś takiego jak hype. Ta gra była tak długo lansowana, że wszyscy
rzucili sie na nią, nie czekając na żadne recenzje:)


Może i masz rację, o Street Fighterze głośno było jeszcze przed pojawieniem się tej gry na Live''ie, tak więc w tym wypadku bardzo skutecznie zadziałała reklama tejże bijatyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie miałem przyjemności grania w Meta Slug na na Arcade, ale grałem na emulatorach. Chyba przeszedłem wszystkie części tej gry ( do piątej części ). Pamiętam że w jednej z nich zakończenie było łudząco podobne do zakończenia filmu "Dzień Niepodległości" - nie wiem czy ktoś kojarzy ten tytuł, ale zakończenie gry i filmu było niemal identyczne. ;)

Oczywiście przyłączę się do twierdzenia, że Metal Sug jest klasykiem. W grę tą grałem najdłużej z gier na emulator ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stare czasy jaks sie grało w metala na automatach chcociaz w niekotrych miastach jeszcze sa ^^ a co do metal sluga na xboxa 360 hm oby nie popsuli tak pieknej gry : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 16:30, vegost napisał:

Stare czasy jaks sie grało w metala na automatach chcociaz w niekotrych miastach jeszcze sa
^^ a co do metal sluga na xboxa 360 hm oby nie popsuli tak pieknej gry : P


Znając życie to będzie wierna konwersja. Jedyne co mogą spaprać to sterowanie:P Ja osobiście czekam z niecierpliwością na ten tytuł. W sumie na wszystkich Metal Slugach straciłem swego czasu kilkaset ładnych żetonów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 18:32, blackmati napisał:

Nigdy w to nie grałem ale myślę, że podobało by mi się.

Powyższy post mnie dobił :p A tak apropo Metal Sluga. Ech gdyby zrobilu nową część na XBOX 360 to byłbym gotow kupić dla niej tą konsolke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować