Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 - Jak to będzie z regionami?

31 postów w tym temacie

Brak regionów to dla Polski wiadomość i tak bez znaczenia. Gry na konsole są drogie same w sobie, a za granicą jeszcze droższe. Ratunek w polskich wydawcach, którzy zmniejszają swoją marże aby obniżyć cene gry, natomiast nie da się obniżyć ceny gry sprowadzanej zza granicy. Jedyny plus to sprowadzanie gry zanim pojawi się w Europie - ale tu też nie ma co marzyć o niskich cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 22:34, SHADOW-XIII napisał:

Brak regionów to dla Polski wiadomość i tak bez znaczenia. Gry na konsole są drogie same w
sobie, a za granicą jeszcze droższe. Ratunek w polskich wydawcach, którzy zmniejszają swoją
marże aby obniżyć cene gry, natomiast nie da się obniżyć ceny gry sprowadzanej zza granicy.
Jedyny plus to sprowadzanie gry zanim pojawi się w Europie - ale tu też nie ma co marzyć o
niskich cenach


Niekoniecznie bez znaczenia. Przypominam, że w branży elektroniki bardzo często obowiązuje przelicznik 1$=1€. W braku regionalizacji może nie chodzić o sprowadzanie gier zza granicy, lecz o sprowadzanie samego sprzętu. Nintendo DS, które również pozbawione jest regionów najbardziej opłacało się ściągać z Australii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 19:16, M0hh4M3D napisał:

Chcesz mi Fett wmówic ze ten czytnik będzie taki hmmm.... gejowski? no bez jaj jak jest blu-ray
to mógłby byc niebieski,czerwony,bordowy,sraczkowaty no ale nie RÓZOWY mam nadzieje ze to tylko
jeden z rodzaji bo jakos nie widze u mnie w domu miejsca na nic różowego

Człowieku ja też jestem facetem, ale widze jak byk że to kolor wrzosowy nie różowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za różnica jaki ma kolor i tak będzie w napędzie. No i fakt to nie jest kolor różowy, tylko jasny fiolet albo jak wspomniał ktoś wyżej wrzos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 10:50, Adi_olsztyn napisał:

W Xboxie denerwuje mnie to, ze Microsoft naciaga jak tylko wlezie, w PS3 cena i przereklamowanie,
w Wii brak regionow i tragiczny wydawca w Polsce... I co tu wybrac?...



Ja bym wziął pod uwagę głównie cenę gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kamalin a ja wole brać jakie gry, a nie ich cene. Nigdy nie kupie konsoli na której będzie za mało tytułów które mnie zaciekawią, a jak narazie takimi są Wii i X-box (może łacznie z 5-8 się znajdzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować