Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

Prince of Persia 4

1197 postów w tym temacie

Hasając sobie po pustyni przed świątynią po jej prawej stronie natrafiłem na dość dziwny widok. W miejscu, które wskazuje screen jest jakaś biała rzecz opleciona niebieską mocą, która lata wokół tego czegoś. Nie jest to drzewo życia ponieważ ono nie ma latającej wokół siebie mocy. Jakieś pomysły? :> Też macie coś takiego?

20090117185616

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nowy "Książę" już ukończony (o godz. 21). Zakończenie jest b.dobre. Jednak spodziewałem się innego.
Tylko szkoda, że ta gra ma taką samą wadę jak Assassin''s Creed. Mianowicie Ostatnie ok. 20-30 minut prezentuje się technicznie gorzej niż reszta gry.
Występują (w końcowej fazie gry) przeróżne błędy typu: cień składający się z kilku (8-10?) kwadratów(!), nienaturalne podrygi ciała (głównie Eliki), przenikające tekstury, wczytywanie się obszaru "na oczach" gracza lub sytuacja w której Książę i Elika stoją na belce i chcą się zamienić pozycjami. Wtedy łapią się za ręce i się "przekręcają", szkoda tylko, że każdy w inną stronę. Wygląda to dosyć śmiesznie. Ogólnie błędy są dosyć trudno zauważalne (prócz tej sytuacji na belce).
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie zakończenie jest bardzo mocne, piękne! Się wzruszyłem.

Brakowało mi akcji z pionowym rajdem na ścianę, odbiciem, i momentalnym atakiem- w PoP:WW to był moj podstawowy atak:) A Elika jest cudowna. Zakochałem się, serio.

Swoją drogą, znalazłem ciekawę rzecz:

http://www.blogcdn.com/www.joystiq.com/media/2008/05/nat-portman-pop-490.jpg
http://www.thecinemasource.com/moviesdb/images/Natalie_Portman%20-%201%20-%20V_For_Vendetta.jpg

No nie mówcie, że nie są podobne :)


Ps- ja powyższych błędów w końcówce na 100% nie miałem, więc to nie reguła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 21:57, Messiash89 napisał:

Przecież od dawna wiadomo, że Elika miała być podobna do Portman i Keiry Knightley :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi się udało ukończyć grę. Miałem na końcu 968 światełek (nie pamiętam dokładniej nazwy :-P) zebranych, bo myślałem, że po ostatniej walce uda mi się zebrać do końca i nie zrobiłem tego przed teleportem do świątyni. Teraz już trudno, może jeszcze kiedyś wczytam wcześniejszy zapis i zbiorę je do końca. Zakończenie b. dobre, tylko przeraża mnie fakt, że na kontynuację trzeba będzie bardzo długo czekać. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem Prince of Persia, gra jest po prostu przecudowna... Jednak twórca mówiił coś aby nie przewijać napisów końcowych

Spoiler

Dlatego sie pytam czy koniec Prince of Persia to to, że Prince ratuje Elike tym samym uwalniając Ahrimana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Zastanawiałem się nad kupnem jakiejś gry, i zaciekawił mnie najnowszy PoP. Grałem we wszystkie poprzednie części (tak, w 1, 2, dodatek też, wszystkie :) i zastanawiam się czy najnowsza wersja jest dobra? Moglibyście ją nieco opisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tego nie zrobiłeś ; p. Tak z obrazka czy na odległość to raczej trudno coś pomóc. Może to Ci pomoże - http://pl.youtube.com/watch?v=nTSFfqafNAY&feature=channel

Dnia 18.01.2009 o 00:23, Damianuss1 napisał:

Mam pytanie. Zastanawiałem się nad kupnem jakiejś gry, i zaciekawił mnie najnowszy PoP.
Grałem we wszystkie poprzednie części (tak, w 1, 2, dodatek też, wszystkie :) i zastanawiam
się czy najnowsza wersja jest dobra? Moglibyście ją nieco opisać?

Czy jest dobra? Moim zdaniem jest świetna i chyba nie tylko ja tak uważam. Oprawa audiowizualna jest genialna. Całkowita rewolucja serii Prince of Persia. Odmiana w dobrym kierunku. Fabuła może nie powala, ale i tak wciąga. Nieco prostszy od poprzednich części, ale nadrabia całą resztą. No i nareszcie nie czujemy się tacy samotni : ).

@Edit
Ehh przepraszam za dubla :|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 00:23, Damianuss1 napisał:

Jeszcze tego nie zrobiłeś ; p. Tak z obrazka czy na odległość to raczej trudno coś pomóc.
Może to Ci pomoże - http://pl.youtube.com/watch?v=nTSFfqafNAY&feature=channel


Dzięki, skończyłem... Zakończenie powala.

Spoiler

Gdy zobaczyłem umierającą Elikę i jej "I''m sorry" to mi się zrobiło tak smutno... Serio... Ta fabuła niby prostacka ale wręcz wiąże człowieka, że odczuwa silne emocje w stosunku do niej. I teraz pytanie- jest jakiś sposób aby ożywic Elike bez pomocy złego? Bo bardzo mi jej było żal, ale skazac świat i wszystkich na zagładę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 01:32, Ecko09 napisał:

Jak oceniacie polską wersję gry? Daje rade czy raczej beznadzieja?

Daje radę. Maciej Zakościelny, grający Księcia wypada lepiej niż w wersji angielskiej(takie jest moje zdanie). Reszta to już tak średnio, ale nie są przynajmniej perfidnie sztywni. Zresztą sam się przekonaj - http://www.gry-online.pl/S014.asp?ID=275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 01:32, Ecko09 napisał:

Jak oceniacie polską wersję gry? Daje rade czy raczej beznadzieja?

Według niektórych daje radę, niektórzy sądzą (w tym ja) że jest słaba. Obejrzyj porównanie i sam zdecyduj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem koniec gry jeszcze raz....
Gra jest istnym arcydziełem i graficznym i muzycznym, i fabularnie moge powiedzieć też, bo może jest ona oklepana, ale i tak cholernie wciąga

Spoiler

bo do końca gry nie wiesz co będzie...



Spoiler

No nie ma bata, wgniata w fotel. Smutek i gniew na końcu (Ona nie żyje, A Ormazd ma nas głęboko w d.... w świetle...



O ŻESZ TY!!! Ja chce już kolejną część !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 09:52, Esiu210 napisał:

Spoiler

No nie ma bata, wgniata w fotel. Smutek i gniew na końcu (Ona nie żyje, A Ormazd ma
nas głęboko w d.... w świetle...



Troszke info dot. zakonczenia dla Ciebie :):

Spoiler

W takim razie radze wlaczyc gre jeszcze raz, dojsc do momentu gdy Elika ginie i... nie wylaczac gry tylko najpierw rozwalic te cztery drzewka na zewnatrz swiatyni, pozniej drzewko zycia w swiatyni i zabrac kulke swiatla w poblize Eliki ;). Surprise. Elika zyje, a, ze jakis tam stworek sobie tez ulecial? Trudno ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2009 o 10:51, Piotrek K. napisał:

Troszke info dot. zakonczenia dla Ciebie :):

Spoiler

W takim razie radze wlaczyc gre jeszcze raz, dojsc do momentu gdy Elika ginie i...
nie wylaczac gry tylko najpierw rozwalic te cztery drzewka na zewnatrz swiatyni, pozniej
drzewko zycia w swiatyni i zabrac kulke swiatla w poblize Eliki ;). Surprise. Elika zyje,
a, ze jakis tam stworek sobie tez ulecial? Trudno ;)...



Wiem jak sie kończy,

Spoiler

wiem, że ożywa, jednak przed tym był gniew i smutek :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, choc szkoda, ze nie pokazano ujecia jak

Spoiler

ksiaze kladzie Elike na grobowcu matki. Tylko od razu ''pyk'' i juz lezy. A jakby jeszcze pokazali to w zwolnionym tempie to juz w ogole byloby super! A tak bylo tylko bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować