Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Chcemy kasy od cd-projekt w ramach przeprosin

48 postów w tym temacie

W ramach przeprosin w zamian za chaniebne niedotrzymanie terminu dostawy gry FM2006 domagam się aby wszystkim pokrzywdzonym firma CD-PROJEKT przynajmniej zwróciła na konto wirtualną kasę.Rozmawiałem z przedstwicielem firmy kurierskiej i nieopisanie paczek było powodem zwrotu części przesyłek z powrotem do firmy CD-PROJEKT.Przypominam że zapłaciliśmy za przesyłkę kurierską aby jak najszybciej dostać paczkę a nie oczekiwać po kilka dni.Zapłaciliśmy więc się domagamy , miłebędą równierz inne przeprosiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 15:36, spider88 napisał:

W ramach przeprosin w zamian za chaniebne niedotrzymanie terminu dostawy gry FM2006 domagam się aby wszystkim pokrzywdzonym
firma CD-PROJEKT przynajmniej zwróciła na konto wirtualną kasę.Rozmawiałem z przedstwicielem firmy kurierskiej i nieopisanie
paczek było powodem zwrotu części przesyłek z powrotem do firmy CD-PROJEKT.Przypominam że zapłaciliśmy za przesyłkę kurierską
aby jak najszybciej dostać paczkę a nie oczekiwać po kilka dni.Zapłaciliśmy więc się domagamy , miłebędą równierz inne przeprosiny


my ?
Ktoś jeszcze?
No cóż... jeżeli mówisz - tak jak było... To cdp powinna przeprosić - ale wpln?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 15:39, Valed napisał:

my ?
Ktoś jeszcze?
No cóż... jeżeli mówisz - tak jak było... To cdp powinna przeprosić
- ale wpln?


Sprawa została pozytywnie ząłatwiona to MY to też np Ja:P

Ale jak mówię dla mnie CDP naprawiło błąd. Brawa za szybką reakcję.

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszalem, że CDP się już tym ładnie zajęło.
Widać, że w sumie troszczą sięo klientów.
To im daje wielkiego Plusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się dostałem przeprosiny i zwrot kasy wirtualnej ,ale czy cd-projekt nie powinien na to sam wpaść?
Mimo wszystko czekam na grę i jestem zadowolony z przeprosin.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 09:16, spider88 napisał:

Udało się dostałem przeprosiny i zwrot kasy wirtualnej ,ale czy cd-projekt nie powinien na to sam wpaść?


lol a uwazasz ze firma rozeslala przeprosiny do klientow dzieki tobie? bo ty na to wpadles? no bez jaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 15:27, D2T napisał:

> Udało się dostałem przeprosiny i zwrot kasy wirtualnej ,ale czy cd-projekt nie powinien na to sam wpaść?

lol a uwazasz
ze firma rozeslala przeprosiny do klientow dzieki tobie? bo ty na to wpadles? no bez jaj...


Jakoś wcześniej było cichutko i milutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że temat wykonania Dungeon Siege II PL gdzieś zniknął. Tu słyszę, że sprawa OPÓŹNIENIA w dojściu paczki została szybko rozwiązana (myśle, że jest jakiś bonus jako przeprosiny).

Tymczasem wielu nabywców DS II wciąż nie może grać normalnie, choć obiecano nam łatkę. Więc jak to jest? Problem opóźnionej dostawy (co dla mnie nie jest jakąś tragedią) jest rozwiązywany od razu tymczasem sprzedawanie wadliwego towaru (bo JA bym to tak nazwał) spotyka się z minimalnym odzewem CDP.

O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 15:38, Dark Templar napisał:

Mi się wydaje, że temat wykonania Dungeon Siege II PL gdzieś zniknął. Tu słyszę, że sprawa OPÓŹNIENIA w dojściu paczki została
szybko rozwiązana (myśle, że jest jakiś bonus jako przeprosiny).

Tymczasem wielu nabywców DS II wciąż nie może grać normalnie,
choć obiecano nam łatkę. Więc jak to jest? Problem opóźnionej dostawy (co dla mnie nie jest jakąś tragedią) jest rozwiązywany
od razu tymczasem sprzedawanie wadliwego towaru (bo JA bym to tak nazwał) spotyka się z minimalnym odzewem CDP.

O co chodzi?


Walcz do upadłego o swoje a na pewno się opłaci.Jest jeszcze kwestia winy , po której stronie leży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zauważyć, że to wina kuriera, a nie CDP- w końcu CDP zapłacił za kurierską przesyłkę ale, że np: kurierowi się nie spieszyło to już inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walczcie ! Ja walczyłem :-) I otrzymałem wielkieee przeprosiny :D W formie dowolnej gry z Nowej Extra Klasyki za friko :-) Przesyłka tez darmowa. Ja se wybralem Transport Giant :D A przesyłka byla opozniona 5 dni :-)


p.S. Zamawiałem SWAT4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 15:49, Budyn napisał:

Chciałem zauważyć, że to wina kuriera, a nie CDP- w końcu CDP zapłacił za kurierską przesyłkę ale, że np: kurierowi się
nie spieszyło to już inna sprawa

W naszym przypadku było inaczej to CDP źle opisał paczki przynajmniej tak utrzymuje masterlink i coś w tym jest ponieważ wszystkie paczki wróciły do nadawcy z sortowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie żywię do CDP jakieś wielkiej urazy za DS II PL, ale trochę mi szkoda, bo jest to mój ulubiony dystrybutor i nie spodziewałem się po nim takiego spolszczenia gry, która nie jest jakąś tam chałą, a raczej jednym z głównych punktów ich planu wydawniczego na ten rok (głównie jeśli chodzi o gry RPG).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 15:27, D2T napisał:

> Udało się dostałem przeprosiny i zwrot kasy wirtualnej ,ale czy cd-projekt nie powinien na to sam wpaść?

lol a uwazasz
ze firma rozeslala przeprosiny do klientow dzieki tobie? bo ty na to wpadles? no bez jaj...


Albo zrobili to dzięki niemu (więc są czujni i czytają forum), albo zrobili to sami z siebie (więc są czujni i dbają o klientów). Jak dla mnie mają plusa w obu przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować