Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

Prince of Persia 4

1197 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2006 o 16:32, Eaville napisał:

Poza tym chciał bym żeby
w Prince of Persia 4 była lepsza grafika, fizyka, wielkie bitwy z udziałem kilkuset jednostek,
możliwość współpracy z innymi postaciami i trybu multiplayer


Kilkaset jednostek? Po co? Zrobilby sie z tego jakis durny hack''n''slash. Nie chodzi tutaj o ilosc krwi, ale o finezje przy jej "upuszczaniu". ;) I nie rozumeim ejszcze, co Ci nie pasuje z fizyka w tej grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 16:32, Eaville napisał:

Mi się wydaje że w czwartej części Prince of Persia będziemy grać synem/wnukiem/księciem Persji
i naszym zadaniem będzie odzyskać tron lub że wcielimy się w żołnierza perskiego który stanie
się księciem/królem Persji albo wcielimy się w syna/wnuka księcia Persji z poprzednich część
Prince of Persia i będziemy musieli dostać się z powrotem na tron.Poza tym chciał bym żeby
w Prince of Persia 4 była lepsza grafika, fizyka, wielkie bitwy z udziałem kilkuset jednostek,
możliwość współpracy z innymi postaciami i trybu multiplayer

... , żeby gra wykorzystywałą kartę Aiseek i system PhysiX i żeby książę mógł wyść przez monitor do pokoju i zatańczyć makarenę. :P Nie lepiej poczekać na jakieś oficjalne wieści z ubi, albo przynajmniej na następny przeciek? Takie gdybanie w pewnym momencie robi sie po prostu... no głupie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W/g mnie powinni stworzyć kolejną, godną księcia opowieść. Nie uważacie, że temat piasków i uciekającego przed przeznaczeniem prince''a jest już wyświechtany? Myślę, że powinna być zupełnie nowa historia, zaskakująca, wciągająca i z zacnym księciem w roli głównej. Bo przecież bez niego nie nazywalibyśmy już tego "PoP" ma racje?:>
Wierze w Ubi i czekam na PoPa jako wiernmy fan:) (na Altaira tez oczywiscie sie czaje:P)

PZDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 17:23, Amphibian napisał:

W/g mnie powinni stworzyć kolejną, godną księcia opowieść. Nie uważacie, że temat piasków i
uciekającego przed przeznaczeniem prince''a jest już wyświechtany? Myślę, że powinna być zupełnie
nowa historia, zaskakująca, wciągająca i z zacnym księciem w roli głównej. Bo przecież bez
niego nie nazywalibyśmy już tego "PoP" ma racje?:>
Wierze w Ubi i czekam na PoPa jako wiernmy fan:) (na Altaira tez oczywiscie sie czaje:P)

PZDR.

Akurat z zapowiedzi wynieka że piasków czasu w PoP4 nie będzie. Zacznie się nowa opowieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w nowej części oprócz jakiś nowatorskich, fajnych rzeczy powinien się znaleźć świetny multiplayer! Choć sam nie wiem jak mógłby on wyglądać ;-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 17:47, donaan napisał:

Ale pop zawsze charakteryzował się z czegoś magicznego, mistycznego, ciekaw jestem co będzie
w pop 4 :)

I liczę na to, że i tym razem oczarują nas czymś nowym, magicznym.
W SoT narzekali na zbyt grzecznego księcia itp., ale to właśnie ta część pasuje najbardziej do kultury perskiej (arabskiej, jak chcecie) :) Takie baśnie tysiąca i jednej nocy. Chociaż osobiście do gustu najbardziej mi przypadł Prince z WW i mroczny z T2T (chociaż na swoim kompie nie grałem jeszcze, bo nie mam trojeczki, ale potaniała to podskocze do sklepu i mam zamiar przejść^^).
A Prince z PoP 3D wyglądał jak jakaś arabska dziwka (lafirynda^^).

Najbardziej zagrywałem się w PoP2 (matko ile razy się level powtarzało:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 17:54, 4YoU napisał:

Moim zdaniem w nowej części oprócz jakiś nowatorskich, fajnych rzeczy powinien się znaleźć
świetny multiplayer! Choć sam nie wiem jak mógłby on wyglądać ;-D.

Przydał by sie co-op wyobraź sobie idzie prince i rozwala przeciwnikowi łeb a jego przyjaciel wbija drugiemu sztylet/miecz w plecy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 18:51, darth 16 napisał:

> świetny multiplayer! Choć sam nie wiem jak mógłby on wyglądać ;-D.
Przydał by sie co-op wyobraź sobie idzie prince i rozwala przeciwnikowi łeb a jego przyjaciel
wbija drugiemu sztylet/miecz w plecy :D

Albo ty lapiesz przeciwnika za leb, wyginasz go do tylu, a twoj kupmel wbija mu sztylet w gardlo. Co-op jak w Splinterze 3. Mozna sie podsadzac itp. fajna sprawa by byla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 18:51, darth 16 napisał:

> Moim zdaniem w nowej części oprócz jakiś nowatorskich, fajnych rzeczy powinien się znaleźć

> świetny multiplayer! Choć sam nie wiem jak mógłby on wyglądać ;-D.
Przydał by sie co-op wyobraź sobie idzie prince i rozwala przeciwnikowi łeb a jego przyjaciel
wbija drugiemu sztylet/miecz w plecy :D

By się zrobił multiplayer z splinter cella ^^, jestem ciekaw jaką teraz historie wymyśła......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuszałem ze 3 to ostatnia część a jak by mniała wyjść 4 to chyba inna hisoria a są już jakieś informacje może screeny z beta czy coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 19:29, donaan napisał:

By się zrobił multiplayer z splinter cella ^^, jestem ciekaw jaką teraz historie wymyśła......


No o takim CO-OPie mówie:))
Np. czterech graczy na wielkiej mapie ściśle ze sobą współpracujących.

W Splinterze to się sprawdziło, ale to tylko dla fanów gatunku, nie było szybkiej akcji (no może czasami) itp.
Komuś może taki tryb może się nie spodobać. I dla tych stworzyć Survivala:)))
Albo taki fajny tryb w Jedi Academy był jak Siege. Coś nowatorskiego, a zarazem zróżnicowanego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 19:34, smigolx napisał:

słuszałem ze 3 to ostatnia część a jak by mniała wyjść 4 to chyba inna hisoria a są już jakieś
informacje może screeny z beta czy coś ?

Ile razy to trzeba powtarzać wszelkie informacje od ubi mówią że w Prince of Persia 4(tytuł tymczasowy) nie będzie piasków czasy tamta trylogia jest już zamknięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 10:23, Glaeken I napisał:

Jeżeli to rzeczywiście byłoby inne to może jeszcze...
Ale nie byłbym specjalnie zachwycony gdyby była to powtórka z rozrywki. I tak PoP:WW rządzi
=]


no lepszy od trójki niestety mniałem warrior within za krótko i doszedłem blisko teraz poluje na jego remake na psp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cóż, jak dla mnie już POP bez piasków to tylko jedna z wielu zręcznościowych gier (choć dobrze wykonanych :D) miejmy nadzieję że będzie chociaż namiastka piasków ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 10:32, smigolx napisał:

> Jeżeli to rzeczywiście byłoby inne to może jeszcze...
> Ale nie byłbym specjalnie zachwycony gdyby była to powtórka z rozrywki. I tak PoP:WW rządzi

> =]

no lepszy od trójki niestety mniałem warrior within za krótko i doszedłem blisko teraz poluje
na jego remake na psp


sory za wcięcie nie w ten temat ale smiglox zadaj pytanie w temacie "quiz prince of persia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować