Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

Prince of Persia 4

1197 postów w tym temacie

Ja tam nie uważam że gra jest średnia czy też najgorsza z całej serii,po prostu jest inna - brakuje trochę pułapek,walki z większą grupa przeciwników i może bardziej rozbudowanej strony platformowej ( chodzi mi o jakąś wspinaczkę z dołu na górę i na odwrót ) ale sama gra,jej styl i fabuła są jak dla mnie niezłe,czuć tu ten klimat - porównując do najnowszej odsłony przygód PoPa : mamy pułapki,platformowość,walkę z wieloma przeciwnikami i nowe patenty ( jak zamrażanie wody ) i niby gra się fajnie i przyjemnie ale ... grze brakuje duszy,wszystko jest jakieś takie ... płaskie,sztuczne - pod tym względem PoP 2008 wygrywa - ciekawszy bohater,ciekawsza historia,grafika,świat przedstawiony + oryginalne zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Steamie jest promocja na gry Ubisoftu w tym na Princa .Można kupić za 20 zł , czas sobie przypomnieć tą wspaniałą grę .Myślicie że Ubi powróci do tej serii a dokładniej do tego typu przygód . Zapomniane Piaski sprzedały się słabo więc ewentualna przyszła gra mogła by być kontynuacją części z 2008 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę odświeżając temat. Wie ktoś co trzeba tu zrobić bo się głowie już tu od paru godzin i mnie szlak trafia :P Etap Podniebne schody. Screen mówi wszystko

20120108214048

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 21:44, Harrolfo napisał:

Hmm, chyba skoczyć na przeciwległą ścianę (może ze wsparciem Eliki) i zsuwać się za pomocą
rękawicy.

Odpada wypróbowane im niżej zjeżdżamy Elika nas potem wciąga, szukałem innej drogi i niestety nie ma, jedynie wyjście to teleport, ale inaczej nie zbiorę ziaren światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, dlaczego ta gra dostała w CD-Action ocenę 9+/10 i otrzymała miano prawie idealnej. No ludzie, to jest Prince Of Persia, czy jakiś Rayman?! Mam już za sobą 4 godziny grania i wygląda to tak: bieganie, skakanie, wspinanie się po ścianach i zbieranie świecących kuleczek + raz na 30 minut walka z jakimś potworkiem, którego pokonuje się w 2 minuty. Na dodatek liczba kombosów jest po prostu żałosna. Atak mieczem wyglądający za każdym razem tak samo, podrzucanie przeciwnika rękawicą i skoki. Jedyne, co mi się podoba to ładne animacje, grafika i polskie głosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 11:21, Foost napisał:

Nie rozumiem, dlaczego ta gra dostała w CD-Action ocenę 9+/10 i otrzymała miano prawie
idealnej.

Ocena na wyrost, według mnie PoP zasługuje tak na 6,5 albo 7.

Dnia 20.01.2012 o 11:21, Foost napisał:

No ludzie, to jest Prince Of Persia, czy jakiś Rayman?!

E? A jakie to gatunki? No, tak, PLATFORMÓWKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 15:36, Renzov napisał:

Już po problemie. To był jakiś błąd. Wyłączyłem gre i włączyłem i od razu udało mi się
go zrzucic w przepaść. Sorry za zamieszanie i dzięki za szybkę reakcję.r Pozdrawiam.


No właśnie, jak w końcu pokonałeś tego cholernego Warriora? Ilekroć doprowadzam go na krawędź i włącza się QTE, to zawsze je przegrywam. Rozumiem, że trzeba poświęcić myszkę, by wygrać? :P

EDIT: Nieważne, właśnie mi pykło i w końcu się udało. Nawet myszka przeżyła. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 11:21, Foost napisał:

Nie rozumiem, dlaczego ta gra dostała w CD-Action ocenę 9+/10 i otrzymała miano prawie
idealnej. No ludzie, to jest Prince Of Persia, czy jakiś Rayman?! Mam już za sobą 4 godziny
grania i wygląda to tak: bieganie, skakanie, wspinanie się po ścianach i zbieranie świecących
kuleczek + raz na 30 minut walka z jakimś potworkiem, którego pokonuje się w 2 minuty.
Na dodatek liczba kombosów jest po prostu żałosna. Atak mieczem wyglądający za każdym
razem tak samo, podrzucanie przeciwnika rękawicą i skoki. Jedyne, co mi się podoba to
ładne animacje, grafika i polskie głosy.


Dostała taką ocenę, ponieważ taką dał jej redaktor. Czy to takie trudne? Sam bym jej tyle dał, no może bez plusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 11:21, Foost napisał:

/cut

Ten prince to nie jest zła gra. Jest to świetna baśń z pięknym zakończeniem (niestety bez kontynujacji) która faktycznie załuguje na tytuł PoP (nie to co Forgotten Sands). Oczywiście też zarzucam jej za duży backtracking i to że jest zbyt prosta(alo inaczej, kompletnien ie ma poziomu trudności). Jendak ta część miała być taką bajką, miała cieszyć historią, pęknem grafiki i cieszyć gameplayem. Gra na miarę starej trylogii niestty już pewnie się nie pojawi(i dobrze) więc należy uhonorować stare części i przynajmniej cieszyć się że wogle powstają takie gry (czy mi się tylko zdaje czy ostatnio gatunek to na przemian fps/rpg z wyścigowymi ? Co z klasycznymi turówkami, rts''ami któych jest jak na lekarstwo czy platformówkami?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma tylko jedna wade: ta CHOLERNA zagadke ze zbiornikami z corruptionem bodajze w ogrodach :(. To ten sam glupi moment jak walka z Namirem w nowym Deusie i jedyna rzecz, ktora przeszedlem dopiero z solucja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Tak się tylko pragnę upewnić. By móc odpalić Epilogue na PS3, trzeba mieć angielską wersję (tam jeszcze w sklepie z DLC podają kod płyty).
Rozumiem, że z PSN-ową wersją powinien tym bardziej ruszyć (akurat promocja jest, to myślę dorwać podstawkę)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować