Zaloguj się, aby obserwować  
Michu94x

N - Telewizja nowej generacji

195 postów w tym temacie




HaHa a właśnie się mylisz nie potrzebny jest TV HD możesz mieć na swykłym TV mój kolega tak ma!!!!! :P
A jaką masz kablówke bo N jest najtańszy na rynku!!! :D Wejdź sobie na www.n.pl to zobaczysz.
Jescze dodam że zależy który pakiet bierzesz np. dzieci kosztuje 10zł a filmy 16 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mówiąc nawet nie wiem na czym polega ta telewizja, nowej generacji, ale wiem jedno że jest jeszcze ona niedopracowana w Polsce:)(tak słyszałem w telewizji)
pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 16:40, michu96 napisał:




HaHa a właśnie się mylisz nie potrzebny jest TV HD możesz mieć na swykłym TV mój kolega tak
ma!!!!! :P
A jaką masz kablówke bo N jest najtańszy na rynku!!! :D Wejdź sobie na www.n.pl to zobaczysz.
Jescze dodam że zależy który pakiet bierzesz np. dzieci kosztuje 10zł a filmy 16 :P


hmmm z Telewizorem moze sie myle, ale co do pakietów czy nie czytasz tego co pisze? za te same pieniądze z 2 czy 3 pakietów w N mam wszystkie kanały(czytaj wszystkie pakiety N, może prócz kilku programów) w mojej telewizji kablowej, więc mam duużo taniej... Skąd to wiem? bo raz umiem liczyć, a dwa już konsultowałem to ze specjalistą (mam takich 2 w rodzinie, jeden to maniak telewizyjny a drugi to specjalista od tego(taki ma zawód, nie tylko wyuczony))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie tv n jest bardzo dobra. Urzeka mnie w niej przedewszystkim programy w HD. Cóż za rozdzielczość i wogóle. Jak sobie sprawie Tv z HD to i n sobie zamówie, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 16:57, czarek-2101 napisał:

Ja mam pytanie: Jaki jest najczęstszy sport puszczany na kanałach sportowych? Interesuje mnie
koszykówka i siatkowka, bo już nożnej nie moge oglądać.


Chyba Eurpsport.Eurosport2,Nsport,TVPsport, tu jest badzo dużo różnych dyscyplin sportu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się z Wami pewną refleksją.

Kiedyś poszedłem do Media Markt i miałem okazję obserwować mecz na telewizorze plazmowym - odwzorowanie rzeczywistości niesamowite, jakbym patrzył przez okno! I wiecie co? Doszedłem do wniosku, że nigdy - nawet jak będzie mnie stać - nie kupię takiego telewizora.

Teraz wchodzi HDTV oraz reszta tego przemysłu - dążenie do dokładnego odwzorowania rzeczywistości jest oszałamiające.

Po co? Ja w telewizji szukam ucieczki, odpoczynku od rzeczywistości, więc po co mi jeszcze rzeczywistość w TV? Widzieliście zapewne Klan - Porównajcie Klan z innym sitcomem (:D) z USA - różnica w obrazie jest zauważalna od razu. Klan jest taki... rzeczywisty, codzienny... Po co mi rzeczywistość w TV?

Bluraya albo HDDVD jestem w stanie zrozumieć - większa ilość danych na nośniku tej samej wielkości. OK, ale realistyczna telewizja? Po co? W imię czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2007 o 10:19, de99ial napisał:

Bluraya albo HDDVD jestem w stanie zrozumieć - większa ilość danych na nośniku tej samej wielkości.
OK, ale realistyczna telewizja? Po co? W imię czego?


tak jest po prostu dla większości użytkowników (jakiś 90%) nie ma takiej potrzeby... kolejna technologia nie za bardzo potrzebna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 10:19, de99ial napisał:

OK, ale realistyczna telewizja? Po co? W imię czego?


A telewizja kolorowa? A dzwiek przestrzenny? Efekty specjalne? Po co to wszystko. Po co nam Jurrasic Park i Titanic skoro mozna ogladac Flipa i Flapa albo Zakazane Piosenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 00:39, wdowiakm napisał:

Chciałbym sie dowiedzieć czy się opłaca tę telewizję założyć i jak wysoki jest abonament??


Opłaca się jak najbardziej. Sam będę miał na poł roku za darmo, ponieważ kupił moj ojciec telewizor Bravia... W sumie nawet bez tego bym to wziął, ponieważ jest tańsze od cyfry. Pakiety są po 16 zł, a musisz wziąść 2 pakiety... Więc to dużo nie jest... Z tego co się dowiedziałem zwiększyli sygnał więc jakiś przerw być nie powinno0 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 03:06, Volvox napisał:

> OK, ale realistyczna telewizja? Po co? W imię czego?

A telewizja kolorowa? A dzwiek przestrzenny? Efekty specjalne? Po co to wszystko. Po co nam
Jurrasic Park i Titanic skoro mozna ogladac Flipa i Flapa albo Zakazane Piosenki.



Ech... Kolorowa telewizja to był przełom w stosunku do czarno - białej. HD w stosunku do obecnej aż takim przełomem nie jest - to tylko kolejny gadżet. To co oferuje współczesna nam TV (bo HD póki co nie jest współczesne - to format na przyszłość) jest - moim skromnym zdaniem - wystarczające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 10:34, de99ial napisał:

Ech... Kolorowa telewizja to był przełom w stosunku do czarno - białej. HD w stosunku do obecnej
aż takim przełomem nie jest - to tylko kolejny gadżet. To co oferuje współczesna nam TV (bo
HD póki co nie jest współczesne - to format na przyszłość) jest - moim skromnym zdaniem - wystarczające.


Jestem przekonany, ze ludzie wychowani w telewizji czarnobialej mowili tak samo (zreszta ludzie wychowani na radiu mowili, ze telewizja to bezsens bo po co ogladac gadajacyhc ludzi zamiast ich tylko sluchac). HD rozwija swoje skrzydla glownie na telewizorach wiekszych formatow. Tam obraz tradycyjny stawal sie zbyt niewyrazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2007 o 11:20, Volvox napisał:

Jestem przekonany, ze ludzie wychowani w telewizji czarnobialej mowili tak samo (zreszta ludzie
wychowani na radiu mowili, ze telewizja to bezsens bo po co ogladac gadajacyhc ludzi zamiast
ich tylko sluchac). HD rozwija swoje skrzydla glownie na telewizorach wiekszych formatow. Tam
obraz tradycyjny stawal sie zbyt niewyrazny.


W domu mam telewizor 32 cale i w zupełności mi to wystarcza, czy oglądam normalny program czy film na DVD. I nie ma problemu.

HDTV to dla mnie dążenie do realizmu, a ja, jak pisałem wcześniej, nie chcę od TV realizmu - chcę oderwania od niego. I dlatego moim zdaniem jest to zbędna zabawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 16:40, NyGgA MiLy napisał:

Moi rodzice zastanawiają sie nad kupnem tej platformy.Może napiszecie mi wady i zalety telewizji
''''n'''' ?


Najlepiej zobacz sobie na główną stronke N : www.n.pl :-)
A ja Ci od siebie napisze ,że N nie ma wad ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 00:39, wdowiakm napisał:

Chciałbym sie dowiedzieć czy się opłaca tę telewizję założyć i jak wysoki jest abonament??

Najtańszy abonament to 20zł (jeśli wybierzesz dwa pakiety po 10zł)

Na stronie www.n.pl zobacz czy są intersujące Cię rzeczy w tych pakietach

Na poaczątku platforma zyskała złą opinię ponieważ nie dali kanałów z satelity Astra. (ponieważ kanały za które chcieli brać kasę były tama za darmo.
Teraz to się zmieniło, z tego co się orientuje to wszystkie kanały godne uwagi są już dodane (MTV, Eurosport)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu w N mają pojawić się nowe kanały telewizyjne:
# Telewizja Jurka Owsiaka O.TV
# nTalk czyli przez 16 godzin na dobę wybór najlepszych talk show z Polski i reszty świata
# KidsCo - kanał dla dzieci w wieku 3-7 lat. Dużo starannie wybranej, bezpiecznej rozrywki
# Da Vinci (nazwa robocza) - kanał edukacyjny dla dzieci. Wygląda na takie Discovery dla najmłodszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 18:33, master matrox napisał:

We wrześniu w N mają pojawić się nowe kanały telewizyjne:
# Telewizja Jurka Owsiaka O.TV

Co tam mają pokazywać?

Czy to znaczy, że w TVP nie będzie już WOŚP''u, skoro Owsiak będzie miał własną telewizję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 08:33, Maker3 napisał:

> We wrześniu w N mają pojawić się nowe kanały telewizyjne:
> # Telewizja Jurka Owsiaka O.TV
Co tam mają pokazywać?

Czy to znaczy, że w TVP nie będzie już WOŚP''u, skoro Owsiak będzie miał własną telewizję?


Mi się zdaje, że będą tam pokazywać różne rzeczy, np. co kupili za te pieniądze itp. Co do TVP to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować