Zaloguj się, aby obserwować  
SiDi

Kabarety - temat ogólny

324 postów w tym temacie

ja nagrywam sobie zawsze te kabarety<nie ma sensu wymieniać nazw, bo chodzi o wszystkie w tym wątku - oczywiście te co lecą w TVP> na kasetę video<a coś niecoś ma na kompie> i potem godzinami potrafię to oglądać. I trzeba zauważyć, że na polskiej scenie kabaretowej panuje duży ruch i skecze są coraz lepsze, kabarety idą do przodu, są śmieszniejsze i to się dla mnie liczy najbardziej. Nawet w liceum chyba z rok temu odgrywaliśmy w MFT skecze Moralnego Niepokoju i ani Mru Mru<przy 2 było cholernie trudno> i było fajnie!
PS1 Na żywo widziałem Ani Mru Mru, Moralnych Niepokoistów:), Formację Szatle:), Łowców . B no i Grzesia Halamę. Resztę planuje zobaczyć w niedalekiej przyszłości....
PS 2 - Piotrek Bautroczyk Ruuuullllleeeezzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ulubione: Mumio (jeszcze od czasow pierwszego spektaklu), Ani Mru Mru (coraz mniej bo w kółko powtarzaja te same skecze), Szum (niepotrzebna nowa czlonkini), Łowcy.B, Kabaret Moralnego Niepokoju, Potem, Hrabi, Halama i wiele wiele innych

ostatnio ogladane na zywo: Szum, Mumio, Kabaret Moralnego Niepokoju

nie lubiane: Szatle (nie wiem jak to sie pisze) - kiedys mnie bawili ale obecnie coraz gorzej, Pod Wyrwigroszem - dobry start i nic poza tym... i jeszcze kilka

beznadziejne: Rak, Egida, Doczekac Konca Dnia, Daniec, Drozda itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 14:18, moonman napisał:

ulubione: Mumio (jeszcze od czasow pierwszego spektaklu), Ani Mru Mru (coraz mniej bo w kółko
powtarzaja te same skecze), Szum (niepotrzebna nowa czlonkini), Łowcy.B, Kabaret Moralnego
Niepokoju, Potem, Hrabi, Halama i wiele wiele innych

ostatnio ogladane na zywo: Szum, Mumio, Kabaret Moralnego Niepokoju

nie lubiane: Szatle (nie wiem jak to sie pisze) - kiedys mnie bawili ale obecnie coraz gorzej,
Pod Wyrwigroszem - dobry start i nic poza tym... i jeszcze kilka

beznadziejne: Rak, Egida, Doczekac Konca Dnia, Daniec, Drozda itd.

hejka, fajne masz zdanie co do beznadziejnych:) No bo taki Marcin Daniec ma parę/naście/ skeczów czadowych, wide np. Z ENDRIU i jego walką w atlanic city oglądaną w klubie Żizel, to jest majstersztyk! co do drozdy, to on troche inny chumor ma, mniej dostepny dla mas, egida kiedyś była fajna, teraz sie stara do tego powracać, ale im to nie idzie coś:) Rak to jest śląski humor i to wszystko tłumaczy<i chociaż sympatyczni są:)> Szatle ostatnni idzie w górę, mają nowe i fajne pomysły a pozatym skumani są z Ani mRu Mru i Moralnymi, a i te dwa rzuciły ostatnio nowe skecze i były luź!!!!!!!!! A mumi cos sie niecoś do reklamy sprzedało:::::::::::)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także uwielbiam polskie kabarety... Są świetne i śmieszne do łez :D Nigdzie indziej nie ma takiego humoru jak u nas hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 15:28, XMANIA napisał:

Ja także uwielbiam polskie kabarety... Są świetne i śmieszne do łez :D Nigdzie indziej nie
ma takiego humoru jak u nas hehehe

bo my(artyści kabaretowi) mamy się z czego śmiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 14:31, caramondl napisał:

Ani mRu Mru i Moralnymi, a i te dwa rzuciły ostatnio nowe skecze

Właśnie dziś oglądałem na TVP2 ich nowy skecz o trenerze pływackim. Choć muszę przyznać że niezbyt mnie zachwycił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozkłada na łopatki skecz kabaretu Mumio, gdzie "ten z brodą" jest jakimś nauczycielem i opowiada jak podrywać dziewczyny...
Lubię kabarety TEJ, Ani Mru Mru, Mumio, a także J. Kryszaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mumio (skecz z kontrabasem)
ani mru mru (wszystkie)
halama (o dresie, kuchnia chińska - parówki)
potem, już nie istniejący (mam jedną kasete, jest super)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może z kąd można legalnie ściągnąć jakieś filmiki ze skeczami Halamy, oprócz jego głównej strony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 21:06, Dante Dy`nei napisał:

Wiecie może z kąd można legalnie ściągnąć jakieś filmiki ze skeczami Halamy, oprócz jego głównej
strony ?

Widziałem tylko legalne mp3 do pobrania ze skeczami Halamy, gdyby cię to interesowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 17:08, A-cis napisał:

> Ani mRu Mru i Moralnymi, a i te dwa rzuciły ostatnio nowe skecze
Właśnie dziś oglądałem na TVP2 ich nowy skecz o trenerze pływackim. Choć muszę przyznać że
niezbyt mnie zachwycił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubie Ani Mru Mru, Mumio (widziałem ich na zywo prywatnie. Byli w domu mojego znajomego) i Kabaret Moralnego Niepokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tvp2 zawsze były śmieszne kabarety, ale ostatnio coś zmizerniały. Podobała mi się początkowo Kabaretowa scena Dwójki, ale nie mam teraz czasu na telewizje i na moje ulubione kabarety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować