Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

Prince of Persia 4

1197 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2009 o 06:48, Śniech napisał:

Ja mam Intel P4 2.94Ghz, 1,5Gb RAM, Nvidia 6800XT 128mb i chodzi mi płynnie na najniższych
detalach, a przecież sprzęt słaby, więc POP nie ma wygórowanych wymagań. Dodam, że Assassin''s
Creed mi się nawet nie włączył. :-P


Człowieku... dzięki... właśnie przywróciłeś mi sens życia :D A ja juz się ciąłem,że mi nie pójdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pasi mi ta polska wersja, chciałbym zwykłą kinówke. UBI powinno dać możliwość zmiany jezyka na angielski, choćby udostępniając w necie potrzebne do tego pliki. Niektóre dialogi są wogóle niesłyszalne, nie gram nigdy w zdubingowane gry, zawsze wybieram opcje ENG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polskie głosy mi jakoś nie przeszkadzają, za to przeszkadza mi ich wyciszenie w niektórych momentach (praktycznie w ogóle ich nie słychać), no i te urwane zdania... zdanie jest dość długie a Książe bądź Elika ich nie kończą..., no i jeszcze kwesiai tego, że książe nic nie mówi a głos sie wydobywa, albo na odwrót...

Dużo lepiej by było, gdyby była możliwość wybrania wersji językowej, a tak to niestety to z leksza skonocili...

ps.
chyba, że mają zamiar wypuścić zangielszczenie gry, za co byłbym bardzowdzięczny...


A co do samej gry, to jest ona przepiękna, grafika i muzyka w tle to po prostu majstersztyk...
Walki, może ich mało (co dla mnie plusem jest) ale za to są bardzo widowiskowe, najbardziej mnie przeraził Wojownik, taki kolos co ja mu moge zrobić :D? no ale razem z Eliką wszystko jest możliwe...
O właśnie, Elika, dawno nie widziałem w grach takiego towarzysza... taka pomocna dłoń...
I kolejny plus to zero loadingów, czy to przy przemieszczaniu przez lokacje (chyba, że w trybie "szybkim"), czy to przy spadnięciu...


Czyli po prostu gra jest zarąbista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 13:51, Esiu210 napisał:

najbardziej mnie przeraził Wojownik, taki kolos co ja mu moge zrobić :D?

Zagraj w SotC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 14:11, Shini napisał:

wie ktoś co znajduję się w Prince ale tym zamawianym z gram.pl ?

Zapewne sama płytka i instrukcja. To zwykła edycja.

Dnia 15.01.2009 o 14:11, Shini napisał:

Zagraj w SotC...

Heh tutaj newet nie ma porównania :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 15:20, Peres00 napisał:

to w gram.pl nie ma pre-order packa?


Pre-order pack był tylko na naszym sklepie internetowym - walczyłem jak lew ;) oraz w jednej sieci sklepów można było fizycznie kupić. Gram nie ma Preorder packa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 15:40, Peres00 napisał:

kurcze ... następnym razem kupuje w cenedze ...


Sprawdź sobie w empiku, jeśli masz jakiś w pobliżu, bo podejrzewam, że to o tą sieć sklepów chodziło natanadlerowi. Tam powinni sprzedawać takie pre-order packi.
U mnie w empiku jeszcze leży jeden pre-order pack i zastanawiam się nad jego kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 15:48, Śniech napisał:

> kurcze ... następnym razem kupuje w cenedze ...

Sprawdź sobie w empiku, jeśli masz jakiś w pobliżu, bo podejrzewam, że to o tą sieć sklepów
chodziło natanadlerowi. Tam powinni sprzedawać takie pre-order packi.
U mnie w empiku jeszcze leży jeden pre-order pack i zastanawiam się nad jego kupnem.


Ten w pudełku czy ten z artbookiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie porwónuje Trylogi Piasków Czasu do nowej trylogii Princa... To są całkiem 2 inne gry...


Mam nadzieje że pozostałe 2 też będą miały podobny pre order pack, tak żeby to ładnie na półce wyglądało :),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym dodatkowym skinem jest Altair, drugim Książe z Piasków Czasu, a jaki jest trzeci? I czy do jego odblokowania również potrzebny jest limitowany kod, czy może odblokowuje sie go innym sposobem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować