Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

Prince of Persia 4

1197 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2009 o 21:10, lis 23 napisał:

A czy wam też po włączeniu AA postacie świeciły,jak żarówki?

AC chyba. No jak wzieło się orli wzrok to świecą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm .... ja grałem na ustawieniach: 1280x1024,jakość grafiki - wysoka,tekstury wysokiej rozdzielczości i jeśli włączyłem antyaliasing / 2x,4x lub 8x /,to postacie strasznie świeciły ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Dnia 18.01.2009 o 16:26, Buhahahahaha napisał:

Jaki znacie najlepsze combo? Bo ja wyczaiłem takie cuś:
2x magia, atak akrobatyczny, 2x magia, rękawica, atak akrobatyczny, magia i miecz- wg.
mnie jest to najlepsze combo ale mogę się mylic

No i chyba się mylisz, ale dokładnie nie wiem.
Moje najlepsze "kombo" (podam 2) to:
1). 3xMiecz+1xMagia+1xMiecz+1xMagia-1xRękawica+1xMagia+1xMiecz+1xMagia+1xAtak akrobatyczny
+ 1xMagia +1xMiecz (lub 1xMagia)

2). 1xAtak akrobatyczny+1xMagia+1xMiecz+1xMagia+1xRękawica+1xAtak Akrobatyczny+1xMagia
+1xMiecz (lub1xMiecz lub 1xRękawica - zakończenie kombinacji to dowolny cios)


Pierwsze "kombo" jest po prostu ekstra, ale potrzebny jest dosyć duży obszar. Od połowy "areny" nie warto zaczynać tej kombinacji.
Ta druga kombinacja może i jest trochę krótka ale wiele razy uratowała mojej postaci tyłek xD

lis 23
Ja gram na wszystkich ustawieniach max. w rozdzielczości 1280x1024 (komp w podpisie) i niczego podobnego nie zauważyłem

rafekx 12
Dzięki
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miecz (3), Elika, miecz, Elika, skok, Elika, miecz, Elika, rękawica, skok, Elika, miecz - najdłuższe kombo jakie da się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 23:09, lis 23 napisał:

U mnie wygląda to,tak:

Hehe, może płyte masz z Chernobyla, albo co:D A tak na serio, weź pogrzeb, zmień detale na średnie/niskie, zobacz czy to tak samo działa. Ale to nic złego...chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 23:11, Arisovo 14 napisał:

> U mnie wygląda to,tak:
>
Hehe, może płyte masz z Chernobyla, albo co:D A tak na serio, weź pogrzeb, zmień detale
na średnie/niskie, zobacz czy to tak samo działa. Ale to nic złego...chyba?


Mój komp,to: płyta ASUS M3A78-EH,procesor AMD Phenom X3 8650 2,3 Ghz,4 GB RAM,grafika ATI Radeon HD 4870

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2009 o 23:16, lis 23 napisał:

Mój komp,to: płyta ASUS M3A78-EH,procesor AMD Phenom X3 8650 2,3 Ghz,4 GB RAM,grafika
ATI Radeon HD 4870

Hmmm ATI, miałem coś podobnego w AC po tym jak zmieniałem ustawienia żeby Fallout 3 dobrze chodził. Zmieniałeś coś w ustawieniach (w CCC?), jak nie zmieniałeś to pogrzeb w zakładce 3D ...
Sam posiadam 4870 więc musi działać (ew zmiana sterów, ale najpierw pobaw się ustawieniami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o ustawienia w grze,czy w ATI Catalyst control center?
Co do AC to nie wiem jak się sprawuje na tym kompie,bo grałem jeszcze na poprzednim,ale też na Radeonie - X1900 XT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Dnia 18.01.2009 o 23:03, jendrek1988 napisał:

hehe, co wy nawymyślaliście?

Nie my, ino twórcy.
>ja nie potrafię aż takich długich porobić... działa to?
Jakby nie działało to byśmy nie pisali xP

Dnia 18.01.2009 o 23:03, jendrek1988 napisał:

Bo mi sekwencję szybko przerywa strasznie...

Pewnie za szybko i/lub za często klikasz. Może też wciskasz nie te klawisze, które akurat mogą kontynuować sekwencję?
Jak nie potrafisz łączyć ciosów w długie sekwencje to polecam napisać sobie na kartce w jakiej kolejności, jaki przycisk nacisnąć (ja tak na początku zrobiłem) i podpatrywać w trakcie walki. Wtedy szybko zapamiętasz najlepsze kombinacje.
No i ważne jest także dobre przypisanie klawiszy. Przynajmniej ja wolałem sobie zmienić, bo to domyślne jest trochę ....dziwne?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezuuu... ziarenka światła zbierałem 2,5 godziny. W koncu postanowiłem wyłączyć. Co pomyślałem- zrobiłem, jakoś tak mnie zamroczylo że nie zapisałem. I przepadło :}

Wniosek- jeszcze rzadziej tego quick-save''a nie mgoli zrobić?! :[ Muszę ochłonąć...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i niepotrzebnie się bawiłem w catalyscie - nie znam się na tym i coś pomieszałem...co prawda postaci już nie świecą,ale teraz obraz w menu gry lata i miga w poziomie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 23:47, lis 23 napisał:

No i niepotrzebnie się bawiłem w catalyscie - nie znam się na tym i coś pomieszałem...co
prawda postaci już nie świecą,ale teraz obraz w menu gry lata i miga w poziomie ...

zawsze możesz przywrócić domyślne a jak ci lata i śmiga to może włącz wszystkie opcje (np vertycal sync)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 00:01, Sand Wraith napisał:

> No i niepotrzebnie się bawiłem w catalyscie - nie znam się na tym i coś pomieszałem...co

> prawda postaci już nie świecą,ale teraz obraz w menu gry lata i miga w poziomie
...
zawsze możesz przywrócić domyślne a jak ci lata i śmiga to może włącz wszystkie opcje
(np vertycal sync)


Nie znam się na tym,catalyst mam po angielsku ... ale odpalilem far cry 2 i chodzi ok,tylko z tym princem jest coś,nie tak ...
Wgram jeszcze stery 8.12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2009 o 00:10, lis 23 napisał:

Wgram jeszcze stery 8.12.


Miałem 8.12 i nie polecam, straszne jajca miałem z nimi na kompie, obecnie siedzę na 8.10, a jak chcesz mieć domyślne to wchodzisz na 3d (albo gdziekolwiek gdzie namieszałeś) i tam w ramce jest podstawowy/OK/Zastosuj/Odzuć/Ustawienia domyślne (przetłumacz se na angielski ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... To było żartem pisane :P Znaczy, nie w stylu "ludzie, wy głupi jesteście", tylko "hey! folks! what are you talking about?" czyli... miło :) Za radę - dzięki. Skorzystam :) Szkoda, że teraz rzadko są walki, no i szybko się pokonuje przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 00:55, jendrek1988 napisał:

:) Szkoda, że teraz rzadko są walki, no i szybko się pokonuje przeciwników.


Czy ja wiem... ja na razie nie odbieram tego negatywnie. Ale to się może jeszcze zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować