Zaloguj się, aby obserwować  
SiDi

Kabarety - temat ogólny

324 postów w tym temacie

/.../ Troche zawodnik przedstawiający niewyraźnie mówił i nie zawszę mogłem usłyszeć co mówił
Ale popełnili gafe , mówili ze bramka dla Polski padła w 84czy6 minucie , a potem dziennikarz zapytał dlaczego Niemcy nie odrobili straty w drugiej połowie meczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepszy jest Jerzy Kryszak i (choć zawodowo nie zajmuje sie satyryką, humorem i kabaretem) Kuba Wojewódzki a z grup kabaretowych to łowcy, Limo(ale tylko jeden skecz : "Relacja sportowa" gorąco polecam można znaleźć na youtube.pl ) i kiedyś AMM ale to kiedyś bo już się chyba wypalili ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 20:46, Head Master napisał:

Mnie się bardzo podobał dzisiejszy występ kabretu "NeoNówka" .

A mnie - Kabaret Moralnego Niepokoju i zwłaszcza ich skecz o poszukiwaniu żony dla Cieślaka.
(jak jest ochota, to i pies kota wyłomota) :-)

Dnia 26.07.2008 o 20:46, Head Master napisał:

Z(awodnik) "Tak, oprócz mnie, Smolarka, xxxx(kogostam) i trenera nie ma zadnego polaka w druzynie"

Powiedział, że Żurawskiego. I słusznie, to przecież dożywotni reprezentant ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 09:57, A-cis napisał:


Powiedział, że Żurawskiego. I słusznie, to przecież dożywotni reprezentant ;-)


Tak, tak, powiedział, że oprócz niego, Smolarka, Żurawskiego i prezesa Listkiewicza w składzie nie ma żadnego Polaka. ;d

Odnośnie wczorajszych występów kabaretowych, Neo-nówka, KMN i pod Wyrwigroszem rządzą! Również Kabaret Skeczów Męczących oraz Limo pokazali klasę. Naprawdę świetnie się zaprezentowali.
A ci, którzy nadal tkwią przy AMM to prawdę mówiąc żyją przeszłością. Dawno, dawno temu widziałem już, ich jakikolwiek dobry skecz, a szkoda, bo chłopaki mają potencjał. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 11:26, wilkas napisał:

Odnośnie wczorajszych występów kabaretowych, Neo-nówka, KMN i pod Wyrwigroszem rządzą!
Również Kabaret Skeczów Męczących oraz Limo pokazali klasę. Naprawdę świetnie się zaprezentowali.

Moralnego Niepokoju to od zawsze mój ulubiony kabaret i najlepszy jednocześnie w Polsce. Dlaczego? Mają multum skeczy, ciągle tworzą nowe, a każdy ich skecz jest baaardzo śmieszny! Neo-Nówka ma kilka fajnych skeczów (np:Euro 2012, Gabryśka). Pod Wyrwigroszem - kabaret niezły, nawet ich lubię. Wczoraj pokazali fajną wersję Jozina z Bazin. ;) Limo miał śmieszny skecz - ten z dresiarzem i aniołem.

Dnia 27.07.2008 o 11:26, wilkas napisał:

A ci, którzy nadal tkwią przy AMM to prawdę mówiąc żyją przeszłością. Dawno, dawno temu
widziałem już, ich jakikolwiek dobry skecz, a szkoda, bo chłopaki mają potencjał. ;p

Tak, Ani Mru Mru zrobiło kilka zabawnych skeczów, a teraz w kółko je powtarzają. Raz, od święta, zrobią i pokażą coś nowego - ale to niestety rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 11:54, edsonpele napisał:

Moralnego Niepokoju to od zawsze mój ulubiony kabaret i najlepszy jednocześnie w Polsce.
Dlaczego? Mają multum skeczy, ciągle tworzą nowe, a każdy ich skecz jest baaardzo śmieszny!
Neo-Nówka ma kilka fajnych skeczów (np:Euro 2012, Gabryśka).


Mogę jedynie dodac, że obecnie Neo-nówka jest na topie. Prowadzą liczne występy kabaretowe i to z powodzeniem, co mnie niezmiernie cieszy. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2008 o 13:10, wilkas napisał:

Mogę jedynie dodac, że obecnie Neo-nówka jest na topie. Prowadzą liczne występy kabaretowe
i to z powodzeniem, co mnie niezmiernie cieszy. ;d


Zgadzam się w zupełności:) Neo-nówka robi obecnie najlepsze skecze... Ani mru mru już trochę się przejedli, ale starsze skecze nadal można oglądać i zrywać boki. Osobiście jednak najbardziej lubię Kabaret Moralnego Niepokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 21:41, Nat-Sem napisał:

Zgadzam się w zupełności:) Neo-nówka robi obecnie najlepsze skecze... Ani mru mru już
trochę się przejedli, ale starsze skecze nadal można oglądać i zrywać boki. Osobiście
jednak najbardziej lubię Kabaret Moralnego Niepokoju...

Neo-Nówka rzeczywiście wypuściła kilka fajnych i, co najważniejsze, śmiesznych skeczy. KMN długo pewnie jeszcze będzie najlepszym kabaretem w Polsce. Na przykład ostatni solowy popis pana Roberta Górskiego w Koszalinie - cudo! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2008 o 21:45, edsonpele napisał:

Neo-Nówka rzeczywiście wypuściła kilka fajnych i, co najważniejsze, śmiesznych skeczy.
KMN długo pewnie jeszcze będzie najlepszym kabaretem w Polsce. Na przykład ostatni solowy
popis pana Roberta Górskiego w Koszalinie - cudo! ;)


Niestety nie udało mi się być na ostatnim kabaretonie w Koszalinie w amfiteatrze, a do tej pory w miare możliwości starałem się uczestniczyć... Neo-nówka powaliła mnie na glebę ostatnim swoim skeczem o Euro 2012, wprost niemożliwy:) Ale do KMN pewnie im jeszcze troche brakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neo - nówka rządzi! obejrzyjcie kabaret neo - nówki "Polacy w niebie" to dopiero rozbraja!
aha: 2 część tego kabaretu jest śmieszniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 21:45, edsonpele napisał:

KMN długo pewnie jeszcze będzie najlepszym kabaretem w Polsce.


A ja cały czas rozpaczam po nieodżałowanym Tygodniku Moralnego Niepokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 21:51, Nat-Sem napisał:

Neo-nówka powaliła mnie na glebę
ostatnim swoim skeczem o Euro 2012, wprost niemożliwy:) Ale do KMN pewnie im jeszcze
troche brakuje:)

Mnie też. Ten skecz był na razie jednym z ich najlepszych. Także fajny był gag pt.: "Cwaniaczek". Ostatnio właśnie w Koszaline zaserwowali kolejny kładący na glebę skecz:
http://pl.youtube.com/watch?v=ubtlxlQ08Ww
A występ Roberta Górskiego był znakomity. Zobaczyłem wczoraj jego kunszt w tym fachu ;) Tu masz jego występ:
http://pl.youtube.com/watch?v=vl2ytc87KUk
Cóż, także żałuję, iż przerwali emisję. Czytałem także ostatnio, że mają zamiar sparodiować znane bajki dziecięce (np: Czerwony Kapturek etc.) - tak jak zrobili z historią świata i historią Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym polecić wam wszystkim kabaret Hrabi oraz parę jego skeczy:

http://youtube.com/watch?v=36iNMV3_E8s - Kobieta...taka zamiana ról między kobietą a mężczyzną w domu...

http://youtube.com/watch?v=RhEjIcq6K1c - Gienio :D naprawdę fajny skecz...Włączenie w skecz publiczności to dobra rzecz...

http://youtube.com/watch?v=L5AwWVkOWbY - Taki kabaret o tym jak kobieta zmienia "upodobania do mężczyzn" co...no parę minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam najlepsi są Kabaret Moralnego Niepokoju .. :D tam są dopiero teksty i humor z najwyższej pólki .. ale Ani Mru Mru też potrafią rozbawić hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani mru mru wszystkie szczegolnie Chinska Rest i Maciej i smok
KMN szczegolnie wizyta ksiedza oraz psycho test na prace....

Wszystkie kabarety sa fajne...


Ale nie lubie Hodowcy Kurczakow... nie pamietam jak gosc sie nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 21:58, PapaJaguar napisał:

Chciałbym polecić wam wszystkim kabaret Hrabi oraz parę jego skeczy:

http://youtube.com/watch?v=36iNMV3_E8s - Kobieta...taka zamiana ról między kobietą a
mężczyzną w domu...

http://youtube.com/watch?v=RhEjIcq6K1c - Gienio :D naprawdę fajny skecz...Włączenie w
skecz publiczności to dobra rzecz...

http://youtube.com/watch?v=L5AwWVkOWbY - Taki kabaret o tym jak kobieta zmienia "upodobania
do mężczyzn" co...no parę minut


haha :D niezłe te skecze ^^
tak więc Hrabi dołącza do mojej ulubionej listy kabaretów ;)


@topic


hm... a inne, które lubię ?
AMM, choć muszę przyznać, że niektóre ich występy są nudne ;P
oczywiście KMN - humor na wysokim poziomie :)
i Neo-Nówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować