Zaloguj się, aby obserwować  
Gordon92

Oficer/Oficerowie - serial

27 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2006 o 18:53, Goyaka napisał:

> > A ja powiem tak, sto razy lepsi są "Kryminalni" z TVN, a tak wogóle to dwie stacje
moim
> zdaniem
> > zdominowały rynek, właśnie TVN I Polsat.
>
> Kryminalni? IMO nie... Kiepski scenariusz, niezbyt ciekawe sprawy. IMO taki średniak.


A może "Pficerowie" to super produkcja i wszystko tam jest naj. Znając tendencję TVP do kaszanienia
czegokolwiek, to to nie może się udać :).


Ja pisałem o ''Oficerze'' - którego to obejrzałem i znam. Fabuła rewelacja, trzyma w napięciu.
Obsada znakomita (choć głowny bohater taki... średni raczej). Poza tym Oficer to inny rodzaj serialu niż Kryminalni. Wszystkie 1x odcinków składało się na jedną historię.
Wiadomo - więcej wątków, postaci, itp. Natomiast każdy odcinek Kryminalnych opowiada o czym innym. Dlatego ten serial jest bardziej płytki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie oglądając dzisiejeszy odcinek to byłem nieco zdziwiony, że tak szybko się skończył. Pełno szumu i zamieszania z czego nic nie wynika, ale to dopiero początek i poźniej sie zobaczy jak akcja się rozwinie. Może ta seria dorówna poprzedniej ( oby ), bo pierwsza była naprawde zajefajna w każdym tego słowa znaczeniu. Niech żałują Ci, którzy nie oglądali Oficera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficer to najlepszy serial kryminalny jaki w życiu widziałem...Najlepsze rzeczy w nim to:
1. Postac Kruszona swietnie zagrana przez Borysa Szyca
2. Fabuła!!!
3. Magdalenia różdżka jako Aldona i Pawał Małaszyński jako Grand

Ale Oficerowie w NICZYM, oprócz obsady aktorskiej nie doruwnują pierwowzorowi:
1. Mało Szyca, dużo fatalnej Cynke (według mnie)
2. Małaszyński i Różdżka nadal w głównych rolach
3. Pogmatwana fabuła!!!!(na serio, to co oni tam wymyślali to już przechodziło wszelkie granice, np. Damian Ryś - największy tajniak z policjantów w Polsce :D)

Nadejdzie już niedługo Trzeci oficer, oby był na poziomie jedynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować