Zaloguj się, aby obserwować  
SiDi

Kabarety - temat ogólny

324 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2007 o 19:21, A-cis napisał:

> Oglądałem jakiś kabaret, ale nie znam jego nazwy. Skecz był świetny z jakimś popem i rozmawiali
o Kodzie Leonarda da Vinci.
To był kabaret "Pod Wydrwigroszem" o rodowodzie krakowskim :-)
Małżeństwo występujące w tym skeczu, to autentyczne małżeństwo.


Dzięki. Poszukam na youtube inne ich skecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mysle ze nie ma osoby ktora by nie lubila ani mru mru...natomiast mnie najbardziej podoba mi sie skecz z tofikiem i lordem grajacym w golfa:D bar chinski tez nie jest zly ale srasznie oklepany:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 19:24, Mroczny78 napisał:

mysle ze nie ma osoby ktora by nie lubila ani mru mru...natomiast mnie najbardziej podoba mi
sie skecz z tofikiem i lordem grajacym w golfa:D bar chinski tez nie jest zly ale srasznie
oklepany:/


Mi też już się znudził... Ale cóż, to już należy do klasyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2007 o 19:26, przemaspol napisał:


Mi też już się znudził... Ale cóż, to już należy do klasyki ;)

dokladnie;)niedlugo w moim miescie bedzie ani mru mru i zobacze ich poraz pierwszy na zywo:D i mam nadzieje ze bedzie bar chinski bo jednak na zywo to mozna sie poczuc jakby sie jeszcze tego nie widzialo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie w sprawie jednego skeczu grzegorza halamy święto kreta czy wam sie to podoba czy nie bo mnie to nie rozsmieszyło za bardzo a was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 13:13, Neo97 napisał:

Witam mam pytanie w sprawie jednego skeczu grzegorza halamy święto kreta czy wam sie to podoba
czy nie bo mnie to nie rozsmieszyło za bardzo a was


Mnie praktycznie rozwala każdy skecz Grzegorza Halamy. Każdy chyba zna te jego specyficzne poczucie humoru :D Saga panów Józków, też jest niczego sobie, choć dla wielu wydaje się głupia i tandetna. Podobają mi się również niektóre skecze, nie pokazywane w telewizji, mianowicie te "własnej roboty" - wytwórni AYOY. "W obronie kobiety" <--- to jeden z nich. Widzieliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z serią pana Józka, jest taki, ze ostatnio są to jedyne skecze prezentowane przez Halamę. Halama był najlepszy jak jeszcze nosił te żółte spodnie do żółtego golfu (mówi się golfu, czy golfa?)
Skecze z "ja wiedziałem, że tak będzie" albo o Johnie, to jest to :)


A tak BTW. Oglądaliście Łowców.B w sobotę? Po tym postanowiłem mieć żonę, tylko z jednego powodu. Aby móc jej powiedzieć "Hopsa, hoosa, piłka kij, wstawaj żono, już nie śpij" XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ale nie jestem pewien, czy widziałem... Ale nikt nie pobije "Ani mru mru"! "Spróbuj, a nie pożałujesz" (skecz z kuszeniem)... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubię Kabaret Moralnego Niepokoju. Mają wiele zabawnych skeczy i ciągle wymyślają nowe, dzięki czemu są oni kabaretem wartym uwagi. Natomiast kabaret Ani Mru Mru zaczyna mnie powoli nudzić.
Kiedy widzę w telewizji non- stop te same ich skecze i praktycznie żadnego nowego (no, raz na jakiś czas jakiś nowy mają) to to zaczyna już stawać się naprawdę nużące. Dobre zdanie mam na temat Grzegorza Halamy, którego skecze są napradę wyśmienite (i ten jego charakterystyczny żółty sweterek:))
Uogólniając uważam, że Polska posiada uśmiech na twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 10:58, Sophikar napisał:

Możliwe, ale nie jestem pewien, czy widziałem... Ale nikt nie pobije "Ani mru mru"! "Spróbuj, a nie pożałujesz"
(skecz z kuszeniem)... :))


Bardzo denerwuje mnie powtarzanie tych samych skeczy, jak nie wystarczyłoby puszczenie ich raz do roku. "Tofik" tak mi się znudził, że robi mi się niedobrze kiedy widzę ten skecz w telewizji po raz setny. Teksty znam na pamięć i przez to całe narzucanie się widzom, myślę, że tracą fanów. Co do skeczu z kuszeniem podoba mi się ten z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2007 o 11:26, mroczny mrok napisał:

Kiedy widzę w telewizji non- stop te same ich skecze i praktycznie żadnego nowego (no, raz
na jakiś czas jakiś nowy mają) to to zaczyna już stawać się naprawdę nużące.


Zgadzam się. Maja fajne skecze, ale ile można je oglądać

Dnia 20.03.2007 o 11:26, mroczny mrok napisał:

Dobre zdanie mam
na temat Grzegorza Halamy, którego skecze są napradę wyśmienite (i ten jego charakterystyczny
żółty sweterek:))


Moim zdaniem, ostatnie skecze o kurczakach (z których zasłyną) straciły troche na poziomie w stosunku do tych pierwszych, któe żeczywiście, były śmieszne.
Czasami fajne skecze ma "kabaret pod wyrwigroszem" czy "dno"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wkurzające jest to, że w TV cały czas w kółko lecą te same skecze. Wiem, że nie łatwo wymyśla się nowe, ale bez przesady. Z kabaretów najbardziej lubię KMN, Ani Mru Mru i Łowców. Rywalizacja tych pierwszych z drugimi nie dawno była genialna. W Łowcach rozwala mnie ta ich...jakby to powiedzieć...głupota. Szczególnie pana w żółtym. Indywidualnie to on jest moim liderem kabareciarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś myślałem że Ani Mru Mru jest najlepsze, ale gdy zobaczyłem skecz ''Początki Człowieka'' Moralnego Niepokoju... Powiem krótko - są the best!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie szukam po necie się zastanawiam... Czy powstał albo powstanie nowy skecz M. Dańca na temat Mistrzostw Świata? Ten po Korei i Japonii był genialny, chcialbym żeby na temat ostatniej klęski Polaków dał powód do pośmiania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO najlepsi są chłopaki z AMM, KMN, parę skeczy Tomka Jachimka, Grzegorz Halama i kurczai i Łowicy Kropka B.
,,Marsjanie" Tomka Jachimka i ,,Roberto Carlos" są cudowni, tak samoj jak ,, Hodowca drobiu" Halamy, a AMM i KMN wiadomo, trzymają poziom. Natomiast Łowców Kropka B cenię za oryginalność pod każdym względem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować