Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oblivion wędruje na PS3 i PSP

50 postów w tym temacie

Na pierwszych zdjęciach widać, że gra ma filtrowanie anizotropowe, którego pozbawiona była wersja na Xboxa360 i większy draw distance (chyba nawet większy niż na PC). Pewnie poprawią też koszmarne loadingi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówicie że będzie słaba grafika? Ale przecież PSP to konsolka przenośna, cudów nie oczekujcie. Grafika na PSP idzie coraz bardziej do przodu, dzięki nowym możliwościom programowania. Może grafa będzie dobra może nie. NFS carbon np. ładnie wygląda na PSP (screeny z EA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze gra ma już pół roku i nawet jak będzie lepsza na ps3 niż na x360 to i tak niezrobi takiego wrażenia, po drugiejedyną(moim zdaniem) zaletą obliviona jest grafa czym na psp raczej zachwycaś się bedzie trudno :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2006 o 22:18, 1602 napisał:

Oblivion w tym samym czasie powstał zarówno na PC jak i na X360, i nie spotkałem większych
różnic między wersjami, poza tym wersja na X360 zdobyła wyższe oceny niż na PC, więc jak widać
na konsolę da się zrobić tą grę i to nawet lepiej:)

Albo recenzenci konsolowi mieli niższe wymagania ;)
taki dżołk noworoczny z okazji zakończenia sezonu ogórkowego który właśnie się rozpoczął ;)

Oblivion wydaje mi się jedną z najbardziej przereklamowanych gier roku.
Niby taki och i ach, a nawet głupiego wspinania się po linie na mury nie ma (pozdro for Chamb ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam komputer,xboxa starego,psp i ps2 i jestem fanem gier cRPG a zwlaszcza serii ,,elder scrolls'''' lecz gralem tez w inne gry tego gatunku. Uwazam ze morrowind i oblivion sa po prostu doskonale.Gothic jest gorszy a final fatasy to komplete dno dla Japonczykow.PSP jest handhealdem o olbrzymich mozliwosciach i oblivion bedzie wygladal pieknie.Na pewno posiadacze PC beda mowic ,ze konsole sa gorsze .
Konsole sa bardziej ekskluzywe i gry sa bardziej grywalne . Jak juz wczesniej wspomniano wersja obliviona na x360 dostala na zachodzie wyzsze oceny niz w wersji na PC.Oblivion prezentuje oprocz swietej grafiki ,piekna ,epicka fabule.W wersji na psp bedzie rewelacyjny i przysiegam ,ze bede jednym z wielu ludzi kupujacych go w okresie premiery.Wersja na ps3 bedzie jeszcze lepsza od komputerowej bo konsole jednak pociagaja.Zanim czytelniku skrytykujesz ,pomysl na jakiej platformie bys zagral w obliviona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować