Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oblivion wędruje na PS3 i PSP

50 postów w tym temacie

Oblivion na PSP???????!!!!!!! Kurde, szkoda, że nie mam tej konsolki :/. Mam tylko nadzieję, że grywalność się nie pogorszy w stosunku do wersji PC, bo słyszałem, że gra jest naprawdę dobra (sam niestety nie miałem okazji w nią zagrać). Jeśli się jednak nie pogorszy, to chyba będzie to jeden z najlepszych tytułów na PSP ;].

Swoją drogą... ciekawe czy Gothic 3 też zostanie przeniesiony na PSP ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani mnie to ziębi, ani grzeje :P Mam nawyk grania na PC i dajcie mi konsole to bedzie leżała w szafce ;) No chyba że PSP, nadaje się na granie w podróży, a to by mi się przydało... Ale i tak bardziej lubię Gothica :D

Może zastanowię się nad zakupem jakiejś przenośnej konsoli... hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde oblivion na PSP ?? ?? dajcie spokuj !! przecież grafa będzie brzydka :P a pozatem obliviona wydaje Cenega więc czemu news w CDP ?? ?? hmm ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No na PS3 rozumiem ale na PSP?? Specjalnie świetnie nie będzie wyglądac na PSP bo co do PS3 to jestem pewien, że grafika będzie wypaśna jak na kompie albo lepsza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oblivion jest jedną z najładniejszych gier w jaką grałem. Rozumiem wersje na PS3, ale na PSP niebardzo. PSP nienadaje się do tego aby grać na niej w coś tak wielkiego czym jest TES IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I na pewno mają racje. Oblivion jest geo warty ;). A co za screen z gry. Niestety mój komputer nie jest na wymagania Oblivion (chodzi o kartę graficzną). A ja nie kupie, bo nie mam ani tego, ani tamtego, ale i tak dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować