Zaloguj się, aby obserwować  
SiDi

Kabarety - temat ogólny

324 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2015 o 21:50, SiDi napisał:

Oglądam kabarety na TVP2 na żywo. Już mnie to nie śmieszy jak kilka lat temu :/ Takie
nudne się to stało. Notabene jeszcze co kilka słów pokazują ludzi siedzących na ławkach
- po jakiego .... to? Akcja dzieje się na deskach, a nie na trybunach!


Ilość, nie jakość.
Niektóre skecze są wręcz głupie, nie śmieszne. Nieraz wydaje mi się, że widowni grożą już bronią, by się śmiali we właściwych momentach. Raz na długi czas zdarzy się coś śmiesznego, ale to pewnie wypadek przy pracy. ;P

Ja tam wolę sobie obejrzeć w internetach jakieś stare numery, dalej śmieszą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2015 o 21:50, SiDi napisał:

Oglądam kabarety na TVP2 na żywo. Już mnie to nie śmieszy jak kilka lat temu :/ Takie
nudne się to stało. Notabene jeszcze co kilka słów pokazują ludzi siedzących na ławkach
- po jakiego .... to? Akcja dzieje się na deskach, a nie na trybunach!

Niestety, poziom polskich kabaretów strasznie się obniżył. Z obecnie działających według mnie dają radę tylko Smile, K2, Neo-Nówka, Kabaret Młodych Panów i Hrabi, choć nie zawsze.
Najbardziej mi szkoda Ani Mru-Mru i KMN. Kiedyś każdy ich skecz wywoływał zasłużone salwy śmiechu, a dziś jedynie uśmiech politowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakość skeczy zabija IMHO telewizja TVP2. Robi programy co tydzień i to już się wtedy zaczyna produkcja taśmowa, akord.
Kabaret nie przygotowuje sobie programu przez kilka miesięcy (jest wtedy czas aby dopieścić szczególiki) żeby z nim później wyruszyć w trasę, tylko pisze byle co na kolanie bo za tydzień kolejny program w telewizji.
A kabareciarze naa to idą, bo liczy się szybka kasa. Że jakość na tym cierpi, to w tej chwili nieważne.
Szkoda, że nie pomyślą, że cierpi na tym również ich wizerunek jako satyryka. Myślę tu głównie o Robercie Górskim i Marcinie Wójciku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy można tu linki kopiować ale ten jest oficjalnie od TVP więc chyba problemu nie będzie.
Fajny występ dla graczy. Zaczyna się w drugiej połowie gdzieś w 1:55 .

https://www.youtube.com/watch?v=mhhGGApdQOM

W komentarzach już są dyskusje czy to jeszcze kabaret ale ja się zaśmiałem. I myślę że ludzie pamiętający stare gry też . Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować