Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 - Jak to będzie z regionami?

31 postów w tym temacie

Fett

W ostatnich tygodniach powstało całkiem duże zamieszanie w sprawie ograniczeń regionalnych Wii. Choć sprawa została w pewnym stopniu wyjaśniona, zrodziły się podobne pytania – tym razem odnośnie PLAYSTATION 3. Głos zabrali więc przedstawiciele Sony.

Przeczytaj cały tekst "PS3 - Jak to będzie z regionami?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mi Fett wmówic ze ten czytnik będzie taki hmmm.... gejowski? no bez jaj jak jest blu-ray to mógłby byc niebieski,czerwony,bordowy,sraczkowaty no ale nie RÓZOWY mam nadzieje ze to tylko jeden z rodzaji bo jakos nie widze u mnie w domu miejsca na nic różowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 19:16, M0hh4M3D napisał:

Chcesz mi Fett wmówic ze ten czytnik będzie taki hmmm.... gejowski? no bez jaj jak jest blu-ray
to mógłby byc niebieski,czerwony,bordowy,sraczkowaty no ale nie RÓZOWY mam nadzieje ze to tylko
jeden z rodzaji bo jakos nie widze u mnie w domu miejsca na nic różowego


Przecież to zdjęcie nośnika od Sony, a nie konsoli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko: czy od samego począku wszystkie gry na PS3 będą wydawane na nośnikach Blu-Ray?

----

Zastanawiałem się nad kupnem w przyszłości WII. Jednak doszedłem do wniosku że w większości będą na nią gry jakieś-takie-strasznie-zręczonościowe. Później rozważałem kupno X360. Jednak widzę że pieniądze wydane na PS3 będą lepiej spożytkowane (zakup na wieele lat)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2006 o 19:18, Fett -gram.pl- napisał:

Przecież to zdjęcie nośnika od Sony, a nie konsoli :P


No że konsoli to zdjęcie nie jest to mi się udało domyślic :) ale myślałem ze to jakiś zewnętrzny czytnik jest czy cuś tam. No ale różowy jest i to jest złe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu jakaś mądra decyzja Sony. Według mnie ta regionalizacja jest w ogóle niepotrzebna i bardzo dobrze, że gry na PS3 nie będą posiadać ograniczeń regionalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2006 o 19:20, M0hh4M3D napisał:


No że konsoli to zdjęcie nie jest to mi się udało domyślic :) ale myślałem ze to jakiś zewnętrzny
czytnik jest czy cuś tam. No ale różowy jest i to jest złe;)


Hmm, według mnie to jest jasny fioletowy. Chociaż w sumie różowy to też jasny filet ^^''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zniesienie regionalizacji, eh? Mam wrażenie, że zrobili to specjalnie, bo z jednej strony promują konsolę a z drugiej ułatwi to walkę z chipami, które "miały tylko regionalizację znosić" a to, że piraty działały to "tylko efekt uboczny" ;). Była ta cała sprawa z sądem w Australi zezwalającym na chipy, ponieważ montowane są tylko do zniesienia regionalizacji... teraz wymówek nie będzie :P jak dla mnie sprytne zagranie marketingowe oraz pomagające w walce z piractwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 20:03, -=Sir=-Yarpen napisał:

Zniesienie regionalizacji, eh? Mam wrażenie, że zrobili to specjalnie, bo z jednej strony promują
konsolę a z drugiej ułatwi to walkę z chipami, które "miały tylko regionalizację znosić" a
to, że piraty działały to "tylko efekt uboczny" ;). Była ta cała sprawa z sądem w Australi
zezwalającym na chipy, ponieważ montowane są tylko do zniesienia regionalizacji... teraz wymówek
nie będzie :P jak dla mnie sprytne zagranie marketingowe oraz pomagające w walce z piractwem.


A montowanie chhipów pod pretekstem uruchomienia gry z kopii zapasowej nośnika, do którego masz pełne prawo? Np w takiej Francji oficjalnie właśnie po to montuje się modchipy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 19:20, Dincooo napisał:

Ja mam takie pytanko: czy od samego począku wszystkie gry na PS3 będą wydawane na nośnikach
Blu-Ray?

Nie ma jasnej odpowiedzi ponieważ będzie to zależne od twórców/dystrybutorów gier, ale raczej większość będzie na blu-disc, jak nie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 20:36, PioTRaS napisał:

Nie ma jasnej odpowiedzi ponieważ będzie to zależne od twórców/dystrybutorów gier, ale raczej
większość będzie na blu-disc, jak nie wszystkie


Sony twierdzi, że od samego początku wszystkie gry będą pojawiały się na BD-ROMach.
Choć mając na uwadze ostatnie wyczyny Sony wszystko jest możliwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować