Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hiszpański World of Warcraft

55 postów w tym temacie

festin Ty poprostu jestes slepo zapatrzony na zachod.Dla Ciebie nic co polskie nie bedzie dobre.warcraft3 pl jest zrobiony bardzo dobrze no ale skad Ty masz miec o tym pojecie skoro to co polskie jest ble?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze uwaga do L33T kolego fascynato angielskiej wersji wszystkich gier jezyka polskiego nie znasz a za angielski sie bierzesz??I nie tlumacz sie ze jestes praca zmeczony bo ortow nic nie tlumaczy (tez wlasnie z pracy wrocilem)KIlka przykladow z twoich postow:bęndą,otwożyć,biuże moze wiec jednak wiecej poskich wersji gry tam bedziesz mogl popatrzec na poprawna ortografie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe widze ze 75 sebek dobrze tutaj rozdaje:). a co do tematu grania z ludzmi z calego swiata, byle nie z polski to tez zalezy sa ludzie i ludzie. Gra tez duzo dzieci w wowa wiec moze dlatego te mieszane uczucia co do grania z polakami, co nie zmienia faktu ze rzeczywiscie jestesmy dziwna rasa, mam na mysli ze zeby zagrac w grupie lub sie dogadac co do czegos konkretnego to jest ciezko ale to chyba wynika z samego systemu jaki przez dlugie lata istnial w naszym kraju....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ty jesteś ślepo nastawiony na Polskę. Powiedz mi czy grałeś chociaż w angielskiego WarCrafta jeśli można wiedzieć?
Jeśli chodzi o tłumaczenie gier to nie mam nic przeciwko. Chciałbym tylko, że by była możliwość zmiany na inny język. Jestem za to kompletnie przeciwny tłumaczeniu głosów w grze – ludzie pracujący przy ich nagrywaniu zazwyczaj robią to naprawdę świetnie. Kiedy gram sobie na przykład w DoW i słucham jak jakiś generał przemawia do swoich żołnierzy to zaraz potem mam ochotę krzyknąć „For Emperor!” i rzucić się w wir walki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze to i dobrze ze jest slepo nastawiony na polske wiecej takich ludzi i bedzie lepiej w kraju.:) W innych krajach tak wlasnie jest bronia swojego a nie tylko patrza na zachod. tam tez smierdzi hehe. Wole jednak gry spolszczone, chociaz dopiero nie dawno to odkrylem:)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a może wole angielski bo urodziłem sie w UK?? i co teraz? Przez 8 lat czytaj od małego mieszkałem tam a kolejne 13 mieszkam w tym pięknym kraju. więc bez przesady ok bo przesiadka z eng na pl jest trudna. Posłuchaj orginalnych ścieżek dźwiękowych np w NwN (szczególnie Aribeth) jak oddane zostały emocje a potem komentuj. I jak mam być szczery łatwiej idzie ustawić sie w party przypadkowo niż z całą (sic!) Polską gildią. Tak samo jak oglądasz film dubing jest podkładany przez jednego lektora co jest troche dziwne, bo przecież można chyba tak zrobić że kobieta podkłada pod kobiete a facet pod faceta? Język polski jest dosyć specyficzny a tendencja do spolszczania na siłe jest przerażająca. Rozumiem że nie rażą cie przekłady np. Duny Franka Herberta gdzie Sand-worm wg pana Łozinskiego to piaskal :/ Z polonizacji kocham Baldurs gate, pan Frączewski idealnie podkłada głos. Podoba mi sie że zaczyna sie wydawać gry w dwóch językach np Oblivion, ale tu też są problemy np z łatkami.

Ps. Sebek chyba ci alt nie działa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

---> L33T

W WoW''a gram i jestem w polskiej gildi i wypadow mamy minimum jeden dziennie, więć Twoja argumentacja dalej jest troche... no brak argumentow masz xD A na serwerze, na którym gram funkcjonują chyba 4 gidlie, które mają wykonane wszytkie instancje oprocz naxxramasu. To będzie Gaurds of Honor, Equlibrity, Maiori Cede i Bastion. I jescze sa moze ze dwie, ktore zaraz tez osigna taki status.

Polaków naprawde nie brak w WoW''ie czego przykladem moga byc gildie podane wyżej. U mnie jest cos poand 120 ludzi, z czego codziennnie wiecozrem spotkasz okolo 50.

PS: O kutwa, jak sie do dupy pisze posty zaraz po obudzeniu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

black-knight widzisz wychodzisz z blednego zalozenia ja kupilem w3 pl i jestem z niej zadowolony nie szukam czy znajde cos lepszego jest zrobione BARDZO DOBRZE I PO POLSKU wiec nie bede wydziwial jak niektorzy.Gdzie bys nie poszukal znajdziesz zawsze dziure w calym.Dziwne ze wszyscy rzucaja jako przyklad DOW(ktorego nawiasem mowiac nie znam) dlaczego nikt nie wspomni rewelacyjnie spolszczonego gothica???
L33T jesli mieszkasz w UK to nie dziwi mnie to ze wolisz to co angielskie wiec dlaczego nie pozostaniesz przy werjach oryginalnych??Bardziej odopiada Ci ten jezyk wiec zawsze bedziesz krytykowal co polskie.Alt dziala mi idealni jednak to nie jest pismo urzedowe zebym musial zachowywac pisownie ą,ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie to nie obchodzi! Włamano mi się na konto okradziono postacie z pieniędzy, a jedyną reakcją bliza na to było zablokowanie mojego konta jakbym sam przestępstwo popełnił, od dwóch tygodnia konto zablokowane, za co płace, takich ludzi ostanio jest coraz wiecej, niektórzy mają zablokowane konta 2tygodnie+. Rada dla wszystkich jak wam się włamią na konto to nie zgłaszajcie tego do blizza (popracujecie nad zabezpieczeniem komputera, bo stracicie praktycznie konto...paranoja blizardu....dziś wow cancel account, welcome guild wars:)
(sorka ale musialem się wyżyć):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie dziwie ze Espaniola zrobili jak 9/10 z nich nie wie nawet co znaczy no i yes w grze...co kogos spotykam z tamtego kraju i cos pytam to oni tylko Espaniol? Espaniol? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie problemy :P To jest temat o Hiszpańskiej wersji, a ja widze żale czemu nie ma PL :D Nie ma to nie ma, jak bedzie nasza to git, jak nie to w czym problem kazdy chyba wie ocb jesli czyta menu :P Nawet jeśliby wprowadzili PL to i tak wiekszosc jest przyzwyczajona do eng.... Poza tym (ktoś napisał, że malo ludzi gra w WoWa bo nie ma spolszczenia) ja tu nie widze problemu w wersji ale opłacie (zreszta osobiscie wole grać w GW i wydawać kase na melanże) :P

eot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polonizacja wowa nie jest potrzebna. Natomiast polski realm byłby bardzo mile widziany :) Cośtam kiedyś słyszałem że miał być ale to raczej był fake. Możliwe że kiedyś będzie, ale raczej wątpie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować