Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

Prince of Persia 4

1197 postów w tym temacie

Gra ma sie w Polsce ukazać jakoś na początku stycznia i będzie w całości zlokalizowana (napisy i dialogi). Swoją drogą to premiera gry serii Prince of Persia już chyba tradycyjnie jest przekładana. Pamiętam co się działo jak ukazywały się w naszym pięknym kraju Dwa Trony. Obsuwa miała wówczas miejsce kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak ile ma być tych już wszystkich Prince of Persia bo ja już zgłupiałem :D Jesli chodzi o tego nowego to eee trasy książę był o wiele wiele lepszy.. Komiksowe rozwiązania w tych czasacxh nikomu na rękę nie idą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 10:10, Sir Braveheart napisał:

To jak ile ma być tych już wszystkich Prince of Persia bo ja już zgłupiałem :D Jesli
chodzi o tego nowego to eee trasy książę był o wiele wiele lepszy.. Komiksowe rozwiązania
w tych czasacxh nikomu na rękę nie idą


To będzie 7 części, a co do komiksowej grafiki to mi się coś takiego nawet podoba. Nawet wolę komiksową grafikę niż super realistyczną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2008 o 10:17, Wolus1 napisał:

To będzie 7 części, a co do komiksowej grafiki to mi się coś takiego nawet podoba. Nawet
wolę komiksową grafikę niż super realistyczną ;)


hehe Dzięki. Ale teraz ten cały Nowy Książe nie wypadł. Po to technika idzię w ruch żeby robić super gry odzwierciedlające wszystkie rysy i najmniejsze szczególiki, a nie jakieś tam komiksy. Jak ktoś chcę robić grę to niech ją pisze na zeszycie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, są gusta i guściki. Zakładam, że nie grałeś w nowego PoPa jeszcze, a ja mam taką możliwość i gra jest po prostu boska. Grafika nie jest może odzwierciedleniem rzeczywistości, ale nie odchodzi ona od realistycznej pod względami zachowań fizycznych itp. Gdy na przykład Książe biegnie, to widać kłęby kurzu wzbijające się za jego krokami, gdy chodzi po urywkach skalnych również widać usypujący się piach. Wszystko bardzo elegancko zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/..../ Ciach

No wiesz tego typu sprawy jak bieganie i wznoszący się piach czy wiatry i takie szczegóły to na pewno zostały dopracowane... ale mnie nie przekonuje ta gra jeszcze wole pograć już w Obka albo w BG2.. Może kiedyś sobie zagram w nowego PoP''a :) i tak wole Dwa Trony ;p

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że można zapisywać w dowolnym momencie? Bo ja mam takie schizy, że jak mam opcje quick save to savuje co parenaście kroków, by się nic nie straciło. I uwielbiałem to w PoP, że nie ma save w dowolnym momencie.
Edit: Ooo... właśnie widze, że w pre orderze jest w całości po angielsku ;) a gdyby tak się dało tylkoi kinową wersje spolszczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś wytłumaczy.. bo ja nie wiem za dużo o tcyh pre-orderach sprzedawanych w empikach :)
Kupujemy ten pre-order w empiku z jakimiś dodatkami za cenę gry, a po premierze przychodzimy po grę z jakimś potwierdzeniem zakupu pre-ordera... czy jak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 15:55, kedzior141 napisał:

Niech mi ktoś wytłumaczy.. bo ja nie wiem za dużo o tcyh pre-orderach sprzedawanych w
empikach :)
Kupujemy ten pre-order w empiku z jakimiś dodatkami za cenę gry, a po premierze przychodzimy
po grę z jakimś potwierdzeniem zakupu pre-ordera... czy jak?:)

Idziesz do empiku kupujesz pre-ordera za 30zeta.Potem idziesz do empiku z paragonikiem i ci staniają gierke o 30zeta.Proste i w skrócie. Do każdej wersji to działa.
lis 23 wyjaśnił co do gry na pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O a jak jest z tym limitowanym Pre-orderem na cenedze? Bo tam kosztuje 100PLN i co? Jak wezmę to to jak grę będę miał? Za darmo mi przyślą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 20:18, trutututu napisał:

O a jak jest z tym limitowanym Pre-orderem na cenedze? Bo tam kosztuje 100PLN i co? Jak
wezmę to to jak grę będę miał? Za darmo mi przyślą?


Nie. W sklepie cenegi pre-order jest trochę inny (taki jak za granicą). Mianowicie za 99,90 otrzymujesz grę w polskiej wersji opakowaną w metalowe pudełko z orientalnymi motywami zapinane na magnes, zdrapkę z kodem odblokowującym dodatkowe skórki postaci i płytę z materiałami dodatkowymi (video, soundtrack itp.) oraz komiks związany z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś powiedzieć czy w empikach są dostępne w angieskiej wersji językowej? po tym jak sie upewniłem, że nie będzie polskich napisów, a tylko polski dubbing to zrezygnowałem z czekania do stycznia i mam zamiar kupić teraz :)

Możliwośc odwiedzenia empika będe miał jutro więc prosiłbym o jak naszybszą odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 15:31, Black Dog napisał:

Czy to prawda, że można zapisywać w dowolnym momencie? Bo ja mam takie schizy, że jak
mam opcje quick save to savuje co parenaście kroków, by się nic nie straciło. I uwielbiałem
to w PoP, że nie ma save w dowolnym momencie.
Edit: Ooo... właśnie widze, że w pre orderze jest w całości po angielsku ;) a gdyby tak
się dało tylkoi kinową wersje spolszczenia...

Też tak mam, ale tutaj to nie jest potrzebne bo nie da się zginąć :D Wystarczy tylko save jak masz skończyć grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 13:44, Esiu210 napisał:

Czy może mi ktoś powiedzieć czy w empikach są dostępne w angieskiej wersji językowej?
po tym jak sie upewniłem, że nie będzie polskich napisów, a tylko polski dubbing to zrezygnowałem
z czekania do stycznia i mam zamiar kupić teraz :)

Możliwośc odwiedzenia empika będe miał jutro więc prosiłbym o jak naszybszą odpowiedź
;)


Kurde, tak trudno wejść na empik.com i samemu sprawdzić?

W ich ofercie z tego co widzę nie ma PoP''a w wersji angielskiej.

PS. Czy ktoś w ogóle widział wersje angielską w jakimś polskim sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 15:31, Black Dog napisał:

Edit: Ooo... właśnie widze, że w pre orderze jest w całości po angielsku ;) a gdyby tak
się dało tylkoi kinową wersje spolszczenia...


W skład limitowanego Pre-order packa wchodzi*:

-Ekskluzywne zapinane na magnes pudełko z efektownym wykończeniem
-Karta zdrapka z unikalnym kodem odblokowującym nowe "skórki postaci"
-Komiks opowiadający historię ze świata gry
-Bonusowa płyta DVD z dodatkowymi materiałami (grafiki, ikony, soundtrack, filmy)
(*)Uwaga wszystkie materiały w języku angielskim.


opis gry:
/ciach/

Wersja językowa: Polska (napisy i dialogi)
Nośnik: DVD
Seria i typ wydania: Premiera
Gatunek: Gra Akcji


Info. z sklep.cenega.pl. Gdzie masz że to wersja po angielsku?

PS. Sorki za 2 posty pod rząd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować