Zaloguj się, aby obserwować  
SiDi

Kabarety - temat ogólny

324 postów w tym temacie

Moim ulubionym kabaretem jest wyżej wymieniony jednoosobowy - pana Jachimka, który potrafi mnie rozwalić absolutnie.
Najbardziej podoba mi się skecz o śmierci i o reporterze TVNu (złooooo). Oczywiście widziałem osobnika na żywo, (chodź u mnie w mieście bywa rzadko), a na półce stoi płytka z autografem. Bardzo podoba mi się także jak pan Jachimek prowadzi Szkło Kontaktowe na TVN24, chodź żałuje, że ostatnio częściej występuje jako konferansjer niż jako kabareciarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 20:10, Igor FCBayern napisał:

Ja mam podobną prośbę co Master J, z ta różnicą iż ja znam wykonawców. Był to wspólny
skecz Grupy MoCarta oraz Ireneusza Krosnego. Z tego co pamiętam to Grupa MoCarta grała
jakiś mały koncercik a Krosny wcielił się w rolę jakiegoś kolesia, który uparcie słuchał
muzyki w swoim mieszkaniu. I przez cały skecz obydwie strony się "przekrzykiwały". Bardzo
mi się to podobało, ale nie mogę znaleźć tego skeczu na YT...


Może chodzi Ci o:
Grupa MoCarta i Ireneusz Krosny - Stary Gramofon

http://pl.youtube.com/watch?v=U_j4oEES-yo

Nie jest może dokładnie tak jak napisałeś, ale czegoś bardziej podobnego chyba nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kabaret? Obecnie najbardziej Łowcy. B i Paranienormalni, dawniej był jeszcze genialny Ani Mru Mru, ale teraz imo kompletnie się wyczerpali. Każdy z łowców jest świetny, ich skecze to często coś innego niż pozostałe - zawsze się chce śmiać. No i trza dodać, że już niedługo (26) wystąpią w mojej małej miejscowości i prawdopodobnie się wybiorę ;) A Paranienormalni za świetny skecz z radiem (fajnie słucha się beatboxu ;) i pozostałe również są mocne. Poza tym Młodzi Panowie i Neonówka - też świetne kabarety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kabaret Limo jest znany dopiero od pewnego czasu, ich poziom jest różny, ale liczę, że jeszcze pokażą na co ich stać.
Łowcy są masakryczni! Ostatnio dorwałem DVD z ich programem i zobaczyłem już kilka razy :)
Części osób zupełnie nie śmieszą, ale ja nie jestem normalny i się z nimi utożsamiam :p
Paranienormalni czasem jadą zbyt prymitywnie. Już w początkach ich działalności chyba Stanisław Tym lub inny z jurorów paki, przy skeczu z Gołębiami powiedział, że za dużo w tym kupy. Mariolka i skecze z radiem to stale lekko przerabiane kawałki. Moim zdaniem czegoś im brakuje, a nowy członek też za bardzo raczej nie pomoże.
Natomiast Ani Mru Mru ostatnio robią za dużo na szybko. Kiedyś powoli wprowadzali skecze, a ostatnio chcą pokazać zbyt wiele i poziom spada. Czerwony Kapturek to jeden z moich ulubionych skeczy, ale już pokazana ostatnio kontynuacja z panem Górskim zupełnie mi się nie podobała. Pozostaje czekać, aż kiedyś pokażą 101 Dalmatyńczyków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 20:37, ostry3000 napisał:

Może chodzi Ci o:
Grupa MoCarta i Ireneusz Krosny - Stary Gramofon

Nie, to nie ten skecz aczkolwiek również jest fajny :) W tym, którego szukam, Krosny siedział w oknie jakiejś makiety bloku i z tego okna przekomarzał się z Grupą MoCarta pogłaśniając co chwilę muzykę w swoim radiu :P Ostatnio widziałem to jakieś 3 lata temu i do dzisiaj nie znalazłem tego na YT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monty Python, jeśli to możemy kabaretem nazwać. Reszta się chowa daleko w krzaki, o ile oglądali film "Jak pozostać niezauważonym" ;)
Z polskich tylko Ani Mru Mru daje radę, ale ostatnio też nie są zbyt śmieszni. A reszta jest raczej żenująca niż śmieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 12:43, Rumcajs52 napisał:

Z polskich tylko Ani Mru Mru daje radę, ale ostatnio też nie są zbyt śmieszni. A reszta jest raczej żenująca niż śmieszna

Masz bardzo specyficzne poczucie humoru, skoro jeden z najlepszych polskich kabaretów (moim zdaniem najlepszy) tj. Kabaret Moralnego Niepokoju uważasz za żenujący :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę ogólnikowo napisałem :P Moralny Niepokój nie jest żenujący, ale jakoś niezbyt mnie rozśmiesza. A co do tego że specyficzne, to się zgodzę ;)

Jeszcze zapomniałem, z polskiej sceny Łowcy.B też dają radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam Kryszaka spoko koleś, zawsze mnie rozśmieszy, a z kabaretów to Łowcy.B, no i oczywiście neonówka
fajni są też panowie Grabowski i Stuhr. A ulubiony skeczy hmm... Nie mam takiego jest wiele skeczy które mnie śmieszą, więc nie będę pisał. Chociaż jeden jest który to po prostu mnie rozwala na łopatki to Niebo xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 16:29, Rumcajs52 napisał:

Jeszcze zapomniałem, z polskiej sceny Łowcy.B też dają radę ;)


Ci to są dopiero żenujący :D
Ale lubię ich, tak samo Halamę xD
"każdy ma swoją banię, my się ze swoja nie kryjemy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować