Zaloguj się, aby obserwować  
Michu94x

N - Telewizja nowej generacji

195 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2009 o 20:28, Albii napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć jak dokładnie działa VOD ?

Jak pierwszy raz podłączasz dekoder to on ściąga wszystkie filmy i seriale na dysk, kiedy chcesz jakiś obejrzeć klikasz na pilocie przycisk, wyświetla ci się spis filmów, wybierasz któryś i tam ci się wyświetla jak ten film zakupić, dzwonisz pod podany numer i podajesz swoje dane i numer filmu i za chwilę możesz się cieszyć filmem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

naciskasz przycisk na pilocie i "wchodzisz do wirtualnej wypożyczalni filmów" wybierasz i płacisz za dany tytuł który jest ściągany na dysk twardy dekodera (po pobraniu filmu można go oglądać przez 48 godzin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 20:59, Albii napisał:

A w przypadku nSeriali to można dowolną liczbę razy oglądać, czy jak ?

płacisz tylko miesięczną kwotę (nie pamiętam ile to było chyba 30zł za nseriale i 30zł za ten drugi a razem to 40zł chyba) i oglądasz ile razy chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 17:30, Michu94x napisał:

Czy w ofercie telewizji N jest dostępny kanał Hyper ?


Mam w zestawie 74 kanaly, ale Hypera nie ma w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 17:30, Michu94x napisał:

Czy w ofercie telewizji N jest dostępny kanał Hyper ?


Nie , jest dostępny w ofercie Cyfry+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zakupiłem enkę. Zaraz będę z dziadkiem podłączał. Kiedy kupi się kabel HDMI, bo SCRAT, to raczej taki badziewny jest. ;p Kupiłem ten pakiet za 68zł, turbodekoder i nie mogę się doczekać jak będzie dostępny multi room.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 11:57, BoloMaster napisał:

jak można zresetować hasło w dekoderze aby dostać się do ustawień?

To seryjne to 1234. Jeśli przestawiałeś (lub jesteś niepełnoletni i chcesz przestawić) to nie wiem jak.

Ale nie po to tutaj przyszedłem. Mam pytanie w sprawie Turbodekodera, czy jak mu tam. Czy da się w jakimś punkcie wymienić N BOX Recordera na niego? Może trwa jakaś akcja? Bo na tej ich stronie jest wszystko tylko nie to co mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem chce ogladnac kanały 57-59 bo leca mecze ligi mistrzów wcześniej normalnie odbierały a teraz pisze sprawdz czy dekoder jest prawdłowo podłaczony o co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki problem: od wczoraj kiedy włączam EPG(tą taka n-kowską telegazetę) są puste wiersze bez tego co ma byc wyświetlane, znaczy ani nie ma nazw programów, ani godzin- NIC! myślałem że samo minie ale nic :P nie wiem czy mogłem to jakoś wyłączyć czy to kwestia sygnału... poza tym same kanały odbierają bardzo dobrze. Co może być przyczyną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 14:01, Bonaventtura napisał:

Taki problem: od wczoraj kiedy włączam EPG(tą taka n-kowską telegazetę) są puste wiersze
bez tego co ma byc wyświetlane, znaczy ani nie ma nazw programów, ani godzin- NIC! myślałem
że samo minie ale nic :P nie wiem czy mogłem to jakoś wyłączyć czy to kwestia sygnału...
poza tym same kanały odbierają bardzo dobrze. Co może być przyczyną??

Nie mogłeś tego sam wyłączyć bo EPG jest nie do wyłączenia. Przyczyną braku EPG może być słaby sygnał, ale wtedy z reguły obrazu już nie ma (EPG pada na samym końcu).
Przyczyny braku EPG mogą być dwie:
1. Operator n-ki coś skopał i skaszanił wszystkie dane do EPG.
2. Jakaś niedawna aktualizacja softu w dekoderach mogła skopać odczytywanie EPG.
W obu wypadkach nie możesz nic zrobić poza telefonem od wkurzonego klienta do operatora.
W pierwszym wypadku ktoś z n-ki dostanie po premii, a w drugim będzie musiała nastąpić kolejna aktualizacja softu, która naprawi regres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować