Zaloguj się, aby obserwować  
mallard

Mad Max - gra forumowa

774 postów w tym temacie

Postanowiłem wymyślić grę na podstawie tego już starego filmu z Melem Gibsonem i Tiną Turner. Tak więc zapraszam do zabawy. Podam krótki opis: Grupa kilku osób mieszka na małym polu naftowym na pustyni meksyku. Macie swój samochód, broń i musicie bronić w razie czego bazy. Bedziecie także mogli atakować inne pola naftowe lub wykonywac misję dla szefa (mnie). Będziecie dostawać awanse i nowy pojazd lub broń. Za wykonane zadania będziecie od szefa dostawać kasę. To bardzo skrócony opis zabawy, watków postaram sie zrobić więcej. A więc, teraz przedstawie informacje które trzeba podać podczas zgłoszenia. W trakcie zabawy dodawać będę do "sklepu" dodatkowa broń, i auta. A więc wybierzczie broń i auto, bron drugorzedną i samochodową:

- broń główna - M16; Spas 12; Ak47; Uzi; Ingram MAC10; Mossberg M590; strzelba myśliwska Remington; strzelba myśliwska Baikal; MP 5; Thompson 1928
- broń drugorzędna - Glock 17; Walther PPK; Obrzyn; S&W Magnum 44; Colt 1911A1; Walther CP99; Mauser P08
- samochód - Ford Mustang 1988; Chevrolet Camaro 1975; Mitsubishi Galant 1993; Ford Sierra 1990; Buick Riviera 1964; Rover Turbine T4 1961; TVR Tasmin 1989; Cadillac Seville 1975; Maserati Shamal 1992
- broń do samochodu - 1 x minigun; 2 x M16

Oferta w "sklepie" będzie zwiększała się w czasie gry.

A więc ja jako szef pierwszy podam, co posiadam:

broń główna - Mossberg M590
drugorzedna - S&W Magnum 44
samochód - TVR Tasmin 1989
broń samochodu - 2 x M16

Chętnych zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Jako, ze podczas rozpoczynania "Do boju żołnierzu" nie mailem czasu i wypadlem z gry sprobuje swojego szczescia tutaj. Moze i wyszlo na dobre, bo klimat odpowiada mi bardziej. :)

Broń główna - AK47
Broń drugorzędna - Magnum 44
Samochód - Ford Mustang 1988
Broń do samochodu - Minigun

PS. Rozumiem, ze Ty poprowadzisz cala gre, tak? Proponuje tez jak najszybciej ustalic jakies glowne zasady, przede wszystkim te, dotyczace porzadku w tym temacie. Np. offtopy pisane w nawiasach kwadratowych, minimalna i maksymalna dlugosc postu podczas gry, czy minimalny odstep czasowy midzey kolejnymi postami jednego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach zaryzykuje, zobaczymy jak będzie.

Broń główna - AK47
Broń drugorzędna - Colt 1911A1
Samochód - Chevrolet Camaro SS 1969 [nieobrazisz się mam nadzieje, poprostu wole Camaro SS z 1969]
Broń do samochodu - Minigun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No spróbujmy.

broń główna: AK-47
broń drugorzędna: magnum 44
samochód: ford mustang 1988
broń do samochodu: 2 M-16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też mogę spróbować:

główna: (jeśli nie ma żadnej snajperki... chyba że się znajdzie jakaś )Uzi
drugo:Magnum 44
samochód Chevrolet Camaro 1975
broń samochodowa: 2xM16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za zamieszanie, ale zglaszam chec zmienienia swojego samochodu! Rezygnuje z tego Mustanga, bo jak sie okazalo wcale nie wyglada na Mustanga (a ja na samochodach sie nie znam calkiem :P). Wybieram Buick Riviera 1964. Tak wiec teraz moja "karta zgloszeniowa" wygalda tak:

Broń główna - AK47
Broń drugorzędna - Magnum 44
Samochód - Buick Riviera 1964
Broń do samochodu - Minigun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować