Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Vasylus

Dungeons & Dragons

155 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2005 o 18:07, Don Vasylus napisał:

Szukam graczy do D&D i chce pogadać o tej grze bo nie znalazłem żadnego temetu o tej grze (książkowej dla niewtajemniczonych)
piszcie bez wahania.


No, ale jak to ?
Jak rozumiem chcesz pograć w D&D papierówkę i szukasz graczy, ale to będziesz ich zbierał tutaj ? Przecież tu są ludzie z różnych zakątków Polski a jak masz jakieś pytania to TY wal śmiał a ja postaram się pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 18:07, Don Vasylus napisał:

Szukam graczy do D&D i chce pogadać o tej grze bo nie znalazłem żadnego temetu o tej grze (książkowej dla niewtajemniczonych)
piszcie bez wahania.


tutaj troche mówiliśmy o D&D http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=519&u=36 . W jakim mieście mieszkasz. Jak coś to ja odrazu się zgłaszam do gry ? A masz już scenariusz ? A chcesz prowadzić na forum czy jak ? Albo zrób Larpa w pociągach Orient Express :P:P:P Byśmy jeździli pociągami po całej polsce i grali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadzieje można mieć zawsze... chociarz Nadzieja matką... nieważne.
Ale po prostu chcę pogadać o tej grze, temat nawiązać, i może kogoś znajde
z pobliża mojego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) Z Aleksandrowa Łódzkiego, scenariusze mam dwa kupione i kilka własnych
oraz na tony własnych map. Słyszałem że w łodzi są organizowane wieczory
RPG, tylko że płatne, jakby ktoś coś wiedział to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak byłam młoda.... :DD .... znaczy, jak w liceum jeszcze byłam.... no czyli tak z 6 lat temu :| ... to istniał Klub Fantastyki przy łódzkiej YMCA, tzn. w Pałacu Młodzieży. mieścił się na parterze, tak trochę po prawo od wejścia, to chyba świetlica jest.
grali tam w rozmaite rzeczy a jedyny koszt to było członkostwo w YMCA.
wiem, że było to wieki temu, ale może coś przetrwało? kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze kiedys w Toruniu w Domu Harcerza byl klub fantasy i Magic The Gathering. Wiem ze ten drugi niedawno jeszcze byl, natomiast z tym pierwszym to nie wiem. Jezeli chodzi o D&D najfajniej gralo mi sie w swiecie Forgotten Realms (sentyment do Baldurs Gate). System fajny tylko trzeba sie przyzwyczaic do rzucania kostakami. Mnie sie bardzo poda wiec moge polecic wszystkim chcacym zaczac grac w gry wyobrazni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 19:40, kowalov napisał:

Wiem ze kiedys w Toruniu w Domu Harcerza byl klub fantasy i Magic The Gathering. Wiem ze ten drugi niedawno jeszcze byl,
natomiast z tym pierwszym to nie wiem. Jezeli chodzi o D&D najfajniej gralo mi sie w swiecie Forgotten Realms (sentyment
do Baldurs Gate). System fajny tylko trzeba sie przyzwyczaic do rzucania kostakami. Mnie sie bardzo poda wiec moge polecic
wszystkim chcacym zaczac grac w gry wyobrazni.


Yuppi kolega też z Torunia. Zapraszam w piątki do MDK (młodzieżowy dom kultury) jest klub fantastyki Mithost. Gramy tam w rolpleje i planszówki i wogóle. Mithost był kiedyś w Domu Harcerza ale go przeniesiono. Czasami jak przyjdziesz to mnie możesz znaleść ale ostatnio mam mało czasu bo nauka... Mithost ma własne forum ale nie niestety nie moge go tutaj podać, no najwyżej że by się jakiś moderator ugiął... Tylko w ten piątek nie ma spotkania bo jest 11 listopada. Bardzo chętnie wszyscy cię przywitają jeśli coś poprowadzisz, bo ostatnio nikomu się nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 20:12, Grizzly. napisał:

Yuppi kolega też z Torunia. Zapraszam w piątki
do MDK (młodzieżowy dom kultury) jest klub fantastyki Mithost. Gramy tam w rolpleje i planszówki i wogóle. Mithost był kiedyś
w Domu Harcerza ale go przeniesiono. Czasami jak przyjdziesz to mnie możesz znaleść ale ostatnio mam mało czasu bo nauka...
Mithost ma własne forum ale nie niestety nie moge go tutaj podać, no najwyżej że by się jakiś moderator ugiął... Tylko w
ten piątek nie ma spotkania bo jest 11 listopada. Bardzo chętnie wszyscy cię przywitają jeśli coś poprowadzisz, bo ostatnio
nikomu się nie chce :D


Moze kiedys wpadne ze znajomym (maniakiem wszelkiego rodzaju gier fabularnych). Jakby co to pisz do mnie na gg 2662249 albo na tlena - kowalov86@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi koledzy zrobili strone internetową gdzie się właśnie gra w D&D. Tylko jest to gra forumowa... Więc zanim podam link to trzeba by się było spytać czy mogę ? A więc czy mógłbym nagiąć zasady i podać tu link do gry D&D forumowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wolno zamieszczać reklam i ogłoszeń, jeśli to ma służyć czyjejś korzyści materialnej.
jeśli ktoś ma własną stronkę o czymś co lubi, albo jakaś jest to fanowska strona, to nie sądzę, żeby był problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TYHE --> pałac niestety przenieśli z moniuszki ( dobrze mówią, bo coś mi sie wydaje, że namieszałem) na Retkinie na ul. Wysyzńskiego, a tam wygląda na to, że klub nie funkcjonuje dalej... a chciałęm w tym roku sie zapisać tam... buu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas we Włocławku istnieje tzn. underground fantasy itp. Czyli granie w Magica ( karty ) i inne ciekawe rzeczy. Na Magica przychodziłem z kuzynem bo on był mistrzem, miał najwięcej kart i wogóle tam dużo osób było :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 22:32, TYHE napisał:

nie wolno zamieszczać reklam i ogłoszeń, jeśli to ma służyć czyjejś korzyści materialnej.
jeśli ktoś ma własną stronkę o
czymś co lubi, albo jakaś jest to fanowska strona, to nie sądzę, żeby był problem.


Oki to podam bo to jest gra i służy tylko do korzyści grania :) Jakby coś to szybko usuwajcie i nie miałem złych zamiarów.

http://www.webplus.d8b.pl/comp/forum/index.php?idm=8357 - gra D&D . Tylko gra dopiero co powstała i jest troche jeszcze w budowie. Jest tylko 2 MG .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować