Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

Prince of Persia 4

1197 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2009 o 19:25, Śniech napisał:

A to są jakieś dwie różne wersje kolekcjonerskie?
Trzeba było mówić tydzień temu to bym na cenedze zamówił POPa... :-)


Nie było EK popa. Był tylko preorder Pack. W emiku Ubi zrobiło jako preorder artbooka. U nas na sklepie było czarne pudełko z dodatkową płytą, komiksem i kodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 19:28, balduran2 napisał:

Ile średnio czasu zajmuje przejścia całej gry?

Mi zajęło 16h.

Robak:
Do tego dwa stroje dla Eliki - Jade z Beyond G&E i Farah z Piasków. Jeśli masz konsolę, to trzecich strojów na razie nie dostaniech. Natomiast na piecu się odkrywa prototypowe bodaj przez zebranie wszystkich ziaren światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skin Altaira a gry Assassins Creed - w menu wyboru skinów wpisz kod 13372805
prototypowy skin Księcia i Eliki - musisz zebrać wszystkie 1001 ziaren światła
skiny z gry PoP:Piaski Czasu - w menu wyboru skinów wpisz kod 52585854
skin Jade z gry Beyond Good & Evil - musisz ukończyć grę

to według poradnika,ale mnie osobiście nie bawią takie pierdopły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Dnia 15.01.2009 o 07:23, Wojman napisał:

Dostalem dwa pudelka. W jednym byla gra oraz instrukcja, w drugim byly dodatki. Szkoda
w sumie, bo zestaw mmoim zdaniem prezentowalby sie lepiej, gdyby wszystko bylo zapakowane
do tego fajnego pudelka z magnesem.

No fakt, też bym tak chciał, ale i tak nie jest źle. No i świetnie się prezentuje na półce.

Dnia 15.01.2009 o 07:23, Wojman napisał:

A sama gra bardzo wciaga. Gdyby nie to, ze zdawalem sobie sprawe, ze na rano mam do pracy
to pewnie bym nocke zarwal. Ale co sie odwlecze...

Zgadzam się. Gra jest jak dla mnie rewelacyjna, a zaznaczam, że nie lubię gier zręcznościowych/platformowych (wyjątek to właśnie nowy PoP i Assassin''s Creed). Według mnie nawet ta cała... monotonia (?) jest w tej grze zaletą. Dzięki temu gra świetnie relaksuje,odpręża. Nic gracza nie pospiesza, nie ma żadnych sieczek, ekran wczytywania nie wybija z rytmu.Wystarczy wybrać dla siebie odpowiednie tempo,rytm i "zanurzyć" się w klimacie gry.
A od strony technicznej ta gra to po prostu cudo - grafika śliczna, super optymalizacja, zero jakichkolwiek ekranów doczytywań. Ubi wspięło się na wyżyny.
PS.No i dobrze, że Ubi przełożył premierę w Polsce. Będzie chociaż w co grać na ferie, bo jak na razie nic ciekawego (dla mnie) chyba nie wyjdzie.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem przy końcu gry,zostały mi dwie plansze/ / tereny?/ - jestem przy tych durnych ogrodach i nawet z poradnikiem nie mogę przez to,przebrnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 00:25, lis 23 napisał:

Ja już jestem przy końcu gry,zostały mi dwie plansze/ / tereny?/ - jestem przy tych durnych
ogrodach i nawet z poradnikiem nie mogę przez to,przebrnąć.

Chodzi Ci o doprowadzanie wody do tych sadzawek? Mi osobiście zrobienie jednej i drugiej zajęło ~10min : P. Trzeba ruszyć głową.

Siedząc od ~22:00 to momentu kiedy piszę tego posta właśnie ukończyłem Prince of Persia. Zmęczenie i chęć snu dawała się we znaki już od jakiejś 1:00-2:00. Nowy PoP tak mnie wciągnął, że musiałem go przejść i poznać zakończenie, o którym to tak dużo czytałem w recenzjach itp. Oczywiście bez spojlerów. Powiem jedno - miazga. Dawno już nie grałem w tak dobrą grę, która tak mnie wciągnęła i zaskoczyła. Nie mogę się już doczekać ...

Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe co za fizol. Nie no widać że fan mi by tyle się nie chciało siedzieć i grać nawet jeżeli byłaby by to nie wiadomo jaka gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 08:49, Coxsik napisał:

Hehe co za fizol. Nie no widać że fan mi by tyle się nie chciało siedzieć i grać nawet
jeżeli byłaby by to nie wiadomo jaka gra.

Opłacało się :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam pytanie: Czy ktoś z Was może wie coś na temat wyników sprzedaży Prince of Persia w wersji PC?
Czy Ubi jest zadowolone, czy może nie?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na taką informację trzeba będzie jeszcze moim zdaniem poczekać dłużej. Dlaczego pytasz? Niech zgadnę. Martwisz się, że jeżeli będą złe to nie zrobią kontynuacji? :>


Spoiler

Za co bym ich chyba zabił


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 22:27, Damianuss1 napisał:

Na taką informację trzeba będzie jeszcze moim zdaniem poczekać dłużej. Dlaczego pytasz?
Niech zgadnę. Martwisz się, że jeżeli będą złe to nie zrobią kontynuacji? :>

No i nie zgadłeś :(
Trochę się martwię, że jak nowy PoP PC się źle sprzeda to w kolejnej części będą takie zabezpieczenia, że wszystkim "kopara opadnie" i "powyskakujemy z butów".
Obecna sytuacja bardzo mi odpowiada, nic mi nie chociaż buczy w napędzie. No i jeszcze do tego dochodzi fakt, że nie mam na neta na kompie do gier, więc jeśli gra ma jakieś zabezpieczenia wymagające połączenia z internetem to muszę się z nią pożegnać i kupuję inną.

Dnia 16.01.2009 o 22:27, Damianuss1 napisał:

Martwisz się, że jeżeli będą złe to nie zrobią kontynuacji?.

Nie. A poza tym Ubi już zapowiedziało, że to będzie trylogia. Nie jestem fanem serii PoP. Najnowsza część jest jedyną w jaką grałem. A kupiłem ją tylko dlatego.... uwaga.... że nie miała zabezpieczeń i chciałem wesprzeć tą akcję Ubi - "Zobaczymy jak bardzo gracze są prawdomówni". No i się okazało, że gra jest rewelacyjna.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również się cieszę, że gra nie ma zabezpieczeń i nie muszę się z niczym mordować. Świetna gra, brak zabezpieczeń, brak błędów utrudniających rozgrywkę. Ideał :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam jedno pytanie: Mam chrapkę na tą grę. Chce ją kupić, ale troche się boję, że nie zrozumie wątku fabularnego (nie grałem w poprzednie częsci). Czy wątek z dawnych częsci jest połaczony i zupełnie inna fabuła jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 23:08, Arisovo 14 napisał:

mam jedno pytanie: Mam chrapkę na tą grę. Chce ją kupić, ale troche się boję, że nie
zrozumie wątku fabularnego (nie grałem w poprzednie częsci). Czy wątek z dawnych częsci
jest połaczony i zupełnie inna fabuła jest?


Nie, nie jest w żaden sposób powiązana, to całkiem nowa seria z porywającą fabułą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 23:08, Arisovo 14 napisał:

mam jedno pytanie: Mam chrapkę na tą grę. Chce ją kupić, ale troche się boję, że nie
zrozumie wątku fabularnego (nie grałem w poprzednie częsci). Czy wątek z dawnych częsci
jest połaczony i zupełnie inna fabuła jest?

Poprzednia trylogia nie ma nic wspólnego z nową odsłoną Prince of Persia : ). Bierz spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą układanką która sie znajduje w w tym dolnym kółeczku dziedziny konkubiny. Chodzi mi o tą układankę co trzeba poprzestawiac te odpływy, aby zbiorniki napełniły się i dały dostęp do platwormy ze mocą (bodajże skrzydła kogośtam ozmada chyba). To po lewej zrobiłem, ale po prawej już nie mogę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Dnia 16.01.2009 o 23:08, Arisovo 14 napisał:

mam jedno pytanie: Mam chrapkę na tą grę. Chce ją kupić, ale troche się boję, że nie
zrozumie wątku fabularnego (nie grałem w poprzednie częsci). Czy wątek z dawnych częsci
jest połaczony i zupełnie inna fabuła jest?

Kupuj bez zastanowienia. Ja też nie grałem w poprzednie części i wcale to nie przeszkadza. Gra jest rewelacyjna.
Naprawdę warto ją kupić.
Damianuss1
Twój avatar jest z pre-oreder packa?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś kiedy nowy PoP zmieni status w sklepie gramu z pre-ordera na zwykły? Chciałbym kupić go razem z inną grą, ale z dostępną normalnie nie da rady... :( A "Planowana wysyłka" PoP była wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować