Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z CoH - dzień pierwszy

78 postów w tym temacie

"Kompanii Braci" nie widziałem... A "Szeregowca Ryana" obejrzałem wczoraj, choć bez pierwszych 30 minut, hehehe :) . Film mi się spodobał, co do gry za wiele powiedzieć nie mogę (no, chyba że to, iż specjalne pudełko w formie oryginalnego pojemnika na amunicję to IMO genialny pomysł :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 16:53, Thule napisał:

demo jest doskonałe. a to tylko smaczek w porównaniu z pełną wersją/ btw, czemu wszyscy tak
psioczą na kampanię sp w dow?

Bo jest cholernie liniowa:)
W dark crusade ma się to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AAAAAA, coraz bardziej nakręcam się na CoH - Przeklęte CDP ! Wszystkie pieniądze mi zabierzecie ! :D

Czekam jednak na cały - wielki artykuł o multiplayerze. Dla mnie, jest to sól każdej nowej gry kupionej by me - taki swat 4 - gra miała być na góra 10h, a przegrałem już ponad 100... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz... ale ta strona się nadaje xD świetnie pasuje do realiów CoH''a : P jeszcze nie zapełniona textami i screenami bo powstała przed 4 tygodniami xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pare błędów ;P, np [I]Singleplayer skoncentrować się ma, li i jedynie, na poczynaniach[/I]

P.S. Wczoraj widziałem tę gre na HYPERZE. Wygląda świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 18:06, Dyzio Diablo napisał:

Ja już się nie mogę doczekać! Co prawda na moim kompie pójdzie w minimalnych detalach ale zawsze
coś :)



a jaki sprzet masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania wyglądają strasznie ale nie taki diabeł zły jakim go malują. Odpaliłem CoH (demo - do pobrania z witryny producenta, zajmuje jakieś 1,8GB) na średnich detalach z wyłączonymi shaderami i całkiem ładnie śmigało. Co prawda pierwsze 10 sekund (doładowywanie elementów na mapie) cięło niemiłosiernie (przynajmniej wiem na co te RAMy idą :P ) ale potem się uspokoiło i można było przyzwoicie pograć, no i oczywiście na medium wyglądało tak jak Warhammer40K:DoW na high! Mój sprzęt: AMD AthlonXP 1800+, 512RAM, GF 6200 256RAM - jak widać sprzęt drugiej, trzeciej świeżości a mimo wszystko gierka hulała aż miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po demku jestem napalony jak stary piernik na babkę :) Zamówiłbym sobie edycje kolekcjonerską, ale już się skończył nakład :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować