• 1
Zaloguj się, aby obserwować  
ulomny

Rejestracja Gier

Pytanie

Za niektóre gry (Settlers III Złota Edycja albo Industry Giant II)Dostaje zero wirtóalnych pieniędzy.
Co zrobić(klucz rejestracji wpisuje na 100% dobrze)??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 07.11.2005 o 15:14, ulomny napisał:

Za niektóre gry (Settlers III Złota Edycja albo Industry Giant II)Dostaje zero wirtóalnych pieniędzy.
Co zrobić(klucz rejestracji
wpisuje na 100% dobrze)??????????

Pieniędzy została zawarta w danej grze znajduje się na karcie rejestracyjnej oraz na pudełku z grą (wszystkie gry wydane po 23 września będą posiadały taką informacje).
http://www.gram.pl/informacje.asp?id=1 informacja o wPLN. Pieniądźe otrzymujesz za gry wydane po 23 września.
>>com5
Następnym razem napisz więcej na temat bo przycisk pomoc jest widoczny i każdy może go użyć tylko niektózi wolą wiedzieć szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pieniądźe otrzymujesz za gry wydane po 23 września.

Ja zarejstrowałem gry po 23 września, które kupiłem przed tą datą i otrzymałem za nie normalnie wPLN.

Dnia 07.11.2005 o 15:21, WoWmen napisał:

>>com5
Następnym razem napisz więcej na temat
bo przycisk pomoc jest widoczny i każdy może go użyć tylko niektózi wolą wiedzieć szybciej.


Jedni lubią szybciej inni wolą pewne informacje, a inni nie wiedzą o dziale kontakt http://www.gram.pl/kontakt.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.11.2005 o 15:14, ulomny napisał:

Za niektóre gry (Settlers III Złota Edycja albo Industry Giant II)Dostaje zero wirtóalnych pieniędzy.
Co zrobić(klucz rejestracji wpisuje na 100% dobrze)??????????

Najprawdopodobniej gra została już wcześniej zarejestrowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam! Nie chciałem zakładać nowego tematu więc dopiszę się do tego. Niedawno udało mi się "dorwać" jeszcze zafoliowaną grę "Świątynia Pierwotnego Zła" w edycji Biały Kruk. Moje pytanie brzmi: czy tą grę można rejestrować elektronicznie? W pudełku nie znalazłem karty rejestracji i na tym też pudełku nie ma informacji czy takowa powinna znaleźć się w nim. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.02.2006 o 15:41, WinKami napisał:

Witam! Nie chciałem zakładać nowego tematu więc dopiszę się do tego. Niedawno udało mi się
"dorwać" jeszcze zafoliowaną grę "Świątynia Pierwotnego Zła" w edycji Biały Kruk. Moje pytanie
brzmi: czy tą grę można rejestrować elektronicznie? W pudełku nie znalazłem karty rejestracji
i na tym też pudełku nie ma informacji czy takowa powinna znaleźć się w nim. Z góry dziękuję
za odpowiedź.


Tak, każdą gre można zarejestrować. Nawet te bardzo stare. Ale czemu karty rejestracyjnej nie było to nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.02.2006 o 15:50, Grizzly. napisał:

Tak, każdą gre można zarejestrować

Jak mi powiesz jak moge zarejestrowac swojego staaarego Baldur''s Gate''a (edycja premierowa, zeby nie bylo) to Cie ozloce ;)


>>> WinKami
Swiatynia na 100% miala mozliwosc rejestracji elektronicznej (Bialy Kruk tez :-)), wiec ten egzemplarz jest jakis wybrakowany. Najlepiej jakbys sie skontaktowal z pomoca techniczna CDP. Tylko dopiero w poniedzialek ;). Teraz jest weekend :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.02.2006 o 15:56, Piotrek K. napisał:

> Tak, każdą gre można zarejestrować
Jak mi powiesz jak moge zarejestrowac swojego staaarego Baldur''s Gate''a (edycja premierowa,
zeby nie bylo) to Cie ozloce ;)


Taak odwiecznych to nie... ale chodziło mi tylko żeby wytłumaczyć WinKami że nie tylko gry z informacjami na pudełakch można zarejestować (czyli te nowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.06.2006 o 11:12, Evil Khan napisał:

gry były już przez kogoś wcześniej zarejestrowane i tyle !


Jeśli to była odpowiedź na mojego posta, to chyba nie przecytałeś dokładnie o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.06.2006 o 11:39, CzesiekN napisał:

> gry były już przez kogoś wcześniej zarejestrowane i tyle !

Jeśli to była odpowiedź na mojego posta, to chyba nie przecytałeś dokładnie o co mi chodzi.

to była odp. na 1 posta ulomn''ego
co do ciebie to gry zarejestrowanie ci nie znikną nawet jak ktoś je przerejestruje na siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.06.2006 o 11:54, Evil Khan napisał:

> > gry były już przez kogoś wcześniej zarejestrowane i tyle !
>
> Jeśli to była odpowiedź na mojego posta, to chyba nie przecytałeś dokładnie o co mi chodzi.

to była odp. na 1 posta ulomn''ego
co do ciebie to gry zarejestrowanie ci nie znikną nawet jak ktoś je przerejestruje na siebie...


Ok! Dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.06.2006 o 11:54, Evil Khan napisał:

co do ciebie to gry zarejestrowanie ci nie znikną nawet jak ktoś je przerejestruje na siebie...

Dziwne, bo mi jedna z konta zniknęła po tym jak zarejestrował ją kumpel. Ktoś więc się musi mylić, albo ja albo Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować