Zaloguj się, aby obserwować  
Sabat

Neverwinter Nights - Kamyczek do ogródka CDP :( nie kupujcie podstawki!

12 postów w tym temacie

Witam. Lekko się "zdenerwowałem" jak dzisiaj po otwarciu COH zobaczyłem katalog nowowsci CDP na IV kwartał 2006.
Zakupiłem i zarejestrowałem 9 września Neverwinter Nights, miałem nadzieję że dodatki się pojawią osobno, ale tu niespodzianka z w platynie ma się pojawić Neverwinter Nights Diamentowa Edycja! z dwoma dodatkami. Super, na to czekałem, ale po chusteczkę wydano samą podstawkę?.
Znowu mam kupywać? Nieładnie tak wyciągać pieniązki(chociaż są to grosze) :(
Jestem zawiedziony taka polityką firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz bardzo, ale gdyby CDP wydało same dodatki to zaraz zacząłby się płacz a gdzie podstawka, każecie kupywac nam dodatkowo podstawke?! Ludzie powinni CDp po rękach całować za zdobycie możliwości wydania Diamentowej Edycji a tylko płacz się podnosi ;/ Nawet ja sprzedałem premierowe wersje i zamówiłem sobie DE bo to prawdziwy rayrtas. Pomyśl, że to 20zł poszło na moduły dodatkowe za które przeciez w sklepie BioWare się płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym, ze pojawi sie Neverwinter Nights z dodatkami bylo wiadomo od 20-tego wrzesnia (byl o tym news na stronie) , czyli dobry tydzien temu. Niestety, w tym wypadku nie jest winna polityka firmy. Choc nie mowie, ze nie jest mi przykro z tego powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 18:45, Mistic napisał:

Wybacz bardzo, ale gdyby CDP wydało same dodatki to zaraz zacząłby się płacz a gdzie podstawka,
każecie kupywac nam dodatkowo podstawke?! Ludzie powinni CDp po rękach całować za zdobycie
możliwości wydania Diamentowej Edycji a tylko płacz się podnosi ;/


Spoko i tak kupię, ale jak powiedział Piotrek K. polityka jest bez sensu :(
Powinni wydać całość odrazu, a anie w taki sposób.Nniesmak pozostaje ;)
Zanim pojawiła sie podstawka zastanawiałem się nad kupnem na ebay,gdzie z przesyłką wychodzi po 89zł. wersja Diamentowa.

Dnia 27.09.2006 o 18:45, Mistic napisał:

Nawet ja sprzedałem premierowe
wersje i zamówiłem sobie DE bo to prawdziwy rayrtas. Pomyśl, że to 20zł poszło na moduły dodatkowe
za które przeciez w sklepie BioWare się płaci.


Groniezłych modułów jest za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/

Też byłem rozczarowany taką sytuacją, ale jeden z pracowników twierdził, że postarają się wydać dodatki w NXK. Jesli nie kłamał to będe usatysfakcjonowany takim rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na podstawce da sie grac w multi czy sa wymagane dodatki? Bo chce sobie kupic NN''a z NXK, ale jesli na podstawce bez dodatkow w multi grac sie nie da to moge kupic Diametowa edycje juz z dodatkami. Prosze o info bo sie nie orietuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 19:04, CyberPanki napisał:

Czy na podstawce da sie grac w multi czy sa wymagane dodatki? Bo chce sobie kupic NN''a z NXK,
ale jesli na podstawce bez dodatkow w multi grac sie nie da to moge kupic Diametowa edycje
juz z dodatkami. Prosze o info bo sie nie orietuje.


Mozna grać w mult na podstawcei, ale nie opłacalny interes moim zdaniem. Po pierwsze mało serwerów, po drugie dwa dodatki (a szczegolnie HotU) wnoszą sporo do gry :) Poza tym otrzymasz mody, które są warte bodajże 40 zł na PLNy :)
Jeśli chcesz grać w multi, to wyrzuć te pare zeta drożej i kup "diamentówkę" ;)
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 19:04, CyberPanki napisał:

Czy na podstawce da sie grac w multi czy sa wymagane dodatki? Bo chce sobie kupic NN''a z NXK,
ale jesli na podstawce bez dodatkow w multi grac sie nie da to moge kupic Diametowa edycje
juz z dodatkami. Prosze o info bo sie nie orietuje.


Można , ale serwerów jest tyle co na palcach jednej ręki :(. Posłuchaj Walca87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 18:45, Mistic napisał:

Wybacz bardzo, ale gdyby CDP wydało same dodatki to zaraz zacząłby się płacz a gdzie podstawka,
każecie kupywac nam dodatkowo podstawke?! Ludzie powinni CDp po rękach całować za zdobycie
możliwości wydania Diamentowej Edycji a tylko płacz się podnosi ;/ Nawet ja sprzedałem premierowe
wersje i zamówiłem sobie DE bo to prawdziwy rayrtas. Pomyśl, że to 20zł poszło na moduły dodatkowe
za które przeciez w sklepie BioWare się płaci.


Hmm... jak dla mnie rozwiazanie jest oczywiste - wydac zarowno pakiet dodatkow (moze byc bez KingMakera) jak i edycje diamentowa. Aktualnie zeby posiadac dodatki ,do zakupionej juz podstawki, w jakims okreslonym czasokresie musze wydac 60 PLNow na diamentowa edycje. Czyli albo zalozyc ze kazdy jest po 30 PLNow, a podstawka jest gratis, albo zyc ze swiadomoscia, ze jestem jelen, bo dwa razy place za ten sam produkt (vide podstawka).

Jakos zadne rozwiazanie mnie nie kreci, chociaz, co kraj to obyczajowka - jezeli kogos bycie losiem kreci, to nie ma sprawy, tylko zeby nie impactowal to mojej osoby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2006 o 20:35, xnts napisał:

Jakos zadne rozwiazanie mnie nie kreci, chociaz, co kraj to obyczajowka - jezeli kogos bycie
losiem kreci, to nie ma sprawy, tylko zeby nie impactowal to mojej osoby....


Zobaczymy co teraz CDP zrobi, Diamentową juz wydali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2007 o 21:03, Sabat napisał:

no i sa dodatki do podstawki.

Oj tak tak, jak zobaczyłem na początku na sklep.gram.pl to mi się trochę krew zagotowała że znów bedę musiał zaplacić za podstawkę a tutaj mila (jak dla mnie) niespodzianka - tam nie ma podstawki :)

Dnia 19.02.2007 o 21:03, Sabat napisał:

szkoda ze premier na dzień kobiet ;)

No cóż, lepiej niż na dzień dziecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować