Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

Prince of Persia 4

1197 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2009 o 11:56, Piotrek K. napisał:

Nom, choc szkoda, ze nie pokazano ujecia jak

Spoiler

ksiaze kladzie Elike na grobowcu matki.
Tylko od razu ''pyk'' i juz lezy. A jakby jeszcze pokazali to w zwolnionym tempie to
juz w ogole byloby super! A tak bylo tylko bardzo dobrze.




Spoiler

Jak to nie jest pokazane? Książe podchodzi z Eliką do grobowca i kładzie ją powoli na nim, przytrzymuje jej jeszcze plecy żeby nie walnęła głową o ten grobowiec :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 12:43, Kalejdoskop86 napisał:

Czy to prawda, że w PoP4 jest skiepszczone sterowanie myszką i klawiaturą? :/

Nie, co nie zmienia faktu, że na padzie gra się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 12:48, krl.krl napisał:

Nie, co nie zmienia faktu, że na padzie gra się lepiej.

Wiadomo, ale czy sterowanie w PoP4 jest równie intuicyjne i wygodne jak na myszce i klawiaturze, co w poprzednich częściach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 12:51, Kalejdoskop86 napisał:

Wiadomo, ale czy sterowanie w PoP4 jest równie intuicyjne i wygodne jak na myszce i klawiaturze,
co w poprzednich częściach?

Grało mi się tak samo dobrze jak w poprzednich częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 12:51, Kalejdoskop86 napisał:

> Nie, co nie zmienia faktu, że na padzie gra się lepiej.
Wiadomo, ale czy sterowanie w PoP4 jest równie intuicyjne i wygodne jak na myszce i klawiaturze,
co w poprzednich częściach?


Tak, jest intuicyjne. Żadnych niespodzianek, wszystkie klawisze używane podczas gry są obok siebie
E- Elika
R- rękawica
spacja- tradycyjnie skok/unik/atak akrobatyczny

Powiadam- żadnych problemów nie ma, gra się przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Nie ma możliwości aby ożywić Elikę i pozostawić świat piękny. Dlatego właśnie czekamy na następną część tej świetnie zapowiadającej się trylogii : ).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 12:43, Kalejdoskop86 napisał:

Czy to prawda, że w PoP4 jest skiepszczone sterowanie myszką i klawiaturą? :/


Ja nowego PoPa przeszedłem na klawiaturze i myszce,czego w poprzednich częściach bym nie dokonał - sterowanie jest bardzo dobre,przyczepilbym się,tylko do pracy kamery podczas walk / czasami jest ona na suficie,za filarem,itp /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 13:51, lis 23 napisał:

Ja nowego PoPa przeszedłem na klawiaturze i myszce,czego w poprzednich częściach bym
nie dokonał - sterowanie jest bardzo dobre,przyczepilbym się,tylko do pracy kamery podczas
walk / czasami jest ona na suficie,za filarem,itp /.

Ja tam Duszę Wojownika przeszedłem z myszką i klawiaturą i było bardzo ok. Co do czwartej części PoP to ja słyszałem inaczej co do kamery. Podobno jej praca jest bardzo dobrze zrobiona. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praca kamery jest zrobiona bardzo dobrze i nie ma z nią większych problemów, ale zdarzają się buraczki. Mi osobiście kilka razy kamera nie dopasowała się przez chwilę podczas walki z bosami. Na przykład walka z taką Konkubiną. Czasami kamera tak się oddalała, że widziałem tylko sufit, który znajdował się piętro wyżej. Co do sterowania to moim zdaniem jest ono bardzo proste i intuicyjne, co dodatkowo potęguje to, że nowy PoP jest prostszy niż poprzednie części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra skończyła się w taki sposób, że najchętniej fabuły kolejnej części nie łączyłbym z tą.

Spoiler

Ksiażę niesie na rękach ukochaną (no chyba nie ma wątpliwości;) pokazując, że bez niej nawet nie wiadomo jak piękny świat nie jest mu potrzebny. Świetne jest to, że od momentu śmierci Eliki w grze pada tylko jedna linia dialogowa (nie liczac szeptów). Gracz ma czas wszystko przemyśleć i niszczyć drzewa z nieukrywanym smutkiem i nadzieją. Ja dopowiedziałem sobie zakończenie od razu- zarówno Książę, jak i Elika ostatecznie zginęli. Nienawiść Ahrimana była do niej zbyt wielka, żeby ten dał sie udobruchać uwolnieniem.

PS- przeszkadzał mi szyderczy uśmieszek na twarzy Księcia, gdy nioslem martwą Elikę. Porządnie wybił mnie ze stanu otępienia. Mógł chociaz głowę opuścić, cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 13:39, Damianuss1 napisał:

Spoiler

Nie ma możliwości aby ożywić Elikę i pozostawić świat piękny. Dlatego właśnie czekamy
na następną część tej świetnie zapowiadającej się trylogii : ).



Spoiler


Ehh, pierdzielony Ozmad... poszedł sobie w cholerę i nic go nie interesuje, nawet jego własny brat który wyszedł z więzienia i postanowił zniszczyc świat, a z ludu który postawił na jego straży zostały ~2 osoby... Jakby nie mógł pod koniec ożywic Eliki... Myślę, że w drugiej części będzie starcie tego rodzeństwa. BTW kiedy wychodzi następna częśc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh dobre pytanie : P, ale chyba jeszcze na nie za wcześnie. Szacuję, że będzie to początek 2010 lub 2009, ale to tylko moje przewidywania. Ma ktoś pożyczyć machinę czasu lub coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 13:58, Damianuss1 napisał:

Praca kamery jest zrobiona bardzo dobrze i nie ma z nią większych problemów, ale zdarzają
się buraczki. Mi osobiście kilka razy kamera nie dopasowała się przez chwilę podczas
walki z bosami. Na przykład walka z taką Konkubiną. Czasami kamera tak się oddalała,
że widziałem tylko sufit, który znajdował się piętro wyżej.


Dokładnie to miałem na myśli.

Co do sterowania to moim

Dnia 18.01.2009 o 13:58, Damianuss1 napisał:

zdaniem jest ono bardzo proste i intuicyjne, co dodatkowo potęguje to, że nowy PoP jest
prostszy niż poprzednie części.


Mnie sterowanie w poprzednich odsłonach / nawet przy pomocy pada / strasznie wnerwiało...dwóch tronów nie mogłem już zdzierżyć i nie ukończyłem gry,to gra nie na moje nerwy ..

Co do kontynuacji to poprzednia trylogia wychodzila,chyba w rocznymodstępie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki znacie najlepsze combo? Bo ja wyczaiłem takie cuś:

2x magia, atak akrobatyczny, 2x magia, rękawica, atak akrobatyczny, magia i miecz- wg. mnie jest to najlepsze combo ale mogę się mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myszka+ klawiatura IMHO lepsze od pada. Gram w wersję na PC i specjalnie dla tej gry kupiłem Logitecha Rumblepada 2, i myszka jest lepsza gdyż za zmianą kierunku automatycznie następuje zmiana kamery, a na padzie trzeba sobie głowę zawracać drugim "grzybkiem" sory, ale nie mam 3 kciuków ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 12:43, Kalejdoskop86 napisał:

Czy to prawda, że w PoP4 jest skiepszczone sterowanie myszką i klawiaturą? :/


Nie wiem gdzie takie bzdury slyszales. W Prince of Persia sterowanie myszką i klawiaturą jest bardzo intuicyjne i wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 17:32, Wojman napisał:

Nie wiem gdzie takie bzdury slyszales. W Prince of Persia sterowanie myszką i klawiaturą
jest bardzo intuicyjne i wygodne.

Na GOLu tak pisali w recenzji... :/
Zasmuciło mnie to, bo sterowanie w PoP: WW było bardzo intuicyjne, wygodne i w ogóle super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 17:34, Kalejdoskop86 napisał:

Na GOLu tak pisali w recenzji... :/


A czytam te recenzje na GOLu. Bardzo "profesjonalna" jest ona musze przyznac, na przyklad mozemy sie dowiedziec, ze Maciej Zakościelny podłożył głos pod księcia i Elikę. Ciekawe, nie ma co.

Dnia 18.01.2009 o 17:34, Kalejdoskop86 napisał:

Zasmuciło mnie to, bo sterowanie w PoP: WW było bardzo intuicyjne, wygodne i w ogóle
super.


Sterowanie jak wspomnialem w poprzednim poscie jest bardzo wygodne i intuicyjne. Niestety w recenzji na GOLu bzdury pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować