Zaloguj się, aby obserwować  
Gordon92

IGI 2 Covert Strike - Temat Ogólny

62 postów w tym temacie

Patrzałam w wyszukiwarce, ze są tematy o IGI 2 ale kazdy pyta sie o pomoc w grze IGI 2. I chcialbym, żeby to był ogólny wątek o tej grze na forum. Chciałbym, zeby wszystko osoby co myślą o tej grze wypowiadały sie albo mające problemy z grą. Jeśli modrator uzna, ze temat niepotrzebny prosze go zamknać.

Jesli chodzi o moje wrażenia z gry, to bardzo dobra skaradanko/ FPS. Lubie takie gry. Gra się bardzo przyjemnie, i miło. Gra ma bardzo ładną grafike jak na 4letnią gre. Jak kupowałem gre z xKN to sie zastanawialem co wybrać Tribes: Zemsta czy IGI 2 i dobrze wybrałem bo Tribes słabo sie prezentowal pod względem ocen.

Pozdrawiam;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory za tego trzecia dubla ale Mam problem w grze IGI 2
Gdy jestem na jakies misji(obojętnie) i gdy wejde do budynku i gdy obracam kamerą to kamera się przycina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 21:12, Carl92 napisał:

Sory za tego trzecia dubla ale Mam problem w grze IGI 2
Gdy jestem na jakies misji(obojętnie) i gdy wejde do budynku i gdy obracam kamerą to kamera
się przycina.


Ale naspamowałeś, o_O.

Co do kamery - dokładniej o co chodzi? Przycina się, czyli co? Gra zaczyna skakać?
Jeśli tak, to masz coś z konfigiem... ale jeśli FC (podpis) ci się uruchomił i nie zacinał, to IGI 2 powinno śmigać.

Co do gry - pograłem, pograłem, powkurzałem się, wywaliłem, zapomniałem. Tak mniej więcej wyglądał mój kontakt z grą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się dzieje tylko w budynku gdy wejdę do budynku do jak obórce kamerą to sie tak przytnie i swobodnie w budynku obracać nie moge. Gra chodzi płynnie pod względem grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolałem pierwszą część (nie,żeby mnie na kolana rzuciła...była całkiem fajna,ale trudna i nie było save''a podczas misji).W dwójkę pograłem chwilę i zaraz wyłączyłem,więc wam tu nie pomogę:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się gra podobała, fajnie się skrada, grafika to już przeszłość ale przynajmiej u dużej ilości graczy gra będzie chodzić na full. Gra jak dla mnie ma ocenę 4+ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dobra powiedzcie mi jak zachować zmiany w usatwieniach gry? Obojętnie co zmienie (grafika, dźwięk, sterowanie) nie widze jak można to zatwierdzić, a jak wychodze escapem to wracaja stare ustawienia. Ma ktoś jakiś pomysł?
;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No dobra, to teraz mam takiego zonka- chciałem pograc sobie w multi, ale po wczytaniu listy serwów gdy chcę do któregoś dołączyć rozłącza mnie na samym pozątku misji, albo nawet gra sie wyłącza. W pomocy cdp napisali, że najczęstsza przyczyną są nieoryginalne, lub kopiowane cd-keye, problem w tym że mam oryginałke z xkn. Ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra gra, ale jak dla mnie mimo okropnej grafiki i strasznej inteligencji NPC jedynka była lepsza, czyło sie ten klimat i strach, że jedna kulka ( nawet w noge-mhihi) i nie żyjesz. Igi 2 jest za trudne nawet na najłatwiejszym poziomie trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to teraz mam takiego zonka- chciałem pograc sobie w multi, ale po wczytaniu listy serwów gdy chcę do któregoś dołączyć rozłącza mnie na samym pozątku misji, albo nawet gra sie wyłącza. W pomocy cdp napisali, że najczęstsza przyczyną są nieoryginalne, lub kopiowane cd-keye, problem w tym że mam oryginałke z Ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znasz kody do tej gry jak znasz to mi napisz bo mi podali kody a jak wcisnę l to mi wyswietla jakas mapka


POZDRAWIAM :):) odpisz jak znasz kody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mialem aster 512 i spokojnie sobie gralem w igi2 multiplayer a jak rodzice zmienili mi na neostrade 512 pisze ze oczekuje odpowiedz od servera i tak po minucie pisze przerywam. Wiem ze od neostrady wgrywano mi stara jave (to moze byc to) i z czym moze byc spowodowany ten problem i jak go napraic? prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować